10 tarkusetera naise tervise hoidmiseks holistiliselt terapeudilt ja rahvusvahelise bestselleri "Sa oled see, mida sööd" autorilt Dr. Gillian Mckeithilt.

Allikas: G. McKeith "Naise tervis"
Gillian McKeith’i raamat "Naise tervis“ on tervise teejuhiks naistele igas eluetapis, pakkudes retsepte tervise tugevdamiseks ja terviseprobleemide leevendamiseks.
Kommentaare: 4

1. Otsene mõjutamine.

Te saate otseselt mõjutada oma tervist ja heaolu, kui omandate kontrolli oma elu üle.

Naisena peate võtma vastutuse oma tervise eest. Vanus ei tohiks siin mingit rolli mängida. Alati on võimalik teha pööre paremuse poole, isegi kui teete vaid väikese sammu korraga. Valige teadlikult, mida te sööte, millal ja kuidas liigute ning mida muud te elus teete. Kui te kord olete endast oma jõuallika leidnud, mõjutab see põhimõte teie isiksuse kõiki aspekte: füüsilist, emotsionaalset, finantsilist ja vaimset.

2. Sisemine rahu.

Sisemine rahu toob harmoonia teie füüsilisse, psühholoogilisse, emotsionaalsesse ja vaimsesse ellu.

Sisemine rahu saabub, kui vaigistate meele ja lasete lahti oma peas toimuvast jutuvadast. Istuge toolil ja asetage paljad jalatallad kindlalt vastu põrandat. Tunnetage, kuidas jalad maapinda puudutavad. Kujutlege, et teil on juured, mis lähevad säärtest ja jalalabadest põrandasse. Istuge mugavalt vaikses ruumis. Pöörake tähelepanu oma kehale ja nahale. Seejärel pange tähele oma hingamist. Jälgige, kuidas hingeõhk siseneb teie kehasse ja täidab teie jalasääred, jalalabad, kõhu, rinna, selja, pea ja käsivarred. Kujutlege, et olete võimeline nägema, kuidas hingeõhk väljub kehast. Jälgige hingeõhu liikumist. Kui teete seda harjutust iga päev, hakkate kogema sisemist rahu kõigis oma olemuse aspektides.

3. Endast hoolimine.

Endast hoolimise, tänulikkuse, rõõmu ja kõigesse ümbritsevasse armastava suhtumise energeetiline vibratsioon toob inimellu harmoonia. Väga paljud tänapäeva naised pole rahul oma välimuse või kehakujuga ja muretsevad oma kaalu pärast. Armastus enda vastu ja armastuse-energia üldse on kõige kõrgema sagedusega ravim, mis olemas on. Kui saate ühendust enda sees oleva sisemise armastusega, valdab kogu teie olemust sisemine harmoonia. Vaadake iga päev peeglisse, vaadake ennast tervikuna. Kuulake ja pange tähele oma hingamist, kui te oma meelt rahustate. Peeglisse vaadates öelge endale:"Armastan ennast.  Armastan ennast tervikuna. Armastan elu tervikuna. Ma olen ilus inimene." Nüüd andke endale peeglis väike musi.

4. Harmoonia.

Sisemise harmoonia tugevdamine loob tervendavat energiat, mis tagab üleüldise tervise ja heaolu igal tasandil. See toimib järgmiselt.

Esiteks, hoolitsege oma füüsilise keha eest, pakkudes talle puhast toitu. Teiseks, hoolitsege oma mõttemaailma eest, mõelge puhtaid mõtteid. See tähendab, et toidate oma meelt pidevalt õnnelike, positiivsete, meeldivate ja elutervete mõtetega. Kolmandaks, hoolitsege oma emotsioonide eest, lubades endal oma tundeid ära tunda ja tunnistades koheselt emotsioone, mida te kogete. Laske lahti. Neljandaks, hoolitsege oma vaimu eest hingamis- ja meditatsiooniharjutuste abil, mis lasevad teie meelel rahuneda, nii et võite tunda oma hinge selle ehedaimal kujul.

5. Tasakaal.

Sisemise tasakaalu abil kandub harmoonia ka teistele inimestele: perekonnale, kogukonnale ja kogu maailmale.

Kui mõni teie eluaspekt on tasakaalust väljas, võib see avaldada halba mõju teid ümbritsevatele inimestele ning levitada tasakaalutust ja kaost kõigis suundades. Kui teil õnnestub saavutada sisemine tasakaaluseisund, siis kiirgate seda ka teistele. Tasakaaluseisund saavutatakse:

-    Füüsise eest hoolitsemisega.
-    Meelerahu süvendamisega meditatsiooni- ja hingamisharjutuste abil.
-    Selliste füüsiliste liikumise vormide kaudu nagu qigong, jooga, venitusharjutused, jalutamine.

6. Tänulikkus.

Avaldage iga päev tänu kolmainsusele: Minale, Maale ja Universumine.

Tänulikkus ja väärtustamine on tähtsaimad energiad tervise ja heaolu saavutamiseks. Avaldage tänulikkust hommikul ärgates ja õhtul enne magamaminekut. Seiske vaikses ruumis ja öelge: "Tänan sind, Universum. Tänan, et olen olemas. Tänan Maa ja kõige elava eest." See on kõik, mida peate ütlema ja tegema.

7. Energiad.

Kõik meie teadvuses ja väljaspool teadvust on energiad, mis mõjutavad meie tervist ja heaolu.

Kõik teie mõtted, sõnad ja teod avaldavad mõju teie keha tervisele ja  heaolule; teie mõtted, sõnad ja teod mõjutavad ka teie suhteid teiste inimestega. Mõelge bumerangile: see, mida endast eemale heidate, tuleb teile tagasi palju suurema jõuga. Kui te kellestki halvasti mõtlete või tahtlikult halba teete, saastate te sellega oma meelt, keha ja vaimu. Hoidke oma mõtted, sõnad ja teod puhaste ja positiivsetena.

8. Toit ja vesi.

Toit ja vesi on peamised füüsilised energiad, mis meie keha mõjutavad.

Igal toidul on võnked. Meie elujõud tuleb toidust, mida me sööme. Toidust saadavat elujõudu võib määratleda ka selle vibratsiooni kaudu. Mida kõrgem võnkesagedus, seda rohkem elujõudu me sellest toidust saame. Soovitan teil süüa hea energiaga toitu. Olge varmad tarvitama mitte ainult head värsket toitu, vaid ka mitmekesist toiduvalikut. Toidu ja enesetunde vahel on otsene seos. Teie siseelundid, aju ega hormoonid ei saaks toimida ka veeta. Keha pidev veega varustamine aitab olulisel määral ära hoida mitmeid probleeme, nagu näiteks kuseteede haigused, kõhukinnisus, kõrge vererõhk, südame- ja veresoonkonna haigused, kognitiivsete funktsioonide häired, hammaste haigused, sapikivid ja glaukoom. Veepuudus võib halvendada füüsilist ja kognitiivset toimetulekut, sealhulgas erksust, mälu ja keskendumisvõimet.

9. Hingamine.

Hingamine võib vabastada blokeeringuid ning otseselt mõjutada teie tervist ja elujõudu.

Keha sisemise energia liikumahakkamine on oluline, et tervenemisprotsess saaks alata. Kui energia voolab vabalt, saavad keha enda tervendamisprotsessid tööle asuda. Hapnikul on selles protsessis oluline osa; hingamisharjutused, mis suurendavad kudede varustamist hapnikuga ja mürgiste ainete väljahingamist, on puhastavad ja elustavad.

10. Sisemine jõud.

Meil on võime toetada oma paranemist ning ennast ja üksteist noorendada oma tasakaalustatud füüsilise ja metafüüsilise energiaga.

Kui oleme tasakaalus, omeme rahulikud ja mõjume rahustavalt inimestele meie ümber. Uskuge endasse ja oma sisemisse jõusse.

Tutvu raamatuga "Naise tervis": www.pilgrimbooks.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

nadeemaarush
2018-09-11 09:45:50
THE BEST WAY TO Win And Get Your Ex HUSBAND WITH THE HELP OF PROPHET AARUSH POWERFUL AND URGENT LOVE SPELL WITH 100% GUARANTEE My husband abandon me for the the past months now, and refuse to come back because he was hold on by a woman whom he just met, for that, i has been suffering and it has been heel of a struggle, but I decide to do all means to make sure that my husband and i come back together as it use to, then I went online there I saw so many good talk about this spell caster whose email is prophetoyinbojesus@gmail.com so I had to contact him and explain my problem to him and in just 48 hours as he has promised, my husband came home and his behavior was back to the man i got married to. I cant thank the spell caster enough for what he did for me, i am so grateful and i will never stop to publish his name on the internet for the good work he has done for me, once again his email him direct..aarushnadeem50@gmail.com or you can call him at +27733587735 No problem is too big for him to solve Web:http://top-psychic-online-caster.com
nadeemaarush
2018-09-11 09:34:22
i thank DR Aarush 0733587735 because he is a very powerful spell caster, i had lost all hope that i would ever be happy again with my man again because things between us were not well at all, i truly l loved my boyfriend and all wanted was for us to be happy again and love each other like before because we used to go to movies together and hung around the mall chatting to each other and enjoying each others company and most weekends we would go to the beach and sit there and relax. i missed all that from my boyfriend because he longer wanted to be around me or even reply to most of my messages all he wanted now was to be out with his friends. my boy friend sister is my best friend and she loves me so much then one day she told me she saw her brother with another girl and didn't like that girl thats when i knew my boyfriend was having an affair with another woman.my friend told me i should contact Dr +27733587735 to help me bring back my boyfriend and i did exactly that i contacted DR and he cast a love and binding spell for me and in 2 days my boyfriend called me to come to the mall and wen i met him he had called that girl too and told her straight to my face that he loves me and only me and never wants to see her again.The girl cried in front of me and my boyfriend told her never to text or call him again. Thank You so much DR your indeed a real powerful spell caster.
You may contact on +27733587735 Web:http://top-psychic-online-caster.com
nadeemaarush
2018-09-11 09:33:40
Hi Aarush.
I met my partner....she talked and talked and talked...about all the things that happened in the time we weren´t together...she apologized....of course, I knew about everything because you had told me, so I wasn´t much surprised....she even told me that she felt so bad that she intended to commit suicide, but also this I already knew from you. And what is good for me, she wants to come back, she isn´t completely ok with previous relationship, she needs some time, but she finished it......So I hope I won´t be just substitute for pain she feels inside, I told her, that I´m not somebody who runs when she calls...(although I do run :-) but I have to keep my dignity.
All the time I spoke with her fairly, I didn´t blame her from anything...and she wondered how it is possible? So I told her that it was her decision to behave that way, it has nothing with me, I respected it...because blaming somebody doesn´t solve the problem...
So we agreed that we begin again...she wants some time and she will have it. She told me she would like to read that book I sent to her...I told her about you and she agreed that we can come for a visit ...I told her about meditation, she didn´t know much about that but she agreed to try it out…she wants to go with me for a holiday...according to her words she really wants me in her life...
I´m very happy and as you´ve told me, everything is now in my hands.......
Pavol, I cannot find the word that would express my gratitude to you and Marion for your help ...I say just thank you and there are included all my feeling.........contact +27733587735 Web:http://top-psychic-online-caster.com
Kõik kommentaarid