6 head nippi, kuidas suhet mitte rikkuda

Allikas: www.mees.eu
Suhete maailm on sageli kaootiline - see, mis meeldib ühele, ei pruugi üldse meeldida teisele. Leida enda kaaslaseks keegi, kelle jaoks oled valmis kulutama oma aega ja närve, on raske töö. Mees.eu pakub välja 6 teemat, millele oma suhetega seoses tuleb tähelepanu pöörata, et mitte suhet rikkuda.
Kommentaare: 7
Hoia oma suhet hoole ja armastusega

1. Ära ole kriitiline

On öeldud, et konstruktiivne kriitika on alati positiivne. Selline ütlus kehtib kõigi teiste, kuid mitte sinu tüdruksõbra kohta. Teame ju kõik, kuidas mõjub suhtele üksteise kritiseerimine ja negatiivne suhtlemine ("miks sa seda lipsu kannad", "miks sa sõpradega jälle väljas käisid" jne). Lisaks omavahelisele nääklemisele, tunnevad ennast halvasti ka teie sõbrad ja tuttavad.

Hoia ennast tagasi! Kui segad alatasa temakese jutule vahele, kommenteerid tema tehtud sööki või tema sõbrannasid, siis ei ole teie suhtel tulevikku. Kõik naised tahavad aega veeta ju mehega, kes teeks oma kaaslase hea enesetunde nimel paljutki. Ja targem on oma arvamust avaldada ainult siis, kui seda küsitakse! Ära tuleb tabada lihtsalt õige hetk, et mitte "tuhvlialuseks" jääda.

2. Karjäär pole kõige tähtsam

Sulle on tähtis sinu töö. Kindlasti on ka sinu naine uhke, et sul tööl hästi läheb - sind edutatakse ja sa teenid head palka. Teisest küljest on töö üks populaarsemaid suhtelõhkujaid, sest pikad tööpäevad ja töö koju kaasa võtmine ei meeldi mitte kuidagi ühelegi naisele. Naine järeldab oma loogikaga kiiresti, et sinu jaoks on ainus püha asi töö, mitte tema.

Kuigi naiste jaoks on tähtis, millega nende mehed tegelevad ja kui palju teenivad, tahavad nad ka, et nendest välja tehtaks. Ja pealegi, mis lõbu sul kokkuvõttes on sellest, kui sul on palju raha ja võimu, kuid pole kedagi, kellega oma õnne jagada?

3. Petmine on alatu

Oma kaaslast võib petta mitmel viisil. Füüsilise petmise puhul on näiteks võimalus temaga seksimisest keelduda, tuues põhjenduseks tervisehädad. Hoopis tõsisem petmiseviis on aga emotsionaalne petmine, kus näiteks käid oma suhte kõrvalt kohtamas mõne teise toreda neiuga. Õige naine märkab varem või hiljem, et ega sa puhas poiss ei ole.

Petmine on üks kõige alatumaid viise, kuidas oma pruudile-elukaaslasele haiget teha. Ja ega sulle endalegi meeldi, kui sinu kaaslane mingite uute kuttidega klubitamas ja hängimas käib. Kui tunned, et olemasolev suhe ei suuda pakkuda sulle midagi uut ja põnevat, on targem lahku minna, selle asemel, et teisele pidevalt piina valmistada. Et petmist vältida, on targem ka oma kaaslasega probleemidest rääkida, mitte neid vaka all hoida.

4. Usalda oma kaaslast

Paljud suhted lähevad sageli lõhki sel lihtsal põhjusel, et üksteist ei usaldata piisavalt. Usaldamatusest tuleneb ka vajadus olla kontrolliv. Kas pole tuttav olukord, kus üks nuhib teise mobiiltelefonis, lootes leida armukeste SMS-e või tüliga lõppev küsimus, kellega sa väljas käisid. Kas seda kõike on vaja?

Naise loomuses on vajadus olla isepäine ja iseseisev. Nii nagu kassidelegi, meeldib ka naistele käia ringi omapäi ja segamatult. Samuti ei meeldiks sulle endalegi, kui keegi kogu aeg keelab, poob ja laseb. Et hoida oma suhet, jätke üksteisele piisavalt vaba ruumi tegutsemiseks ja olge usaldavamad.

5. Pane kaaslast tähele

Mehed mõtlevad sageli, et kui ükskord on naine enda haardesse võideldud, siis pole tarvis temaga enam eriti vaeva näha. Vale! Iga naine tahab ennast tunda kuningannana, kelle eest pidevalt muret tuntakse ja hoolitsetakse. Ja kui sina talle piisavalt tähelepanu ei pööra, on ju küllalt üksikuid mehi, kelle jaoks pole miski ületamatu.

Kõigega tuleb piiri pidada. Näiteks kui sa igal õhtul, kuust kuusse, viid oma elukaaslasele kimbu roose, on ta rooside nägemisest täiesti tülpinud ja tõenäoliselt ka sinust. Üllata oma kaaslast ja ka ennast ning mõtle pidevalt välja uusi mooduseid, kuidas oma kallima tähelepanu jäägitult köita. Sageli piisab jää sulatamiseks ka ühest lausest: sa oled maailma kauneim!

6. Leia aega...

Tihe tööpäev, sõbrad ja trenn tekitavad olukorra, kus hilisõhtul koju jõudes on ainukeseks mõtteks kiire magamaminek. Naine aga on valmistanud romantilise õhtusöögi ja loodab, et suudad voodis mehetegusid teha...

Mõra on suhtesse kiire tulema, kui selgub, et üksteise jaoks ei ole aega. Alati on võimalus mängida ümber oma päevaplaan ja mõelda välja uusi vabaajaveetmise võimalusi. Nagu ennist öeldud: maailmas leidub palju üksikuid mehi, kes kõik on võimelised enamaks kui sina! Ära lase sellel sündida.

Allikas: www.mees.eu

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Rylee V.
2023-01-28 09:03:35
I want the world to know a great man that is well known as Dr. Zabaza ,he has the perfect solution to relationship issues and marriage problems. The main reason why I went to Dr. Zabaza was for solution on how i can get my husband back because in recent times I have read some testimonies on the internet which some people has written about Dr. Zabaza and I was so pleased and I decided to seek for assistance from him on his Email ( drzabazaspellhome@gmail.com ) Which he did a perfect job by casting a spell on my husband which made him to come back to me and beg for forgiveness. I will no stop publishing his name on the net because of the good work he is doing. I will drop his contact for the usefulness of those that needs his help. His Email is DRZABAZASPELLHOME@GMAIL.COM You can contact him today and get your problem solved.
Call/WhatsApp number: +1 (548) 457-0555
https://drogunzabazaspellherbalhome.wordpress.com ..
Loanoffer
2021-03-13 22:59:14
International Loans Personal Loans?
Apply for a Loan from $3,000.00 to $10,000.000
with no collateral required
low interest rate as low as 2%
email: abdullahibrahimlender@gmail.com
whatspp Number +918929490461
Mr Abdullah Ibrahim
Alkeemik
2017-05-03 18:53:23
Minu nimi on Alien Jane. ma olen Texas. see mees mind aidata lahendada minu abielu probleem lõpuks mu ex abikaasa, kes
lahutatud mulle 2yrs tagasi tulla tagasi mulle eile õhtul. oleme söögilaud nüüd. Ma tahan jagada seda rõõmu maailmale.
Tänud lugemise eest ...
võtke see võimas taimsete mees. Ta kasutab looduslikke-maitsetaimed ja teha mõned vähe põletus- ohverdama.
teha head võimas võlu lahendada mingi probleem pere kuitahes väike või suur probleem teil on ees elus.
siin on oppurtunity teile tappa selliseid probleeme läbi oma elu siin .. Saada e-kirja see võimas taimsete-mees
Baba täidab loitse tuua tagasi oma endine armastus.
sa ei pea midagi tegema lihtsalt usuvad ja järgivad tema juhiseid, kuidas teha ... ta teeb imet ja te igavesti õnnelikud.
Võtke nüüd tema .. baba2goody@gmail.com
Ta on ka volitused Heal igasuguseid verehaigused ja iiveldust.
probleemid nagu: -
- Õigekirja tuua tagasi oma endine
- Õigekirja saada abielluda kiire (atraktiivseks vastassoost)
- GoodLuck õigekirja
- Promotion kontoris tööd õigekirja
- Õigekirja Get terveks teha vere haigus.
- Spell võita loto ja loterii
- on tugev paigaldamine (Man võimsusega)
- Et kauakestev Sex oma partner.
Ma luban Dr.Oduduwa et ma eetrisse mu tunnistus maailmale kui mu ex armastus tagasi tulla minu ja kindlasti see toimib
mu abikaasa tuli tagasi minu juurde ja nüüd ma olen väga õnnelik, et jagada avalikkusele mu läbimurre maritally.
see on ainus viis, kuidas näidata talle oma tunnustust.
Baba Oduduwa on vastus teie elu küsimusi.
õnne kallid sõbrad oma vabaduse lõpuks. baba2goody@gmail.com
Kõik kommentaarid