5 asja, mida mees võiks teada naise seksuaalsuse kohta

Inimesed on erinevad ning see, mis sobib mulle, ei pruugi sobida mu partnerile. Ideaalse seksuaalelu nimel peavad mõlemad partnerid endale tunnistama, et meeste ja naiste seksuaalsus on erinev ning oma partneri rahuldamiseks pean ma keskenduma eelkõige just temale.
Kommentaare: 4
Naised on kui vesi - nad vajavad kuumaks minemiseks aega, aga kui nad juba kuumad on, siis püsivad nad sellisena kaua.

Hiina teadused seletavad meest ja naist kui tuld ja vett. Mehed on kui tuli - nad lahvatavad kiiresti leekidesse, kuid sama kiiresti võivad nad ka kustuda. Vesi seevastu vajab aega kuumenemiseks ja püsib siis kuumana kaua. "Nii tahavadki paljud mehed seksida vaid umbes kümme minutit, mis on nendele kui tulele piisav, aga naistele jääb sellest sageli väheseks. Selleks, et naist tõeliselt rahuldada, tuleb keskenduda just temale," ütleb Eesti suurima tantra-ja joogakooli vanemõpetaja Moses Maimon.

Tema sõnul saab ka mees palju suurema rahulduse, kui õpib oma seksuaalenergiat ehk erektsiooni kauem hoidma, seda juhtima ja kontrollima ning kui oskab naist rohkem erutada. Sest mis saaks olla erutavam kui ülierutunud naine? "Naistes on peidus meeletu seksuaalne energia, mees peab selle oskuslikult temas välja tooma! Naised on voodis justkui jumalannad!" räägib Moses tantristliku seksi võludest. Tema hinnangul näitavad kõik seksmänguasjad ja rollimängud, et partnerid pole seksiga rahul ja neil on igav, kuid tantristlikult seksile lähenedes ei teki kunagi igavust.

Mida võiks mees teada naise seksuaalsuse kohta?

1. Naised on kui vesi - nad vajavad kuumaks minemiseks aega, aga kui nad juba kuumad on, siis püsivad nad sellisena kaua. Ehk siis - naised vajavad aega, hellitamist, eelmängu ja tähelepanu.

2. Naistel on võimalik saada mitmeid orgasme järjest, nende kehal pole sellekohaseid piire ees. Kõik oleneb mehe oskustest.

3. Naistel pole ees ka piire, kui kaua nad seksuaalvahekorras olla suudavad. Kõik oleneb muidugi keha füüsilisest vastupidavusest ja organismi üldisest olukorrast, kuid üldiselt on naised suutelised seksuaalvahekorras olema kaua.

4. Naise keha pole mänguasi, seda peab hindama ja väärtustama. Kui mees õpib tunnetama naiste keha seksuaalenergiat, siis saab igast mehest tõeline armatseja.

5. Iga naine on ilus, igasse naisesse tuleb suhtuda hoole ja armastusega. Naine on voodis kui jumalanna, kuid mees peab oskama selle jumalanna temas välja tuua. Mehed peaksid õppima rohkem armastama, armastust välja andma ja seda jagama, vaid nii saab ka seks olla tõeliselt meeliülendav ja kaunis.

Autor: Karolin Tsarski

Kui tunned, et sooviksid seksuaalenergiatest ning tantristlikust seksist rohkem teada, siis tule Eestis esmakordselt toimuvale Tantrafestivalile. Festival toimub 5-7. juulil Viljandimaal, Veneveres.

Uuri programmi www.tantrafestival.ee

Kuula R2 saadet "Hallo, Kosmos!", kus külaliseks Moses Somananda Maimon.

 


Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2017-05-03 19:00:34
Tere kallid lugejad tänu lugemiseks selles awesome reaalses elus tunnistust siin ...
minu nimi on Maris, Rootsi, Mu abikaasa lahutasid mind viimase 2yrs, tõttas ta teise naise,
Ma nutsin, sest ma armastan oma meest nii palju ja meil on laps tüdruk 9years vana. Jagan oma südame valu sõbrale Mickie,
ta tutvustas mulle võimas Baba alates troopika afrikan rahvaste, kes on must imevägi, et kustutada kõik kurja õigekirja hõlmates ja
hävitada mu perekonnaseis saatust. Mu abikaasa oli all paha õigekirja teisest naine, mis põhjustavad minu abikaasa abielulahutuse mind.
Mu abikaasa tuli tagasi mulle just eile nutt, et ta on kahju lahutuse mind, ta kahetses ja ütles, et ta ei olnud oma õigust meeli.
see on tõsi mu abikaasa oli all paha õigekirja teisest naine, sest ta väita, et mu abikaasa dateeritud teda enne abiellumist mulle. baba2goody@gmail.com
mind aidata lahendada minu abielu probleem. täna HA õhtusöök kuupäeva minu abikaasa. Ma olen väga õnnelik.
kui teil on sarnased probleemid abielus ärge võtke seda meest abi ja sa liiga hea meelega lõpuks.
Baba ka lahendada probleeme, nagu need allpool; -
- Tooge tagasi ex armastus õigekirja
- lõpetada petmine ja Stopp Lamades suhe
- saada tagasi usalduse oma suhe
- soovite sünnitada oma last
- Stop Abielulahutus / Seperation Õigekirja.
- Pay-tagasi Õigekirja?
- GOOG-õnne õigekirja.
- õigekirja saada promtion tööl kontoris.
- kontrollimine edu Õigekirja.
  Võtke nüüd tema .. baba2goody@gmail.com
 ..information on power..copy ja edasi. võite lihtsalt salvestada abielu.
Alkeemik
2013-06-21 23:05:52
Siis tulebki koos avastada ;)
Alkeemik
2013-06-11 13:06:36
2. Naistel on võimalik saada mitmeid orgasme järjest, nende kehal pole sellekohaseid piire ees. Kõik oleneb mehe oskustest.

Ei olene kõik mehe oskustest!

Naine peab ise ka tundma oma keha ja teadma, mis meeldib ja mis mitte:)
Kõik kommentaarid