10 põhjust, miks süüa sibulat

Allikas: www.naistekas.delfi.ee
Pisarad ja halb hingeõhk — need on kaks esimest asja, mis tulevad sibula söömisega meelde. See on aga vaid esmamulje, tegelikult toob sibula söömine meile rohkem kasu, kui arvata oskaksime.
Kommentaare: 2
Söö sibulat, siis oled terve ja tugev!
1. Põletad rohkem kaloreid

Kindlasti sööd sa korralikult ja oled trennis tublim kui kusagil mujal. Kui aga tahad oma ainevahetusele veel ühte innustavat lööki anda, siis lisa oma toitudesse pihutäis rohelist sibulat.

2. Magad paremini

Üllatus-üllatus! Sibul aitab võidelda unehäirete vastu. Too oma õhtumenüüsse prantsuse köögi hitt sibulasupp ning unenäomaailmas ringi rändamine ei ole enam mingi probleem.

3. Südamehäirete vastu!

Sibulas leiduvad antioksüdandid on igasuguste südamehäirete ennetajaks. Süües sibulat hoiad oma südant.

4. Hoiad oma veresuhkru kontrolli all

Öeldakse, et sibul on diabeetikutele asendamatuks toiduaineks. Ja see on tõsi! Sibul on madala kaloritasemega, olles rikas nii kiudainete kui ka vitamiinide poolest. Ja samuti aitab ta hoida kontrolli all veresuhkrutaset.

5. Immuunsüsteemi hoidja

Sibulas leidub palju C-vitamiini, mis meid kõiksuguste külmetuste ja haigusepisikute eest kaitseb.

6. Upitad oma seksiisu!

Kemikaal, mis annab sibulale tema omapärase lõhna, kiirendab ka vereringet meie genitaalpiirkonnas. Tulemus: seksiisu suureneb! Ehk siis, pane nina kinni ja asu sibulat sööma!

7. Menstruaalkrampide leevendaja

Sibul on looduslik valuvaigisti. Kui sul on probleeme kõhuvalude ja krampidega päevade ajal, siis võta appi sibul. Söö sibulat regulaarselt neli kuni viis päeva enne menstruatsiooni algust. Valud on väiksemad!

8. Vähendad ummistunud poore

Tänu oma vitamiinisisaldusele ja antibakteriaalsetele omadustele on sibulamahl hea ravi ummistunud pooride ja pigmentatsioonihäirete vastu. Võid katsetada nii sibulamahlaga, kui toorete sibulatükkidega. Või tee värskest maitsestamata jogurtist ja sibulast näomask. Valik on sinu!

9. Unustad kõhuvalud

Sibul aitab üle saada kõikvõimalikest seedehäiretest ning kõhuprobleemidest. Ta on põletikuvastane ja antibakteriaalsete omadustega vili.

10. Hoiad head suuhügieeni

Närides 2-3 minutit toorest sibulat iga päev hoiad sa enda hambad tervena ning kaitsed neid lagunemise eest. Pärast närimist on soovitatav loomulikult ka hambaharja ja suuveega endale suuvärskenduskuur teha!

Allikas: www.naistekas.delfi.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2022-06-09 14:42:13
I suffered from what they called peripheral artery disease (PAD). I have been suffering for years, Me and my wife searched for a medical cure, and then we came across a testimony of a man who suffered the same and was cured by Dr Chief Lucky. So my wife and I contacted Dr Chief Lucky via an email and thank God he replied. I explained what was wrong and he sent me herbal medicines that helped heal me completely. I am happy to say that herbal medicine is the ultimate and Dr Chief Lucky I am grateful. You can contact him on his email: chiefdrlucky@gmail.com or whatsapp: +2348132777335, Facebook page: http://facebook.com/chiefdrlucky or website: https://chiefdrlucky.com/. Dr Chief Lucky said that he also specializes in the following diseases: LUPUS, ALS, CANCER, HPV, HERPES, DIABETES, COPD, HEPATITIS B, HIV AIDS, And more.
Alkeemik
2018-08-16 01:36:14


Henderson Elizabeth
Dr joy is a trust worthy spell caster and he will be of great help to you. I never believed in spell casting but After 4 years of marriage my husband left me because I lost my womb, and i was unable to give birth to children. I felt like my life has come to an end, and i almost committed suicide, i was emotionally down for a very long time, but thanks to this spell caster called Dr joy whom i met online after my friend Becky Ross told me how he also helped her to bring back her husband in less than 2 days. I believed her and decided to give Dr joy a try and i contacted him on his email joylovespell@gmail.com. and explained my problems to him. He laughed and told me that In less than 2 days, my Husband will come back to me again, and that he will restore my womb and i will give birth to children. At first i thought it was a joke but i took courage and believed as Dr joy has said and it did happen just as this Great spell caster said, My husband called me and was crying, begging for forgiveness. I forgive him and today i am so glad that all worries and problems has gone away, and we are even happier than before, another good news is that i am pregnant now, and very soon we will have our baby. Dr joy is really a gifted and a powerful spiritual man and i will not stop publishing him because he is a wonderful man. I advice you all If you have a problem and you are looking for a real and genuine spell caster to solve all your problems just Contact Dr joy on his email on joylovespell@gmail.com. because he will always help you to solve all problems. Once again thank you Dr joy. Thank you, thank you.
you can also call him or add him on Whats-app: +2348100452479.

Kõik kommentaarid