6 jooki vananemise vastu võitlemiseks

Allikas: http://koduhaldjas.blogspot.fi
Vananemine ei ole probleem, pigem on see loomulik fenomen. Seda ei saa küll täielikult peatada, kuid on mitmeid looduslikke viise, mille abil on võimalik vananemise protsessi aeglustada.
Kommentaare: 7
Juues ühe tassi kohvi päevas, hommikusöögi ajal, see mitte ainult ei aita hoida sinu südant tervemana ja nooremana, vaid takistab ka mõne vähi tüübi vallandumist sinu kehas

Vaatame 6 jooki, mis ei ole ainult kasulikud, vaid aitavad ka võidelda vananemise vastu.

1. Vesi

Kiitus sellele inimesele, kes esimesena ütles, et "vesi on õnnistus", sest ta tõesti on ja ta ei täida mitte ainult meie igapäevast vedeliku vajaduse tarvet, vaid aitab ka vananemise vastu võidelda. Kui sa jood vett, siis see mitte ainult ei soodusta keha temperatuuri hoidmist, vaid transpordib ka hapnikku rakkudesse ja aitab kaitsta liigeseid ja elundeid. Lisaks sellele hoiab vee joomine keha niiskuse taset ning toob sära ja värskema jume nahale. Samuti võtab vesi osa jääkainete väljutamisest sinu kehast. Need on põhjused, miks vesi on selles vananemisvastaste jookide nimekirjas esimesel kohal. Peaksid tekitama endas harjumuse juua 8-10 klaasi vett päevas, et võidelda akne, kortsude ja naha kuivuse vastu.

2. Punane vein

Teisena on nimekirjas punane vein, mis on rikastatud resveratrooli ühendiga, millel on vananemisvastased omadused ja see sisaldab ka looduslikult esinevat antioksüdanti polüfenooli, mis on samuti väga kasulik vananemisega võitlemisel. Veel enam, kui sa jood veini, siis sinu keha vabastab ühendi nimega pikeatannool, mis aitab peatada rasvarakkude kasvu kehas. Nii, et võib öelda - punane vein võitleb kahte moodi vananemise vastu. Edaspidi, võid võtta klaasi veini paar korda nädalas, et hoida end vananemise eest.

3. Piim

Piim on tervislik ja kasulik, kuna annab kaltsiumi, mida armastavad sinu luud ja samuti annab proteiini, mida armastavad sinu lihased ning seega aitab ta säilitada head tervist ning osaleb vananemisevastases võitluses.

4. Kohv

Kohv, mis on rikastatud antioksüdantidega, mitte ainult ei tugevda närvifunktsioone ja ei aita võidelda Parkinsoni tõvega, vaid kiirendab ka sinu kognitiivseid funktsioone (vaimsed funktsioonid) koos ainevahetusega. Veel enam, juues ühe tassi kohvi päevas, hommikusöögi ajal, see mitte ainult ei aita hoida sinu südant tervemana ja nooremana, vaid takistab ka mõne vähi tüübi vallandumist sinu kehas.

5. Roheline tee

Roheline tee on veel üks hea valik vananemisega võitlemiseks, kuna ta on rikas antioksüdantide poolest, mis aitavad vananemise vastu. Näiteks antioksüdanti oligomeerset proantotsüanidiini leidub suurel hulgal rohelises tees, mis tegelikult aeglustab enneaegse vananemise sümptomeid. Roheline tee kiirendab ka ainevahetust. Veel enam, juues rohelist teed igapäevaselt, kaitseb see nahka kahjulike radikaalide eest ja samuti võitleb väga edukalt rinnavähi vastu.

6. Kakao

Ühest küljest on kuum kakao väga maitsev jook, kui samal ajal teisest küljest on ta suurepärane vahend võitlemaks vananemise vastu. Nii, et kui sa oled sõltuvuses maitsvast kakaost, siis ära muretse, sest sa jääd nooreks ja ilusaks üsna pikaks ajaks. Nii nagu punane vein, ka kuum kakao sisaldab resveratrooli ühendeid, mis on rikastatud looduslikult esineva antioksüdandi polüfenooliga, mis aitab väga efektiivselt ja tõhusalt võidelda vananemisega. Veel enam, kuum kakao on hea sinu tervisele ja hoiab sinu naha noorena, nii et võid juua seda paar korda päevas, et nautida selle mõjusat vananemist vastast omadust. Tegelikult on uurimused näidanud, et kuum kakao sisaldab isegi rohkem antioksüdante kui kohvi, roheline tee ja punane vein.

Originaalallikas: www.humannhealth.com

Allikas: http://koduhaldjas.blogspot.fi

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2022-06-09 14:38:32
I suffered from what they called peripheral artery disease (PAD). I have been suffering for years, Me and my wife searched for a medical cure, and then we came across a testimony of a man who suffered the same and was cured by Dr Chief Lucky. So my wife and I contacted Dr Chief Lucky via an email and thank God he replied. I explained what was wrong and he sent me herbal medicines that helped heal me completely. I am happy to say that herbal medicine is the ultimate and Dr Chief Lucky I am grateful. You can contact him on his email: chiefdrlucky@gmail.com or whatsapp: +2348132777335, Facebook page: http://facebook.com/chiefdrlucky or website: https://chiefdrlucky.com/. Dr Chief Lucky said that he also specializes in the following diseases: LUPUS, ALS, CANCER, HPV, HERPES, DIABETES, COPD, HEPATITIS B, HIV AIDS, And more.
Takim
2022-06-04 18:17:48
I'm Takim Divine from the USA. I want to use this medium to thank the great man (DR. OWAN) for giving me herbs which result in my pregnancy as well and now i'm starting my own family. If you have any pregnancy issues or need your ex lover back. You can contact this great doctor OWAN
through his email: urgentspellcast448@gmail.com or WhatsApp number (+2348178923371) His Facebook page https://web.facebook.com/www.drsahabilovespellcastercenter1
NOTE; NO SIDE EFFECT A WORD IS ENOUGH FOR THE WISE. THANKS
He also cures all kinds of diseases including the one listed below,
1. HIV / AIDS.
2. HERPES 1/2.
3. CANCER.
4. ALS (Lou Gehrig’s disease).
5. Hepatitis B.
6. HYPERTENSION.
7. LOW SPERM COUNT.
8. ASTHMA.
9. VIRGINIA PROBLEM.
10. DIARRHEA.
11. PILE.
12. COLD SORE.
13. STROKE.
Contact him if you really need your man/woman back and be happy like me too. IF YOU NEED SETTLEMENT IN EVERY AREA OF YOUR LIFE, GIVE THIS MAN A TRY AND I PROMISE YOU WILL NEVER REGRET IT.
brianna
2018-10-05 15:34:31
This is my testimony about the good work of a man who helped me..I base in US .My life is back!!! After 8 years of marriage, my husband left me and left me with our three kids. I felt like my life was about to end, and was falling apart. Thanks to a spell caster called Dr gbojie who i met online. On one faithful day, as I was browsing through the internet, I was searching for a good spell caster that can solve my problems. I came across series of testimonies about this particular spell caster. Some people testified that he brought their Ex lover back, some testified that he restores womb, some testified that he can cast a spell to stop divorce and so on. There was one particular testimony I saw, it was about a woman called grace,she testified about how Dr gbojie brought back her Ex lover in less than 48 hours and at the end of her testimony she drop his email. After reading all these,I decided to give Dr gbojie a try. I contacted him on gbojiespiritualtemple@gmail.com , gbojiespiritualtemple@yahoo.com or call his mobile number on +2349066410185 or contact him on his website : http://gbojiespiritualtemple.website2.me and indeed he restored my marriage and am so grateful.
Kõik kommentaarid