5 terviseprobleemi, mida tantraga parandada saab

Allikas: www.bhairavayoga.com
Kas sul on stress või peavalu, depressioon või nõrk immuunsus? Seksuaalsus ja tervis on tihedalt omavahel seotud - kas oled pidevalt kurnatud või liialt lastega hõivatud, sul on pingeline töökeskond või on hoopis mõned ravimid sinu seksuaaliha vähendanud?
Kommentaare: 2
Järgides tantristlikku elufilosoofiat - kuulates iga päev oma sisehäält, suudad hoida emotsioonid tasakaalus ja tervise tugeva

Tantra on vaimne teadus, mis uurib erinevaid energiad, millest koosneb kogu universum meie ümber. Erinevad energiad peituvad helides, värvides, numeroloogias ja astroloogias. Elu on pidev liikumine ja meie kehas on voolamises - hingamine, vereringlus, rakkude paljunemine, muutuv meel ja hormoonid.

Üks võimsamaid energiaid on seksuaalenergia, mis on meie elu alus ja millel on võime ravida. Tantra õpetab seda juhtima abi vajavatesse piirkondadesse sinu kehas. Aitab luua rahu, tõsta teadlikkust, soodustada vaimset arengut ja äratada sinus uinunud energiad. Mediteerides, hingamis- ja joogaharjutusi tehes, lood sügava sideme iseendaga, märkamaks oma tervislikku seisundit, et enda eest paremat hoolt kanda.

1. Uuringud on näidanud, et tantra hingamisharjutuste käigus väljuvad kehast mürkained. Sügav mõtestatud hingamine stimuleerib vereringet ning tugevdab veresoonkonda. Paraneb sisenõrenäärmete ja närvisüsteemi töö.  Ühtlasi aitavad hingamisharjutused saavutada lähedast kontakti oma partneriga ning tõsta seksuaaliha, mis võib olla vähenenud erinevatel põhjustel - diabeet, depressioon või erinevate ravimite kasutamise tagajärjel, näiteks kõrgvererõhutõve puhul.

2. ''Naistel kogunevad pinged - kurvameelsus, hingehaavad ja traumaatilised kogemused, kehas, eriti vaagnapiirkonnas,''räägib Somananda Moses Maimon Bhairava Yoga joogakoolist. Tantristlik seksuaalelu aitab parandada seksuaalset tervist ning paneb sind unustama menstruaatsioonivalu, kuseteede probleemid, uriinipidamatuse ja muud naiste probleemid. Meestel väheneb eesnäärmepõletiku oht, paraneb võimekus ja suureneb vastupidavus.

3. Tantristlik eluviis aitab parandada une kvaliteeti, olles rahuldatud ja positiivselt meelestatud väldid enneaegseid vananemismärke. Regulaarset, rahuldavat seksuaalelu elavad naised, näevad välja nooremad ning pikeneb nende eluiga. Hea uni omakorda peletab eemale stressi, depressiooni ja migreenihood.

4. Harrastades joogat või rituaalseid tantse, paaril korral nädalas, saavutad hea, tervisliku füüsilise vormi. Hoides lihased ja meeled liikumises, säilib elastsus ja elujõulisus, suureneb keha vastupanuvõime. Parane immuunsus ja  enesehinnang.

5. Järgides tantristlikku elufilosoofiat - kuulates iga päev oma sisehäält, leides enda jaoks aega, omale sügavalt silma vaadata ning midagi head öelda, saavutad endaga tugeva sideme, mis aitab tähele panna oma füüsilisi ja vaimseid probleeme ning tasakaalustada emotsioone.

Tule ja avasta oma sisemine hääl juba 11.-13. juulil Tantrafestivalil!

Autor: Sienna Suvi

Allikas: Bhairava Yoga joogakool Tallinnas

Vaata sündmuse kohta facebookist

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Velton
2023-01-23 10:03:46
(Whatsapp: +357-961-68055) Hankige pass, ID-kaardid, juhiload ja muud dokumendid.


Pakume ehtsaid ja ehtsaid passe, juhilube, isikutunnistusi, TOEFL-i, IELTS-i, sünnitunnistusi järgmistele riikidele: Austraalia, Belgia, Brasiilia, Soome, Prantsusmaa, Suurbritannia, Iirimaa, Itaalia, Holland, Norra, Austria, Rootsi, Šveits , Hispaania, Suurbritannia, USA jt. Garanteerime teile 100% ehtsad dokumendid, mida saate kasutada mis tahes probleemi korral. meil on rahulolevaid kliente üle kogu maailma.


Võtke ühendust e-postiga: info@patenteitalianaonline.com
Whatsapp: +357-961-68055
privaatne e-post: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk

https://patenteitalianaonline.com/

Osta Itaalia pass Internetist
Ostke Internetist Itaalia ID-kaarte
Ostke Internetist Itaalia juhiluba
Osta Itaalia kollast lehte Internetist
Osta Saksa passe Internetist
Osta Saksa ID-kaart Internetist
Osta Saksa juhiluba Internetist
Mis tahes passi saamiseks võtke meiega ühendust
Ostke juhiluba Internetist
Uuendage oma juhiluba
Tellige litsentsi duplikaat
Asendage juhiluba
Hankige uus juhiluba
Nime muutmine litsentsil
Aadressi muutmine

veebisait: https://patenteitalianaonline.com/
Alkeemik
2017-05-03 18:47:06
Ma ei teadnud inimesed ikka on volitused ja teha asju juhtunud. Mu abikaasa jättis mind teise naise kolm kuud tagasi
ja sellest ajast siis mu elu on täis valu kurbust ja murtud süda, sest ta oli mu esimene armastus
kellega ma olen veetnud kogu oma elu koos ja meil on laps koos. Sõber ütles mulle, et ta nägi mõned tunnistused õigekirja ratas nimetatakse
Baba-DO-hea (baba2goody@gmail.com), et ta võib tagasi tuua ex armuke jooksul mõned paar tundi,
i naerma see välja ja ütles ma ei ole huvitatud, kuid kuna armastus mu sõber oli minu jaoks, et ta konsulteeris suur preester minu nimel ja minu suurim üllatus pärast 2 päeva
mu abikaasa kutsus mind esimest korda pärast kolme kuu eraldamine, et ta on puudu mulle ta on nii kahju iga asi, mida ta tegi mulle läks through.He tuli mulle tagasi ja nüüd oleme koos õnnelikud isegi rohkem armastust, sest see kasutada olla minevikus, ma armastan teda nii väga ja ma tegin seda, mida ma pean tegema, et saada teda tagasi ..
Usun Baba võimu on suur ja töö kiire. Aitäh Dr.oduduwa tuua tagasi mu armuke ja
ka minu armas sõber, kes interceded minu nimel, iga üks, kes võiks olla sarnane probleem saab ühendust see suur preester Baba-DO-HEA, ta on võimas õigekirja ratas, mis töötavad reaalne kiire ja kiire. ta saab enamus ilm nagu: ...
-spell tuua tagasi oma endine armastus,
- õigekirja lõpetada eraldamine ja
- Õigekirja lõpetada lahutus,
- õigekirja saada tagasi Trust ja
- õigekirja kujutada beebi oma.
siin on e-posti aadress: baba2goody@gmail.com
Kõik kommentaarid