10 nippi, kuidas oma mehele tantramassaaži teha

Kas oled oma kallimale kunagi sensuaalset massaaži teinud? Kas ta nautis seda ning kuidas sina end samal ajal tundsid? Massaaž ühendab kaks keha ja hinge, aeg justkui peatub ja sa ei soovi, et need käed iial su seljalt lahkuks.
Kommentaare: 3
Kui soovid õppida tantramassaaži, kuulata erinevaid loenguid, õppida joogat või leida oma tõeline vägi, tule juba sel nädalavahetusel toimuvale Tantrafestivalile
Kes valdab sensuaalse massaaži kunsti, tunneb ka ise naudingut seda tehes, ilma, et see alati seksiga lõppeks, vaid juhul, kui mõlemad osapooled nii tunnevad. Selleks pole vaja palju jõudu, vaid veidi aega, meeldivat turvalist olustikku ning soovikorral mõnda abivahendit nagu: küünlad, rahulik muusika ja massaažiõli. Kui õhkkond on paigas, palu oma kallimal heita kõhuli voodile, istu ta kõrvale või reitele ning alusta nii:

1. Pane esialgu oma kätele umbes kaks supilusikatäit õli, tee see peos soojaks ning hakka kätega aeglaste ringidega tema ülaseljalt üle kogu selja liikuma. Sule oma silmad ja tunneta tema keha, hea massaaži saladuseks on energia liikuma panemine ja ühendamine. Hinga sügavalt ja kujutle, kuidas partner hingab läbi sinu käte, visualiseeri oma armastust ja kiindumust tema vastu, tunneta, kuidas positiivne energia liigub sinu kehast temasse. Nii lood sügava sideme ja energiate liikumise enda ja partneri vahel.

2. Kui side teie vahel on loodud ja tunnetate teineteist, alusta kaelast ja õlgadest - hakka kätega liikuma ülevalt alla, hoides neid paralleelselt mõlemal pool selgroogu, kuni tuharateni välja. Edasi suurenda veidi survet ning suundu jäsemete poole - masseeri käsi ja jalgu, kuni sõrmeotste ja varvasteni välja. Liikudes nii kaelast käteni ja seljast jalgadeni, korda seda vähemalt kuus korda.

3. Räägi võimalikult vähe, kui soovid tagasisidet, siis räägi sosinal. Kui su kallim ei ole jutustaja tüüpi, siis parem tee veidi õrnemalt, kui liiga tugevalt, peamine on partnerile naudingut  pakkuda.

4. Vahelduseks tee ülestõmbeid - pane oma käed ta puusadele ning tõmba teda üles selgroo poole, tee sama rinna piirkonnas ja kaenlaalustest üles, selgroo suunas tõmmates. Ära unusta teha mõlemad küljed.

5. Sega ja rulli ta nahka oma sõrmede vahel, sõtkudes justkui tainast väikeste pigistustega, käi üle kogu tema selja, pehmemad kohad kannatavad suuremat survet, kuid ära näpista.

6. Enne, kui liigud sensuaalsematesse tsoonidesse, silita teda õrnalt üle kogu keha näpuotstega või pikkade küündtega siidiselt kõdistades. Tee seda ringitades, küljelt küljele või pikkade laineliste liigutustena. Kasuta ka juukseid ning silita kallimat etteaimamatust kohast, et suurendada üllatust ja erutust.

7. Kasuta oma suud, pane üks huul ühele poole ja teine teisele poole partneri selgroogu ning libista nii üle kogu ta selja, tuharatest kaelani. Suudle teda aegajalt ja lisa sensuaalset energiat.

8. Stimuleeri erogeensemaid kohti kallima kehal, liikudes sõtkete silitustega reite sisekülgedele ja vaagnale. Varieeri tugevamat ja nõrgemat survet, sõtkumist ja silitamist. Keskendu ühele jalale korraga. Jälgi partneri reaktsiooni, kui tal on mugav, siis ole selles tsoonis kauem, kuid vaheta nii mugavus- ja sensuaaltsoone. Nii ei pea partner mõtlema ainult seksile ja sellele, kas peab lõdvestununa end seksi jaoks kokku võtma. Jätka vaid siis, kui mõlemal on mugav ja energia seksile liikumiseks on soodne.

9. Masseeri peopesaga ringitades tema tallaaluseid, korda seda vähemalt neli korda. Sõrmedega mudi varbavahesid ning tõmba õrnalt varbaid jalalabast eemale.  Kui su partner naudib sensuaalset massaaži, veeda rohkem aega tundlikemates piirkondades tema kehal, et ta saaks seda nautida.

10. Pööra oma kallim ümber ning jätka massaaži tema rinnal ja kõhupiirkonnas. Õrnade silitustega ringikujuliselt ümber tema naba ja rindade. Mehe rind kannatab suuremat survet, kui naisel, jätka nii mõned korrad. Seejärel hakka tasapisi teda maha rahustama, võttes vähemaks survet, see peaks aega võtma umbes viis minutit. Nii ei tunne partner energia vähenemist ja surve langemist. Silita ja suudle õrnalt kogu ta keha, ilma tema lõdvestunud vaimu häirimata.

Kui soovid õppida tantramassaaži, kuulata erinevaid loenguid, õppida joogat või leida oma tõeline vägi, tule juba sel nädalavahetusel toimuvale Tantrafestivalile Viljandimaal või vaata lisainfot www.tantrafestival.ee või www.bhairavayoga.com

Autor: Sienna SuviLisa kommentaar

Kommentaarid

Velton
2023-01-23 10:04:43
(Whatsapp: +357-961-68055) Hankige pass, ID-kaardid, juhiload ja muud dokumendid.


Pakume ehtsaid ja ehtsaid passe, juhilube, isikutunnistusi, TOEFL-i, IELTS-i, sünnitunnistusi järgmistele riikidele: Austraalia, Belgia, Brasiilia, Soome, Prantsusmaa, Suurbritannia, Iirimaa, Itaalia, Holland, Norra, Austria, Rootsi, Šveits , Hispaania, Suurbritannia, USA jt. Garanteerime teile 100% ehtsad dokumendid, mida saate kasutada mis tahes probleemi korral. meil on rahulolevaid kliente üle kogu maailma.


Võtke ühendust e-postiga: info@patenteitalianaonline.com
Whatsapp: +357-961-68055
privaatne e-post: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk

https://patenteitalianaonline.com/

Osta Itaalia pass Internetist
Ostke Internetist Itaalia ID-kaarte
Ostke Internetist Itaalia juhiluba
Osta Itaalia kollast lehte Internetist
Osta Saksa passe Internetist
Osta Saksa ID-kaart Internetist
Osta Saksa juhiluba Internetist
Mis tahes passi saamiseks võtke meiega ühendust
Ostke juhiluba Internetist
Uuendage oma juhiluba
Tellige litsentsi duplikaat
Asendage juhiluba
Hankige uus juhiluba
Nime muutmine litsentsil
Aadressi muutmine

veebisait: https://patenteitalianaonline.com/
dhbfa
2018-08-15 05:52:24
Hi views did you know there are spell to win love back from an ex. I have done it. I love reading about relationships and how to make them work, how to better the relationship, and how to keep the spark alive, even how to talk to them a certain way to get them to think a different way about the situation and you. If you need advice or want to win your ex back, try this: augusmimi789@gmail.com copy and message on the following(augusmimi789@gmail.com )It will change your mentality and get you what you want.
Alkeemik
2017-05-03 18:43:15
Olen olnud abielus 17 aastat. lubage mul alustada natuke mulle läks küna olukord noores eas ja kasvas üles
abielu, kus asjad, kus alati halb. nii et mul on küsimus usalduse kuid olen püüdnud ja mu abikaasa ja ma oli töötanud
asjad läbi ja läks küna palju olukordi koos.
viie aasta pärast abielu ta otsustas ta ei olnud õnnelik ja ei armasta mind enam, et ta lahkus,
 et samal õhtul ta maganud tüdruk ta oli rääkinud millalgi enne kui ta jättis mind.
Ta tuli koju ja ütles mulle, et ta oli petnud järgmisel päeval. me eraldatud paar kuud ja seejärel otsustas teha asju
meie jaoks ja minu poeg, kes oli 1 aasta vanune. Ma nägin post Internetis siin niimoodi, kuidas naine tunnistama Baba must maagia õigekirja
Õigekirja Ratas teda aidata tagasi tuua tema endine abikaasa, et lahutatud tema üle 5years tuli tagasi, et täita oma ja nad mõlemad elavad koos õnnelikult. Ma olin nii liigutatud tunnistust nii et ma pöörduda ka sama mees Dr.oduduwa tema e-posti aadress dr.oduduwaspellcaster@gmail.com
vastas ta mulle ja küsi kuidas aidata mind, ma ütlesin talle kõik mu probleemid ja ta ütles, et ma ei peaks muretsema ta saab mind aidata ehitada tagasi, et armastus ja usaldus tagasi mu
Paar tundi ma olin küsida osta mõned kirjed lõunale õigekirja ma tegin osta punkte ja saada teda, ma ootasin
Paar tundi hiljem keskel öösel saan telefonikõne kaugusel mu abikaasa, et ta saab koju hommikul, et arutada tõsine probleem minuga.
Ma ütlesin talle, et tulla ja üllatavalt ta tuli ja vabandame mulle
ta on mulle tagasi ja me elame õnnelik abielu koos meie poeg Felix, see aitas. olime teinud hea ta oli väga toetav küna mõned operatsioonid
Ma pidin minema küna ja oli seal kuni ma lähen kooli. Hiljuti ostis ta auto minu jaoks.
ajast Võtsin Baba õigekirja kõik minu elus on olnud nii suur. Ma olen nii õnnelik ja tänulik Oduduwa õigekirja ratas.
Kallid sõbrad reaalne lahendus teie perekonnaseisu probleeme on siin Kirjuta oma nimi ja probleemid baba2goody@gmail.com Ta vastame teile aidata.
ta saab teha õigekirja tuua tagasi oma endine armastus, Õigekirja tagasi tuua Trust ja armastust oma suhe, Õigekirja tõbesid ja õigekirja Peatus Abielulahutus ja Stopp eraldamine.
Kõik kommentaarid