10 harjumust, mis muudavad su suhte õnnelikumaks

Allikas: http://www.alternet.org
Mida on vaja selleks, et suhe püsiks värske ja toimivana ka aastate pärast? Õnnelikel paaridel on selleks oma saladused. Toome välja 10 harjumust, mida võiksid ka sina oma suhte lahutamatuks osaks liita.
Kommentaare: 8
Õnnelikud paarid näitavad end meeleldi koos, jalutades käest kinni ning andes teistele mõista, et nad on paar

1. Minge koos õhtul voodisse. Kindlasti mäletad, et suhte alguses ei suutnud te kumbki oodata, millal saaksite koos linade vahele pugeda. Õnnelikud paarid ei anna alla soovile minna voodisse eri aegadel. Seda rütmi võiks säilitada isegi siis, kui üks partneritest ärkab varem, selleks, et asuda tegelema oma toimetustega.

2. Leidke ühised huvid. Kui esmane kirg jahtub, võib juhtuda, et avastate kui vähe on teil ühiseid huvisid. Õnnelikud paarid ei lase end sellest heidutada ja leiavad ühiseid tegevusi, mis pakuvad mõlemale partnerile rahuldust ja rõõmu. Samas ei maksa unustada ka selliseid asju, mis ainult ühele suhte osapoolele huvi pakub, sest see muudab sind kaaslase jaoks huvipakkuvamaks.

3. Jalutage käest kinni. Selle asemel, et jalutada teineteisest eraldi, partnerist ees või tagapool, hoiavad õnnelikud paarid endiselt üksteisel käest kinni ja kõnnivad külg külje kõrval.

4. Muuda usaldamine ja andestamine suhte lahutamatuks osaks. Isegi kui teie vahel on erimeelsusi või vaidlusi, siis õnnelikud paarid käituvad ka nendel hetkedel usaldavalt ja on valmis andestama.

5. Keskendu sellele, mida su partner hästi ja õigesti teeb. Kui sa otsid põhjuseid rahulolematuseks, siis leiad sa alati midagi. Samamoodi on siis, kui sa otsid asju, millega rahul olla. Kindlasti leiad sa nii mõndagi, mis on suhtes hästi ja milles su partner on väga hea. Õnnelikud paarid keskenduvad alati positiivsele.

6. Kallistage alati kohtumisel. Alati kui tulete töölt, kallistage üksteist. Meie kehad mäletavad positiivseid puudutusi ning see loob turvalise ja hooliva tunde.

7. Öelge teineteisele igal hommikul: "Ma armastan sind!", see annab positiivse tõuke kogu päevaks ja nii saad hakkama ka pingeliste stressisituatsioonidega.

8. Öelge teineteisele "head ööd" igal õhtul. Isegi kui teie vahel on arusaamatusi või olete pahased, näitab see partnerile, et hoolite temast ja soovite olla temaga suhtes. See kinnitab, et teievaheline suhe on teile tähtis.

9. Anna endast märku päeva jooksul. Helista partnerile, et küsida, kuidas tal läheb. Sel juhul oled kursis tema meeleoludega ja enesetundega ning kokku saades on teil kergem ühist keelt leida.

10. Näidake end koos. Õnnelikud paarid näitavad end meeleldi koos, jalutades käest kinni ning andes teistele mõista, et nad on paar.

Refereeritud: http://www.alternet.org

Lisa kommentaar

Kommentaarid

dhbfa
2018-08-15 05:43:42
Hi views did you know there are spell to win love back from an ex. I have done it. I love reading about relationships and how to make them work, how to better the relationship, and how to keep the spark alive, even how to talk to them a certain way to get them to think a different way about the situation and you. If you need advice or want to win your ex back, try this: augusmimi789@gmail.com copy and message on the following(augusmimi789@gmail.com )It will change your mentality and get you what you want.
redit
2015-11-22 02:03:37
Kui oled aus ja tõsine inimene, et sa naudid minu pakkumisi.
See ütles, ma teile teatada, et ma annan laene alates 1000 kuni 2.500.000euro, seega palun öelge mulle, kui palju sa tahad laenata ja mitu aastat sa tahad teha laenu.
südamlikult
E-post: lan.leankredit001@gmail.com
redit
2015-11-22 02:03:28
Kui oled aus ja tõsine inimene, et sa naudid minu pakkumisi.
See ütles, ma teile teatada, et ma annan laene alates 1000 kuni 2.500.000euro, seega palun öelge mulle, kui palju sa tahad laenata ja mitu aastat sa tahad teha laenu.
südamlikult
E-post: lan.leankredit001@gmail.com
Kõik kommentaarid