2012 FENOMEN: Maailmalõpp - kas hirmul on lihtsalt suured silmad?

Ingrid Peek kirjutab Maalehele tähendusrikkusest, mida tänavusele talvisele pööripäevale 21.12.2012 omistatakse. Olenevalt kannatustekoorma raskusest oodatakse või kardetakse maailmalõppu.

2012 FENOMEN: Priit Ennet: maailmalõpust

Kõik halb läheb kunagi üle ja kõik hea saab kunagi otsa. Nõnda ka maailm. Järgmisel reedel saab väidetavalt otsa maiade kalender. Kas saab otsa ka maailm? Elame-näeme.

"Hallo, Kosmos!" 110: Alkeemia Akadeemia 2: "Maailmalõpu eelõhtul – 2012 fenomen"

Sel pühapäeval, 16. detsembril kell 14 kõlab saates "Hallo, Kosmos!" salvestus Alkeemia Akadeemia arutelult, kus sõna said MAI-AGATE VÄLJATAGA, ANDRES JUUR, IGOR VOLKE, EINAR LAIGNA

Kas päikesetormid teevad 2012. aastal maailmale lõpu?

Päikese aktiivsus on regulaarne tsükkel, mis saavutab kulminatsiooni umbes iga 11. aasta järel. Nende tippude läheduses võivad päikesepursked põhjustada satelliitside katkemist, kuid insenerid on juba välja töötamas magnettormide eest kaitstud elektroonikaseadmeid.

Viimsepäeva õigsuses ei kahtle keegi. Aga see ei pruugi tulla nädala pärast

Täna, 12. detsembril 2012 peaks mõne ennustuse kohaselt algama eelmäng kauaoodatud ja -kardetud maailmalõpule 21. detsembril 2012. aastal. Meie armastatud ufoloog ja müstiliste nähtuste uurija Igor Volke kinnitab aga, et tegu pole millegi muu kui erinevate ennustuste kaua välja reklaamitud fookusega.

Tänase Alkeemia Akadeemia avanguks on Genka luuleread ja lõpetuseks Tom Valsbergi laul

Täna, 12.12.12 kell 19 toimub Rahvusraamatukogus Alkeemia Akadeemia.

2012 FENOMEN: Kas Maa poolused nihkuvad 2012. aastal?

Kui Maal leiaks aset pooluste nihe, oleks sellele järgnev maapinna ja vee ümberasetumine võrdeline kataklüsmiga. Tagajärjeks oleksid maavärinad, veidrad ilmastikumuutused, hiidlained ja augud planeedi magnetväljas, mis kaitseb planeeti kahjuliku kosmilise kiirituse eest.

Alkeemia Akadeemia: Mai-Agate Väljataga räägib talvise pööripäeva tähendusest

Kolmapäeval, 12.12.12 kell 19 Rahvusraamatukogus toimuva Alkeemia Akadeemia üks esinejatest on teadjanaine ja alternatiivravitseja Mai-Agate Väljataga, kes räägib lähemalt oma nägemusest teemal "Maailmalõpu eelõhtul – 2012 fenomen".

Elektroonika kaitsmine päikesepurske eest nii, et need pärast ka töötavad

Võimsate päikesepursete oht ehk nn kriitiline periood algab 2012. detsembri teises pooles ja kestab kuni 2013. juunini. Seda, kui tugevad need pursked olema saavad, ei oska keegi öelda, kuid mõistlik oleks kasutada elementaarseid ettevaatusabinõusid, et Su elektroonikaseadmed võimalikult terveks jääksid.

Andres Juur: maailma lõpp tuleb kindlasti!

Kas maailma lõpp tuleb? Milline on teaduse seisukoht ja kas peaksime muretsema? Sellest räägib 12. detsembril, kell 19.00 Rahvusraamatukogu suures saalis toimuval Alkeemia Akadeemia üritusel Andres Juur.

2012 FENOMEN: NASA: Ei, ükski Nibiru meid sel kuul ei tapa

Kui oleks mingi planeet, mis meid tänavu ähvardaks tabada, oleks see juba ammu olnud kõigile nähtav, suuruselt kolmanda helendava objektina Päikese ja Kuu järel, teatab NASA.

2012 FENOMEN: Vene astroloog: rahunege maha, mingit maailmalõppu ei tule!

Mida lähemale hiilib 21.detsember, seda sagedamini räägitakse maailmalõpust. Ometigi ei oota meid ees mingi maailmalõpp, vaid hoopis ajatunnetuse muutumine, kinnitab astroloog Olga Potjomkina.

Alkeemia Akadeemia 2: "Maailmalõpu eelõhtul - 2012 fenomen"

Kolmapäeval, 12.12.12 kell 19 Rahvusraamatukogu suures saalis -- IGOR VOLKE, EINAR LAIGNA, MAI-AGATE VÄLJATAGA, ANDRES JUUR

2012 FENOMEN: Suure Rebendi vari

Üks veidramaid teooriaid 2012. aasta kohta tugineb faktidele, millele on pööratud vähe tähelepanu. Selle teooria järgi võib päikese, Maa ja meie galaktika paksude tolmupilvede suhteline asetus talvisel pööripäeval viia mingil seletamatul põhjusel suure hävinguni.

2012 FENOMEN: 3. detsembril 2012a. joonduvad kolm planeeti püramiidide kohal taevas?

Kas 3. detsembril toimub planeetide joondumine Giza püramiidide kohal? Räägitakse, et selline sündmus leiab aset vaid iga 2737 aasta järel. Kas see on nii? Kuidas saame meie neid planeete oma tähistaevas vaadelda?

2012 FENOMEN: Fraktaalne aeg. 2012. aasta saladused ja uue maailmaajastu algus

Gregg Braden uurib oma raamatus, kuidas aja rütmilise kulgemise põhjal ja mineviku sündmusi aluseks võttes, on võimalik lahti mõtestada praeguse aja kiireid ja dramaatilisi sündmusi.

2012 FENOMEN: Kuidas toimub üleminek?

Krayon'i kanaldus annab edasi informatsiooni, mis puudutab Ülestõusmist ja "kuuma faasi" jõudmist, kuid see info on vajalik ka selleks, et inimesed mõistaksid, kuivõrd kõik on omavahel seotud ning läbi põimunud.

2012 FENOMEN: Mai-Agate Väljataga mõtteid saabuvatest sündmustest

Teadjanaine Mai-Agate Väljataga räägib, miks on oluline kuulata konnade krooksumist, kuidas hoida oma energeetilist välja tervena, mis on neljanda sageduse tööriistad ja mis saab üleminekul meie lähedastest.
Kommentaare: 3

2012 FENOMEN: Põhjus, miks 2012. aastal maailmalõppu ei tule

21.12.2012 ei too endaga kaasa maailmalõppu, küll aga kaasneb sellega uus talvine pööripäev. Mõne levinud arvamuse kiuste kaotavad maailmalõppu kuulutavad väited kiiresti usaldusväärsuse, kui neid seostada 2012. aastaga.
Kommentaare: 12

2012 FENOMEN: Rõõmutreener lubab nihkumist uuele mõistmisele

Kunstnik ja armastuse sõnumitooja Inna Inanna annab nõu, kuidas aastalõpu muudatusteks parimal moel ette valmistuda: "Tegu on teadvuse nihkega. Tunne ära oma loojaolemus ja vaata läbi armastuse silmade!"
Kommentaare: 3

Alkeemia jälgib 2012 fenomeni!

Tuleb? Ei tule? Mis värk selle maailmalõpuga siis ikkagi on!? Alkeemia.ee uurib furoori fenomeni ümber, mis võiks kulimineeruda kuupäeval 21.12.2012.