16 põhjust, miks järgida oma unistusi

Unistus, visioon, eesmärk, soov on märksõnad, mida me kõik teame, kui püüdleme edu suunas; kuid selle püüdlemise kestel unustame vahel, miks on nii tähtis neid järgida.
Kommentaare: 3
Sinu unistustel pole piire, sina ise oled oma suurte ja väikeste unistuste looja
Järgi oma unistusi, sest:

1. Elu saladus on andmine – kui sa järgid oma unistusi, on sul teistega midagi jagada: lootust, inspiratsiooni, mõtet elada; see on suur panus.

2. Unistuste poole püüdlemine arendab sinus julgust. Julgus annab jõudu saavutada elus hämmastavaid tulemusi, järgi oma unistusi ja kasvata julgust. Varsti ei saa sind peatada.

3. Sellel, miks meile lastena meeldisid võluvägi ja unistamine, on oma põhjus. Lõpetage unistuste poole püüdlemine ja te unustate, mis tunne on elada lootusrikkalt ja noorena.

4. Suurtest unistajatest kasvavad sõltumatud inimesed, nad õpivad, et nad saavad ise muutusi ellu viia.

5. Unistused võivad sind kõrvale juhtida negatiivsetest elusündmustest. Sa kaalud, mis on tähtsaim, kas sinu unistused või ebaõnnestumised. Ebaõnnestumine muutub tähtsusetuks,  kui sa ise kirglikult oma unistuste poole püüdled.

6. See on miski, mida saad jagada lastega ja neid sellega inspireerida, kuna sa näitad, et kõik on võimalik, kui oled kogu oma tähelepanuga asja juures.

7. Läbi unistuste täitumise õpid sa hindama ebaõnnestumisi. Sa tead, et ebaõnnestumised on edu üheks osaks ning et asi ei olnudki nii halb, sest lõpuks on see kõike seda väärt.

8. Kahetsus on kohutav asi ning unistus on piisavalt võimas selleks, et panna sind kahetsema, kui sa ei kasuta juhust oma unistuse poole vähemalt püüelda.

9. Sa pole unistamiseks kunagi liiga vana. Vanus ei tähenda midagi, kui me teame, mida tahame.

10. Sinust saab huvitav inimene, näidates teistele, et sul on tähendus, suund ja eesmärk.

11. Oma unistuste poole püüdlemine tähendab ka tundmatust, mis võib tekitada hirmu. Kuid hirmu tundmine on täiesti normaalne ning paneb meid tundma elavana.

12. Tore on näidata, et maailm eksib, nii et milleks jätkata nii nagu praegu?

13. Mida rohkem sa püüdled oma unistuste poole ja mida enam need täituvad, seda enam hajuvad maailma poolt meie ette seatud piirid, kui me õpime, et mistahes ja kõik on võimalik.

14. Kui su unistus täitub, oled sina esimene, kes sellest teada saab. Sa võid oma saavutusi jagada ülejäänud maailmaga, kuid sina olid esireas ainukesel toolil ja kogesid seda võluväge, mis lahti rullus.

15. Sinu unistustel pole piire, sina ise oled oma suurte ja väikeste unistuste looja. Kui sa sellest lõpuks aru saad, leiad sa viisi oma plaani heaks töötada ja lõppeesmärk saavutada.

16. Unistus on piisavalt tugev, et sind määratleda, kui unistus on saavutatud, tõestab see teistele, et neil pole õigust ütleda, kes sa oled või mitte.

Tõlkis: Külli Reino

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2020-12-16 01:21:28
Hello
We are professional traders, earning on forex and binary for investors weekly, will love to tell you all more about our investment platform where you can invest funds as little as $200 and start earning $2500 weekly, alot of people has benefited from this investment offer before and during this convid-19 virus, if you passing through financial difficulties due to this coronavirus and you need help paying bills simply choose a suitable investment plan for yourself and start making profit weekly

$500 to earn $5,000 in 7 days
$1000 to earn $10000 in 7 days
$5000 to earn $50000 in 7 days

To Start your investment now contact Via whatsapp: (+12166263236)
email: carlose78910@gmail.com
Via whatsapp: (+12166263236)
I advice you shouldn't hesitate. He's great.
Margaret
2020-05-14 23:24:21
I'm Margaret. I am happy to share my testimony. My husband and i have been having lots of problem living together, he never gives me attention or make me happy because he was fallen in love with another man outside our marriage. I tried my best to make sure that my husband leaves this woman but the more i talk to him about it the more he makes me feel sad and unhappy, My marriage started leading to divorce because he no longer gives me attention. i love him so much, lost integrity , all my project stopped , i was sick for 2 months . I wanted to forget him but i love him and dint want to loose him, we've married for 5 years and he is all i could call a true best friend and best in all , the man that handle my problems perfectly , the man that sacrifices for my happiness . I wanted him back in my life . I was so confused . My Friends told me to buy books about relationships, so i went online for relationship books while i came across a spell caster called "DR APOGANA". I read about him, reviews and testimonies so i contacted him immediately, explained my problems to him. Same day, He casted a spell for me and assured me of 48 hours that my husband will return to me and to my greatest surprise after 48 hour my husband came knocking on my door and begged for forgiveness. I am so happy that my love is back again, I wouldn't stop talking about him. Contact him today if you need his help via: email apoganalovespell@gmail.com

Email;apoganalovespell@gmail.com
websit http://apoganablackmagic.com
whatssap +2348067268474
Alkeemik
2014-05-14 08:06:13
Inimene ilma unistusteta on robot.
Kõik kommentaarid