5 soovitust, kuidas tantra su igapäevaelu paremaks muudab

Tantra meditatsioon, hingamis- ja joogaharjutused on ideaalsed stressi leevendajad, mis teevad sinu keha ja vaimuga imet. Saades teadlikumaks oma keha heaolust, selle vaimsest, emotsionaalsest ja füüsilisest poolest, leiad peagi, et hakkad end hästi tundma ning enda eest paremat hoolt kandma.
Kommentaare: 4
Tantra õpetab, kuidas leida sügav side iseenda ja ümbritsevatega. Erinevad tegevused vabastavad sind mineviku traumadest, sundmõtetest ning aitavad avastada tõelise naiselikkuse ja mehelikkuse sinu sees

Tantra on vaimne praktika, mis loob rahu, tõstab teadlikkust ja teeb muutused sinu elus võimalikuks. Soodustab vaimset arengut ning äratab sinus uinunud energiad. Tantra on kombineeritud jooga, meditatsiooni, hingamisharjutuste ja töötubadega, kus muuhulgas õpitakse kasutama ka kõige tugevamat - seksuaalenergiat.

Selge pea: mõtle hetkedele, kui saad täielikult aru, mis toimub sinu sees, nii selgelt, et kõik sinu ümber kristalliseerub. Su kujutlusvõime ei peta ega eksita sind. Selle asemel oled täielikult kohal, tähelepanelik ja teadlik reaalsusest. Vaikne hääl su sees - intuitsioon, mis on meis kõigis olemas, on nagu seeme, mis võib õitsele lüüa ja sind läbi elu juhatada. Sa vaid kuula seda südamehäält, kuid ära aja seda segamini ego häälega, mis tuleb sinu peast, soovides sind valitseda ja su enesehinnangu murda.

Sõprus: tõeline ja kestev sõprus on kingitus - üks lihtsamaid viise, kuidas mõõta kõikvõimsa energia suurust sinu sees. Ükski rikkus ei ole võrreldav õnnistusega omada sõpru, kes seisavad su kõrval läbi elu keerdkäikude. Sõpru, kes suudavad ja julgevad tunnistada su puudusi ja tugevaid külgi ning neid sulle tagasi peegeldada. Püüdes võimalikult palju oma lähedastele avaldada positiivseid emotsioone ja siirust, kiirgavad need sulle tagasi. Sinu ümbruskond kujundab su elukeskonna ja sina ise lood selle enda ümber.

Andmise rõõm: omades võimet ja soovi anda endast vabalt, ilma kasu ootamata, maksab sulle lahkelt tagasi rohke tervise ja õnnega. Sind tabab tõeline rahu ja rahulolu, kui sa ei pea midagi tagasi ootama. Olles iseenese maagilisest kõikvõimsast energiast tulvil, võid lakkamatult ja ennastsalgavalt anda. Kuid tee kindlaks, et teine on valmis vastu võtma, sest kui annad, aga su armastus ei lähe läbi, võid lõpuks pettuda.

Vabadus: süda, milles on ruumi kõikvõimsale energiale, on kaitstud kannatuste eest, mida võivad põhjustada teised inimesed, alates karmavõlast kuni õnnetusteni. Kuigi enamik meist ei pruugi kunagi saavutada sellist võimsustaset nagu tõelised meistrid, hakkavad siiski tühised hädad su elus hääbuma, mida avatum universumile oled. Püüeldes vabaduse poole, loob see silmuse, mis vabastab sind kõigest, mis tegelikult ei kuulu sinu südamesse. Ütle enesele igal hommikul midagi head, tuleta endale pidevalt meelde, et oled armastusväärne ja austa ennast. Nii hakkabki kõikvõimas energia sinus kasvama ning väikesed imed juhtuma.

Andestamine: arendades omaenese alandlikkust, mõistes, et headus ja võime andestada avaldub meie kaudu, on jumaliku kehastuse kõige püham vorm. Kombatav valgus ja soojus pulbitseb su rinnus, hingamine on sügavam ja emotsionaalne koormus haihtub, lastes lahti kinnisideest, et  reaalsus peaks olema erinev, kui see on. Püüa leppida olukorraga, milles oled, kuitahes raske see hetkel ei oleks. Iseendaga rahu sõlmides hakkavad probleemid lahenema ja takerdunud energia vabanema. "Energy follows consciousness," ütleb Liisa Vask tantra- ja joogakoolist Bhairava Yoga.

Kui vajad julgustust või praktilisi näpunäiteid professioonalidelt, siis külasta juba 11.-13.juulini toimuvat Tantrafestivali.

Lisainfo: www.tantrafestival.ee või tantra- ja joogakooli Bhairava Yoga koduleht.

Vaata Bhairava Yoga sündmuste kalendrit

Autor: Arlin Saan

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Velton
2023-01-23 10:05:40
(Whatsapp: +357-961-68055) Hankige pass, ID-kaardid, juhiload ja muud dokumendid.


Pakume ehtsaid ja ehtsaid passe, juhilube, isikutunnistusi, TOEFL-i, IELTS-i, sünnitunnistusi järgmistele riikidele: Austraalia, Belgia, Brasiilia, Soome, Prantsusmaa, Suurbritannia, Iirimaa, Itaalia, Holland, Norra, Austria, Rootsi, Šveits , Hispaania, Suurbritannia, USA jt. Garanteerime teile 100% ehtsad dokumendid, mida saate kasutada mis tahes probleemi korral. meil on rahulolevaid kliente üle kogu maailma.


Võtke ühendust e-postiga: info@patenteitalianaonline.com
Whatsapp: +357-961-68055
privaatne e-post: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk

https://patenteitalianaonline.com/

Osta Itaalia pass Internetist
Ostke Internetist Itaalia ID-kaarte
Ostke Internetist Itaalia juhiluba
Osta Itaalia kollast lehte Internetist
Osta Saksa passe Internetist
Osta Saksa ID-kaart Internetist
Osta Saksa juhiluba Internetist
Mis tahes passi saamiseks võtke meiega ühendust
Ostke juhiluba Internetist
Uuendage oma juhiluba
Tellige litsentsi duplikaat
Asendage juhiluba
Hankige uus juhiluba
Nime muutmine litsentsil
Aadressi muutmine

veebisait: https://patenteitalianaonline.com/
JenniferParks511
2019-01-13 15:43:15
HOW TO GET YOUR EX BACK WITH YOU NOW!!!
I have something to share with you!!! There is a great joy in my heart which I want to share with everyone. My name is Jennifer Parks . I had a misunderstanding with my lover several months ago; which led us to break up and he never wanted to hear my voice again. But as time went on, a good friend of mine recommended DR.PEPOKO who could help me with Love Spell to get my man back. At first, I thought the idea of a love spell was strange,but was willing to give it a try because i really love my boyfriend. For the first time I was scared to contact the DR.PEPOKO because I was not sure if what they did was against my religion. But my friend assured me that they only use Spell which is safe and has no side effects. I felt a little better and decided to contact DR.PEPOKO on his mail (pepokolovespell@gmail.com)I contacted him through his email and explained everything to him. He said that I shouldn't worry, that my lover will come back to me on his knees begging for forgiveness. I bought an item that he told me to buy for the preparation of the spell and assured me that my lover will come to me within 48 hours in remorse. My greatest joy now is that he actually came back to me and fell on his knees begging for forgiveness. We got back together and our relationship has been better this second time around. I have to give DR.PEPOKO all the credit for helping us get back to a better place than where we began. The new found love that my boyfriend has for me is incredible and i can't wait to see what the future holds for us. Do you have any problem with your loved one? Well worry no more because DR.PEPOKO can provide you with a spell to get him or her back. With the help of a spell just as he helped me. Contact DR.PEPOKO via email: pepokolovespell@gmail.com or visit her website: www.pepokolovespelltemple.blogspot.com OR you can contact Dr.PEPOKO through WhatsApp number +2348156148821
dhbfa
2018-08-15 05:52:34
Hi views did you know there are spell to win love back from an ex. I have done it. I love reading about relationships and how to make them work, how to better the relationship, and how to keep the spark alive, even how to talk to them a certain way to get them to think a different way about the situation and you. If you need advice or want to win your ex back, try this: augusmimi789@gmail.com copy and message on the following(augusmimi789@gmail.com )It will change your mentality and get you what you want.
Kõik kommentaarid