8-aastane poiss ehitas kristallvõrgustiku, et muundada negatiivset energiat positiivseks

Allikas: http://thespiritscience.net
Räägitakse, et praeguse generatsiooni lapsed on palju teadlikumad, kui eelmiste põlvkondade omad. 8-aastane Adam valis välja kristallid ja ehitas neist energiat muundava võrgu. Vaata videost, kuidas tema kristallvõrk toimib.
Kommentaare: 71


Allikas: http://thespiritscience.net

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Hopelinal99
2019-11-18 11:14:33

TÄHELEPANU PALUN ??? Kas teil on rahalisi raskusi? Kas vajate laenu võlgade konsolideerimiseks, ehituseks, kinnisvaralaenudeks, era- või äriotstarbelise raha refinantseerimiseks? Kas olete ärimees või naised, kes plaanivad oma äri laiendada, pakume igasuguseid laene. Huvi korral võtke meiega täna ühendust meie ettevõtte kaudu. E-post: kplendes@outlook.com Laenupakkumine @ 2% Võtke meiega ühendust nüüd, nimi: Riik: Kogus: Kestus: Telefoninumber: saatke meile e-kiri aadressil (kplendes@outlook.com) whatsapp: + 12052177288 Proua Lootus.
wood
2019-11-12 15:43:45
I've gotten back with my ex boyfriend with the help of Dr AJAYI the best spell caster online and i highly recommend Dr AJAYI to anyone in need of help. I want to testify of how i got back my boyfriend after he breakup with me, we have been together for 4 years, recently i found out my boyfriend was having an affair with another Girl, when i confronted him, it led to quarrels and he finally broke up with me, i tried all i could to get him back but all to no avail until i saw a post in a relationship forum about a spell caster who helps people get back their lost love through Love spell, at first i doubted it but decided to give it a try, when i contacted this spell caster via his email, and he told me what to do and i did it, Then he did a Love spell for me. 48 hours later, my boyfriend really called me and told me that he miss me so much, So Amazing!! So that was how he came back that same day, with lots of love and joy, and he apologized for his mistake, and for the pain he caused me. Then from that day, our relationship was now stronger than how it were before, All thanks to Dr AJAYI. He is so powerful and i decided to share my story on the Internet that Dr AJAYI real and powerful spell caster who i will always pray to live long to help his children in the time of trouble, if you are here and you need your Ex back or your husband moved to another woman, do not cry anymore, contact this powerful spell caster now. Here’s his contact: Email him at: Drajayi1990@gmail.com You can write his Whatsapp OR viber number : +2347084887094,THANKS TO Dr AJAYI.
sarahcolemandd
2019-10-21 14:02:25
Mu elu hävis, kui abikaasa saatis mulle pakke, pärast 13 aastat oleme koos olnud. Olin kadunud ja abitu pärast seda, kui proovisin nii palju võimalusi, kuidas abikaasa minu juurde tagasi saada. Ühel päeval tööl olin segane, ei teadnud, mida teha, nii et mu ülemus helistas mulle, nii et ta istus ja küsis minult, mis see kõik on, ma ütlesin talle ja ta naeratas ning ütles, et see pole probleem. Ma ei saanud kunagi aru, mida ta selle all mõtles, et abikaasa tagasi saamine pole probleem, ta ütles, et kasutas Erica abi oma naise tagasisaamiseks, kui naine jättis ta teise mehe juurde, ja nüüd on nad koos kuni tänaseni, esialgu olin ma šokeeritud kuuldes midagi sellist minu ülemuselt. Ta edastas mulle Erica templi e-posti aadressi (erika_raven_temple@religious.com), mis aitas tal oma naise tagasi saada. Ma ei uskunud kunagi, et see toimib, kuid mul polnud muud valikut kui puutuda kokku nende ütlustega, mis ma teen, ja ta küsis mu teavet ja et mu mees suutis teha talle ettepaneku loitsu visata ja ma saatsin talle üksikasjad, kuid kahe päeva pärast helistas ema mulle, et mu mees on anunud, et tahab mind tagasi, ma ei uskunud seda kunagi, sest see oli vaid unistus ja ma pidin kiirustama oma ema juurde ning suurimaks üllatuseks põlvili mu mees, et ta paluks mul andestust, et ta tahab mind ja last koju, kui andsin Ericale vestluse oma mehe järsu muutumise üle ja ta tegi mulle selgeks, et mu mees armastab mind maailma lõpuni, et ta ei lahku kunagi teise naise juurde. Nüüd olen mina ja mu mees tagasi koos ja hakanud tegema naljakaid asju, mida ta pole varem teinud, teeb ta mind õnnelikuks ja teeb seda, mida mees mehena tegema peaks, ilma et teda nuhkiks. Kui vajate abi, pöörduge abi saamiseks Erica templi poole. Tema e-posti aadress on emagicp101@gmail.com või erika_raven_temple@religious.com. Tema veebisait on www.ericaraven.webs.com
Kõik kommentaarid