10 tarkusetera naise tervise hoidmiseks holistiliselt terapeudilt ja rahvusvahelise bestselleri "Sa oled see, mida sööd" autorilt Dr. Gillian Mckeithilt.

Allikas: G. McKeith "Naise tervis"
Gillian McKeith’i raamat "Naise tervis“ on tervise teejuhiks naistele igas eluetapis, pakkudes retsepte tervise tugevdamiseks ja terviseprobleemide leevendamiseks.
Kommentaare: 7

1. Otsene mõjutamine.

Te saate otseselt mõjutada oma tervist ja heaolu, kui omandate kontrolli oma elu üle.

Naisena peate võtma vastutuse oma tervise eest. Vanus ei tohiks siin mingit rolli mängida. Alati on võimalik teha pööre paremuse poole, isegi kui teete vaid väikese sammu korraga. Valige teadlikult, mida te sööte, millal ja kuidas liigute ning mida muud te elus teete. Kui te kord olete endast oma jõuallika leidnud, mõjutab see põhimõte teie isiksuse kõiki aspekte: füüsilist, emotsionaalset, finantsilist ja vaimset.

2. Sisemine rahu.

Sisemine rahu toob harmoonia teie füüsilisse, psühholoogilisse, emotsionaalsesse ja vaimsesse ellu.

Sisemine rahu saabub, kui vaigistate meele ja lasete lahti oma peas toimuvast jutuvadast. Istuge toolil ja asetage paljad jalatallad kindlalt vastu põrandat. Tunnetage, kuidas jalad maapinda puudutavad. Kujutlege, et teil on juured, mis lähevad säärtest ja jalalabadest põrandasse. Istuge mugavalt vaikses ruumis. Pöörake tähelepanu oma kehale ja nahale. Seejärel pange tähele oma hingamist. Jälgige, kuidas hingeõhk siseneb teie kehasse ja täidab teie jalasääred, jalalabad, kõhu, rinna, selja, pea ja käsivarred. Kujutlege, et olete võimeline nägema, kuidas hingeõhk väljub kehast. Jälgige hingeõhu liikumist. Kui teete seda harjutust iga päev, hakkate kogema sisemist rahu kõigis oma olemuse aspektides.

3. Endast hoolimine.

Endast hoolimise, tänulikkuse, rõõmu ja kõigesse ümbritsevasse armastava suhtumise energeetiline vibratsioon toob inimellu harmoonia. Väga paljud tänapäeva naised pole rahul oma välimuse või kehakujuga ja muretsevad oma kaalu pärast. Armastus enda vastu ja armastuse-energia üldse on kõige kõrgema sagedusega ravim, mis olemas on. Kui saate ühendust enda sees oleva sisemise armastusega, valdab kogu teie olemust sisemine harmoonia. Vaadake iga päev peeglisse, vaadake ennast tervikuna. Kuulake ja pange tähele oma hingamist, kui te oma meelt rahustate. Peeglisse vaadates öelge endale:"Armastan ennast.  Armastan ennast tervikuna. Armastan elu tervikuna. Ma olen ilus inimene." Nüüd andke endale peeglis väike musi.

4. Harmoonia.

Sisemise harmoonia tugevdamine loob tervendavat energiat, mis tagab üleüldise tervise ja heaolu igal tasandil. See toimib järgmiselt.

Esiteks, hoolitsege oma füüsilise keha eest, pakkudes talle puhast toitu. Teiseks, hoolitsege oma mõttemaailma eest, mõelge puhtaid mõtteid. See tähendab, et toidate oma meelt pidevalt õnnelike, positiivsete, meeldivate ja elutervete mõtetega. Kolmandaks, hoolitsege oma emotsioonide eest, lubades endal oma tundeid ära tunda ja tunnistades koheselt emotsioone, mida te kogete. Laske lahti. Neljandaks, hoolitsege oma vaimu eest hingamis- ja meditatsiooniharjutuste abil, mis lasevad teie meelel rahuneda, nii et võite tunda oma hinge selle ehedaimal kujul.

5. Tasakaal.

Sisemise tasakaalu abil kandub harmoonia ka teistele inimestele: perekonnale, kogukonnale ja kogu maailmale.

Kui mõni teie eluaspekt on tasakaalust väljas, võib see avaldada halba mõju teid ümbritsevatele inimestele ning levitada tasakaalutust ja kaost kõigis suundades. Kui teil õnnestub saavutada sisemine tasakaaluseisund, siis kiirgate seda ka teistele. Tasakaaluseisund saavutatakse:

-    Füüsise eest hoolitsemisega.
-    Meelerahu süvendamisega meditatsiooni- ja hingamisharjutuste abil.
-    Selliste füüsiliste liikumise vormide kaudu nagu qigong, jooga, venitusharjutused, jalutamine.

6. Tänulikkus.

Avaldage iga päev tänu kolmainsusele: Minale, Maale ja Universumine.

Tänulikkus ja väärtustamine on tähtsaimad energiad tervise ja heaolu saavutamiseks. Avaldage tänulikkust hommikul ärgates ja õhtul enne magamaminekut. Seiske vaikses ruumis ja öelge: "Tänan sind, Universum. Tänan, et olen olemas. Tänan Maa ja kõige elava eest." See on kõik, mida peate ütlema ja tegema.

7. Energiad.

Kõik meie teadvuses ja väljaspool teadvust on energiad, mis mõjutavad meie tervist ja heaolu.

Kõik teie mõtted, sõnad ja teod avaldavad mõju teie keha tervisele ja  heaolule; teie mõtted, sõnad ja teod mõjutavad ka teie suhteid teiste inimestega. Mõelge bumerangile: see, mida endast eemale heidate, tuleb teile tagasi palju suurema jõuga. Kui te kellestki halvasti mõtlete või tahtlikult halba teete, saastate te sellega oma meelt, keha ja vaimu. Hoidke oma mõtted, sõnad ja teod puhaste ja positiivsetena.

8. Toit ja vesi.

Toit ja vesi on peamised füüsilised energiad, mis meie keha mõjutavad.

Igal toidul on võnked. Meie elujõud tuleb toidust, mida me sööme. Toidust saadavat elujõudu võib määratleda ka selle vibratsiooni kaudu. Mida kõrgem võnkesagedus, seda rohkem elujõudu me sellest toidust saame. Soovitan teil süüa hea energiaga toitu. Olge varmad tarvitama mitte ainult head värsket toitu, vaid ka mitmekesist toiduvalikut. Toidu ja enesetunde vahel on otsene seos. Teie siseelundid, aju ega hormoonid ei saaks toimida ka veeta. Keha pidev veega varustamine aitab olulisel määral ära hoida mitmeid probleeme, nagu näiteks kuseteede haigused, kõhukinnisus, kõrge vererõhk, südame- ja veresoonkonna haigused, kognitiivsete funktsioonide häired, hammaste haigused, sapikivid ja glaukoom. Veepuudus võib halvendada füüsilist ja kognitiivset toimetulekut, sealhulgas erksust, mälu ja keskendumisvõimet.

9. Hingamine.

Hingamine võib vabastada blokeeringuid ning otseselt mõjutada teie tervist ja elujõudu.

Keha sisemise energia liikumahakkamine on oluline, et tervenemisprotsess saaks alata. Kui energia voolab vabalt, saavad keha enda tervendamisprotsessid tööle asuda. Hapnikul on selles protsessis oluline osa; hingamisharjutused, mis suurendavad kudede varustamist hapnikuga ja mürgiste ainete väljahingamist, on puhastavad ja elustavad.

10. Sisemine jõud.

Meil on võime toetada oma paranemist ning ennast ja üksteist noorendada oma tasakaalustatud füüsilise ja metafüüsilise energiaga.

Kui oleme tasakaalus, omeme rahulikud ja mõjume rahustavalt inimestele meie ümber. Uskuge endasse ja oma sisemisse jõusse.

Tutvu raamatuga "Naise tervis": www.pilgrimbooks.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2022-08-11 03:12:20
I read a lot of people speak good about him how powerful of his reunion love spell works, I put my faith up front he can help me too, I contacted him and put my trust on him. And I did according to what he instructed me to. Behold what happen now my husband came back just within 11 hours of contacting Dr Augus. I’m still short of words after months of living me for his mistress and filed divorce. my gratitude to Dr Augus remain forever because of the restoration of peace he brought back to my home. I believed God has sent Dr Augus to help people out from devastation, reach out to him via, draugus77@gmail.com or Whatsapp +447883246472
elizabethbrooklyn
2020-12-12 12:27:40
LOVE SPELL TO BRING BACK EX LOVER AND RESTORE BROKEN RELATIONSHIPS

I want to thank Dr Ogaga of ogagaspellcastertemple@gmail.com for making me happy in getting my ex lover back after broken up with me last month, i contacted this spell Dr for help and his work was guarantee that i was going to get my ex lover back after 48 hours, although i doubted his words but i decided to give it a try by co-operating with his terms, i did not only get back my ex lover after the spell, but i was also promoted in my place of work, i thank this powerful and trusted Dr who helped me found joy in my relationship, and me and my ex who is now my lover again is getting married on the 30th of next month, i am so happy that at least i am with my lover again after all the pains and stress i being through when he first broke-up with me, i thank Dr Ogaga i am so so happy i love my lover so much that i was almost end my life when he told me that it was over between both of us, but i thank the spell caster send by God in heaven to help his people, i am grateful Dr Ogaga i am proud to know these spell Dr i am happy that he help me with my problems, for making my life see joy and happiness again, i am happy for his kindness, i am so happy, so i decided to share my story on the net so that people will see the good which Dr Ogaga has done for me in my life, and if you are out there passing through any condition, or having bad time with your lover, or your lover has broke up with you, do not think than to contact the same spell caster on his email ogagaspellcastertemple@gmail.com or WhatsApp +2347059387282 and you will consider your problem solve. Thanks Dr Ogaga and i pray you will live long forever because you are so kind and powerful.
Alkeemik
2020-12-01 09:39:12
Hello everyone. My name is Ajani from South Africa.  I want to give a testimony about my HIV virus that was cured by a great spell caster called Dr Sahabi. Since the last 6 months I have been HIV positive. I never think I will live long again and i wanted to kill myself because the problem is very too much for me. But I am so grateful about this great man called Sahabi who cured my HIV AIDS last 3 weeks. I was in great pain so a friend came to visit me. And I told her my problem; She told me that there is a great spell caster that can cure my HIV. I asked her if she had his email address, she gave me his email sahabinaannabi11@gmail.com, and I emailed him. He talked to me and he perform the necessary rituals and he told me that after one week I should go for a test and Which I did, when the doctor told me that am now an HIV negative, I couldn't believe myself, I went to see another doctor the result was still the same, I was human on planet earth again, so I emailed him and thanked him. Please if you are having a similar problem you can Email sahabinaannabi11@gmail.com or you can also reach him through Whatsapp number (+2348104676647) Dr. Sahabi for helping me at this young age if you need help.  Once again thank you Dr Sahabi..
Kõik kommentaarid