7 põhjust, miks tegeleda oma sisemise arenguga

Üks parim viis ise ennast tundma õppida, on välja lülitada kõik see, mille rüppe me tavapäraselt põgeneme - olgu selleks teler või internet, raamatud või muusika, kodutööd või suhtlemine teistega. Vaid päris vaikuses, kohtudes oma meelega, õppides seda jälgima ja ohjama, on võimalik saada endale parim sõber kogu eluks - MINA ISE.
Kommentaare: 2
Iga inimese siseilm on ääretult rikas! Seal on teadmisi, oskusi, tundeid, mis võivad igapäevast elu kordades rikastada. Kõik see tuleb vaid üles leida!

1. Iga inimene on midagi rohkemat, kui vaid füüsiline keha. Selleks, et valitseks täiuslik harmoonia, tasakaal ja tervis, on oluline sisemine rahu ja õnnetunne, milleni on võimalik jõuda vaid iseennast paremini tundma õppides.

2. Kunagi ei ole võimalik kontrollida väliseid faktoreid 100%. Seega on palju mõistlikum oma rahulolu siduda sisemise meelerahu arendamisega - nii oleme aina vähem sõltuvad välistest teguritest ja saame valida rahuseisundi ka ebameeldivates situatioonides.

3. Kõige tähtsam persoon iga inimese elus on tema ise. Kuid kui hästi me iseennast tunneme? Kas me teame, mida ta tegelikult tahab, mis talle meeldib? Kes ta oleks siis, kui ei peaks end välisele kohandama või teiste ootustele vastama? Tegeledes oma siseilma arendamisega on võimalik jõuda eluni, mis meid tegelikult õnnelikuks teeb.

4. Iga inimese siseilm on ääretult rikas! Seal on teadmisi, oskusi, tundeid, mis võivad igapäevast elu kordades rikastada. Kõik see tuleb vaid üles leida!

5. Turvaliselt armastada ja olla vaba hirmudest maha jäetud saada, on võimalik vaid siis, kui on leitud üles meie elu peamine armastus - armastus iseenda vastu.

6. Selleks, et oma ellu tõmmata inimesi, kes on vaimselt tasakaalukad, armastavad, säravad, rõõmsad ja õnnelikud, peame me ise saavutama selle sama seisundi. Meelerahu on käega katsutavas kauguses, kui oma sisemiste deemonitega rahu teha ja õppida ise oma meelt ohjama.

7. Õppetunnid, mis meid elu jooksul tabavad ja elu kõrgeimad eesmärgid on mõistetavamad, kui oleme pünedanud aega oma sisemise mina tundmaõppimisele ja arendamisele.

Autor: Kaia-Kaire Hunt

Vaata ka: Meditatsiooni- ja vaikuselaager algajaile ehk tõeline puhkus

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2020-12-16 01:24:29
Hello
We are professional traders, earning on forex and binary for investors weekly, will love to tell you all more about our investment platform where you can invest funds as little as $200 and start earning $2500 weekly, alot of people has benefited from this investment offer before and during this convid-19 virus, if you passing through financial difficulties due to this coronavirus and you need help paying bills simply choose a suitable investment plan for yourself and start making profit weekly

$500 to earn $5,000 in 7 days
$1000 to earn $10000 in 7 days
$5000 to earn $50000 in 7 days

To Start your investment now contact Via whatsapp: (+12166263236)
email: carlose78910@gmail.com
Via whatsapp: (+12166263236)
I advice you shouldn't hesitate. He's great.
Margaret
2020-05-14 23:15:33
I'm Margaret. I am happy to share my testimony. My husband and i have been having lots of problem living together, he never gives me attention or make me happy because he was fallen in love with another man outside our marriage. I tried my best to make sure that my husband leaves this woman but the more i talk to him about it the more he makes me feel sad and unhappy, My marriage started leading to divorce because he no longer gives me attention. i love him so much, lost integrity , all my project stopped , i was sick for 2 months . I wanted to forget him but i love him and dint want to loose him, we've married for 5 years and he is all i could call a true best friend and best in all , the man that handle my problems perfectly , the man that sacrifices for my happiness . I wanted him back in my life . I was so confused . My Friends told me to buy books about relationships, so i went online for relationship books while i came across a spell caster called "DR APOGANA". I read about him, reviews and testimonies so i contacted him immediately, explained my problems to him. Same day, He casted a spell for me and assured me of 48 hours that my husband will return to me and to my greatest surprise after 48 hour my husband came knocking on my door and begged for forgiveness. I am so happy that my love is back again, I wouldn't stop talking about him. Contact him today if you need his help via: email apoganalovespell@gmail.com

Email;apoganalovespell@gmail.com
websit http://apoganablackmagic.com
whatssap +2348067268474
Kõik kommentaarid