10 mõtet armastuse ja suhete kohta

Armastus on võimas tunne ja suudab korda saata imesid. Ilma armastuseta saab küll elada, kuid kui soovid oma ellu päikselisi päevi, soojust, tuge ja õnne, siis armasta ja lase ennast armastada.
Kommentaare: 1
Seal, kuhu ikka ja jälle sinu mõte liigub, on sinu süda

1. Edukas kooselu nõuab, et sa armuks mitu korda ühte ja samasse inimesesse.

2. See ei ole armastuse puudus, vaid sõpruse puudus, mis põhjustab õnnetu kooselu.

3. Igal juhul abiellu. Kui sul on hea kaaslane, siis saad õnnelikuks, kui sul on halvem kaaslane, siis saad filosoofiks.

4. Õnnelik on see inimene, kes leiab tõelise sõbra ja palju õnnelikum on see inimene, kes avastab  tõelise sõbra oma armsamas.

5. Ära ole inimesega, kellega sa arvad, et võiksid elada koos. Ole koos ainult sellega, kelleta sa ei suuda elada.

6. Iga hea suhe tugineb austusele. Kui suhtes ei ole austust, siis see ei kesta kaua.

7. Kui sa tahad et su suhe toimiks, siis tunnista alati, kui oled eksinud, aga kui sina ei eksinud, siis ole parem vait ja ära vaidle.

8. Hoia armastus oma südames, elu ilma selleta on nagu päikseta lilleaed, kus lilled on surnud.

9. Tõeline kaaslane on see, kes annab sulle täieliku vabaduse olla see kes sa oled, ta laseb sul tunda end sellisena nagu sa sügaval südames oled. Ükskõik, mida sa tunned ja mis tuju sul on, ta aktsepteerib seda. Selles seisnebki tõeline armastus, lubada kaaslasel olla see, kes ta on.

10. Usaldus on üks suhte aluseid, kui ei ole usaldust, siis on midagi väga valesti. Kui usaldust ei teki, siis on aeg edasi liikuda, kui usaldust ei olnud juba algusest peale, siis oli see lihtsalt üks seiklus ja aeg on otsida tõelist armastust.

Allikas: Internet

Koostas: Rain Siemer

Lisa kommentaar

Kommentaarid

JenniferParks511
2019-01-13 15:47:59
HOW TO GET YOUR EX BACK WITH YOU NOW!!!
I have something to share with you!!! There is a great joy in my heart which I want to share with everyone. My name is Jennifer Parks . I had a misunderstanding with my lover several months ago; which led us to break up and he never wanted to hear my voice again. But as time went on, a good friend of mine recommended DR.PEPOKO who could help me with Love Spell to get my man back. At first, I thought the idea of a love spell was strange,but was willing to give it a try because i really love my boyfriend. For the first time I was scared to contact the DR.PEPOKO because I was not sure if what they did was against my religion. But my friend assured me that they only use Spell which is safe and has no side effects. I felt a little better and decided to contact DR.PEPOKO on his mail (pepokolovespell@gmail.com)I contacted him through his email and explained everything to him. He said that I shouldn't worry, that my lover will come back to me on his knees begging for forgiveness. I bought an item that he told me to buy for the preparation of the spell and assured me that my lover will come to me within 48 hours in remorse. My greatest joy now is that he actually came back to me and fell on his knees begging for forgiveness. We got back together and our relationship has been better this second time around. I have to give DR.PEPOKO all the credit for helping us get back to a better place than where we began. The new found love that my boyfriend has for me is incredible and i can't wait to see what the future holds for us. Do you have any problem with your loved one? Well worry no more because DR.PEPOKO can provide you with a spell to get him or her back. With the help of a spell just as he helped me. Contact DR.PEPOKO via email: pepokolovespell@gmail.com or visit her website: www.pepokolovespelltemple.blogspot.com OR you can contact Dr.PEPOKO through WhatsApp number +2348156148821
Kõik kommentaarid