20 nõuannet, kuidas olla edukas

Allikas: www.mindopenerz.com
Mitte keegi ei ole täiuslik. Mida kiiremini sa seda mõistad, seda varem saad alustada oma teekonda täiuslikkuse poole. Alusta igat päeva olles valmis võitlema tugevamalt kui võitlesid eelmisel päeval ning ole valmis liikuma kaugemale kui oled ette kujutanud.
Kommentaare: 6
Õpi iga päev midagi uut!
 • Pühendumine on see, mis muudab lubadused reaalsuseks. Sõnad on need, mis räägivad selgelt sinu kavatsusi ja sinu teod räägivad veel selgemalt kui sõnad, on aegu kui ei ole mõlemat - ei sõnu ega tegevust. Siis on pühendumine kõige olulisem jõud, mis viib edasi ning mis muudab elu ja asjade olemust. See aitab saavutada võitu skeptilisuse üle.
 • Väldi enda üleanalüüsimist. Ole kindel selles, kes sa oled.
 • Hoia oma elus tasakaalu. Kirjuta üles, mis on sinu jaoks kõige olulisem, siis on sul lihtsam neid asju järgida.
 • Ole ise oma saatuse sepp. Võta julgelt väljakutsed vastu ja hoia pea püsti, see kasvatab iseloomu. Otsi võimalusi, kuidas probleemist jagu saada, mitte sellest välja pääsemise võimalust.
 • Ole elu üliõpilane. Õpi iga päev midagi uut. Alates päevast, kui sa enam midagi ei õpi, hakkad sa vananema, nii et õpi edasi.
 • Ära otsi vabandusi. Ära otsi vabandusi miks ei õnnestu, vaid mõtle kuidas teha paremini. Vabanduste otsimine on aja raiskamine.
 • Seisa ise enda eest. Ole kompromissitu ja võitle esirindel, kui keegi astub sinu kõige olulisemate väärtuste vastu.
 • Ära karda mitte kunagi väljakutseid. Valmista ennast ette, sest väljakutse ilmumisel selgub, kui väga sa seda tahad.
 • Aita teisi. Ükskõik, kas annad suure või väikse panuse vabatahtlikuna, tee seda andes endast parim.
 • Tööta täie hooga. Igaühel on oma töö teha, nii et tee sina oma osa maksimumiga.
 • Õpi ennast tundma. Leia oma kirg ja elu eesmärk ning tegutse selle saavutamiseks.
 • Ära võta asju isiklikult. Ära karda naerda enda üle, näita et tunned ennast oma nahas hästi.
 • Õpi ajajuhtimist. Meie olukorrad ja ümbruskond on pidevas muutumises, nii et ära aja segamini asju, mis on kiired ja mis on olulised. Vaata üle tegevused, mis on aja raiskajad ja kõrvalda nad.
 • Küsi abi. Elu võib olla väga raske, pea meeles et sa ei pea kõike alati üksi tegema.
 • Tee tugev eeltöö. Uuri enne tausta, kui millegagi alustad. Põhjalik eeltöö vähendab ebakindlust ja hirmu.
 • Unista tihti. Nädalavahetustel kui puhkad ning lõdvestud, siis võta aega unistamiseks. Mõtle asjadele, mida soovid saavutada. Nädala sees tegutse, et nende unistuste ja soovide poole liikuda.
 • Andesta. Sinu tervisele on kasulik inimestele andestada. Õpi andestama teistele ja endale, ära kanna kaasas neid raskeid süü ja kahetsuse koormaid.
 • Ole üks samm toimuvast ees. Ole produktiivne ja initsiatiivikas. Mõtle suurelt.
 • Armasta ennast. Ole enda jaoks kõige olulisem. Saa selleks, kes sa olla tahad.
 • Vii alustatud ettevõtmised lõpule. Väldi soovi tegevusest mööda hiilida.


Tõlkis: Rain Siemer

Allikas: http://www.mindopenerz.com

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2020-09-02 11:35:23
Tere, kas vajate kiiret laenu?
Olen Susan Benson. Olen laenuandja ja ka finantskonsultant.

Kas vajate ettevõtte asutamiseks, projekti lõpuleviimiseks, maja või auto ostmiseks laenu või vajate laenu muudel isiklikel põhjustel? kui teie vastus on jaatav, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole. Pakume kõikvõimalikke laenuteenuseid nii tagatud kui ka tagatiseta. Kui loete seda ja teate, et vajate rahalist tuge, võite meile lihtsalt kirjutada e-posti teel: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) või saata meile otse WhatsAppis: +447903159998 ja saada vastus kohe.

Oleme terviklik finantsteenuseid pakkuv ettevõte ja oleme pühendunud aitama teil parandada oma pikaajalisi ja lühiajalisi finantseesmärke, sest teie finantsstabiilsus on meie lõppeesmärk.

Funktsioonid & Benefit;
* Mugavus - laenu saate taotleda igal ajal ja igal pool.
* Paindlik summa - otsustate, kui palju soovite laenata.
* Kiire otserahastus - saate oma laenu 24 tunni jooksul pärast kinnitamist.
* Paindlik intressimäär 3%.
* Kõrge heakskiitmise määr
* Teil on võimalus valida tagasimaksekuupäev, kas iganädalane, kuu- või iga-aastane kestus 1–30 aastat.
* Lihtne veebirakendus.
* Isikupärane juhendamine ja asjatundlikkus.
* Varjatud tasud puuduvad

Paljud inimesed seisavad silmitsi enneaegsete rahaliste väljakutsetega ja neil on mõnel põhjusel oma kohalikest pankadest või muudest finantsinstituutidest laenu saamine nii keeruline.

Kui vajate tõesti oma rahandusele lahendust, kirjutage lihtsalt minu ettevõttele ja me aitame teid laenuga välja maksta. Oleme aidanud paljusid inimesi ja organisatsioone, kes on kogu maailmas rahaliste raskustega silmitsi seisnud. Meiega kandideerides pöördute usaldusväärse ettevõtte poole, kes hoolib teie rahalistest vajadustest, meie prioriteet on teie finantsstabiilsus ja teie eest hoolitsetakse kogu protsessi vältel.

Meie laenupakkumise kohta lisateabe saamiseks saatke meile oma laenutaotlus aadressil:
E-post: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com VÕI;
WhatsApp: +447903159998
Doris
2019-07-27 10:59:23
Hi this is how i got my husband back. I was going crazy when my husband left me and my two boys for another woman one week ago after 14 years of marriage. We had a lovely marriage but he started a relationship with a co worker who chased after him. He is living away near his work and her and refuses to talk to me or to come home I am devastated and am finding it hard to cope . I wish I did not love him and that I could move on but I can't. I don't know how to stop feelings like this I wish I didn't as its eating me away and I m starting to feel ill. I have degraded myself begging him to come home all to no avail. I became very worried and needed help. As I was browsing through the internet one day, I came across a website that suggested that Dr Akereco can help solve marital problems, restore broken relationships and so on. So, I felt I should connect with him. I contacted him and he did a spell for me. Two days later, my husband came to me and apologized for the wrongs he did and promise never to do it again. Ever since then, everything has returned back to normal. I and my family are living together happily again. All thanks to Dr Akereco. If you need a spell caster that can cast a spell that truly works, I suggest you contact him. He will not disappoint you. if you have any problem contact him, I give you 100% guarantee that he will help you,Email him at: drakerecospellcaster@gmail.com website https://drakerecoproblemssolutionhome.webs.com
brianna
2018-10-05 15:20:19
This is my testimony about the good work of a man who helped me..I base in US .My life is back!!! After 8 years of marriage, my husband left me and left me with our three kids. I felt like my life was about to end, and was falling apart. Thanks to a spell caster called Dr gbojie who i met online. On one faithful day, as I was browsing through the internet, I was searching for a good spell caster that can solve my problems. I came across series of testimonies about this particular spell caster. Some people testified that he brought their Ex lover back, some testified that he restores womb, some testified that he can cast a spell to stop divorce and so on. There was one particular testimony I saw, it was about a woman called grace,she testified about how Dr gbojie brought back her Ex lover in less than 48 hours and at the end of her testimony she drop his email. After reading all these,I decided to give Dr gbojie a try. I contacted him on gbojiespiritualtemple@gmail.com , gbojiespiritualtemple@yahoo.com or call his mobile number on +2349066410185 or contact him on his website : http://gbojiespiritualtemple.website2.me and indeed he restored my marriage and am so grateful.
Kõik kommentaarid