8 asja, mida ära tee tööl

Kõik soovivad, et nende tööasjad sujuksid ladusalt ning stressi oleks võimalikult vähe. Kui teatud harjumused oma tööasjades kõrvaldada, siis on väga lihtsalt võimalik saavutada paremaid tulemusi.
Kommentaare: 6

1) Ära kiru teisi ega räägi neid taga. Kõik, mida sa teiste kohta räägid, võib sulle mingi hetk kätte maksta. Kui inimene kuuleb, et sa oled tema kohta halba rääkinud, otsustab ta sulle tagasi teha. Ja see tagasitegemise hetk võib olla just siis, kui sul on tema abi kõige rohkem vaja.

2) Ära ole egoistlik üksikmängija. Arvesta teistega ja meeskonnaga, siis on sul palju paremad võimalused oma tegevustes edu saavutada.

3) Ära jäta tegemata kõige olulisemaid tegevusi. Oluliste asjade tegemine on see, mis viib kõige rohkem edasi. Isegi kui sa jätad samal ajal tegemata vähem olulisi tegevusi, siis liiguvad asjad edasi.

4) Ära tee asju viimasel hetkel, siis hakkab lõpus ikka kiire ja asjad võivad ebaõnnestuda kiirustamise tagajärjel.

5) Ära tegutse ilma tegevuskavata. Tegevuskava on teekond sinu eesmärkide täitmisele. Ilma kavata tegutsemine on sama kui alustada jalgrattaga teekonda ühest linnast teise, ilma kaardita.

6) Ära lasku üleliia stressi. Lõppude lõpuks on sinu tervis elus kõige olulisem. Mingil tasemel stress on loomulik ja edasiviiv jõud, see on väike abimees, kes toidab sinu kohusetunnet. Aga liiga palju muretseda ja mõelda, nii et uni õhtul ei tule ja muutud aina närvilisemaks, ei ole mõtet. Lõppude lõpuks on kõik mööduv.

7) Ära lükka tegemisi edasi, kui sul on võimalus nad kohe ära teha. Aeg ajalt avastame end tegevuste ees, mille saaks kohe ära teha, aga lükkame edasi, kuna aega on. Samal ajal ei tee me mitte midagi muud. Parem on siis tegutseda kohe, sest parim tunne on ikkagi siis, kui töö on tehtud.

8) Ära loobu, kui kohtad tagasilööke või takistusi, jonnakus viib sihile. Enamus tippsportlasi ja ärimehi ajavad jonnakalt oma soovitud tulemusi taga. Siin tuleb muidugi jälgida, et jonnakusega üle ei pinguta. Mõnes kohas on vahel tark ikkagi loobuda, kui paistab, et valitud tee võib olla vale.

Autor: Rain Siemer

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Loanoffer
2021-03-13 22:51:54
International Loans Personal Loans?
Apply for a Loan from $3,000.00 to $10,000.000
with no collateral required
low interest rate as low as 2%
email: abdullahibrahimlender@gmail.com
whatspp Number +918929490461
Mr Abdullah Ibrahim
Alkeemik
2020-10-14 05:01:56
Ma tahan hinnata Karin Sabine'i laene minu jaoks 40 000 euro suuruse laenu jaoks. kui vajate kiiret laenu, siis hoiduge võltsitud laenuandjate pettusest ja pöörduge reaalse laenufirma kaudu e-posti teel sabinhelps@gmail.com whatsapp +79267494861
Alkeemik
2020-09-02 11:35:44
Tere, kas vajate kiiret laenu?
Olen Susan Benson. Olen laenuandja ja ka finantskonsultant.

Kas vajate ettevõtte asutamiseks, projekti lõpuleviimiseks, maja või auto ostmiseks laenu või vajate laenu muudel isiklikel põhjustel? kui teie vastus on jaatav, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole. Pakume kõikvõimalikke laenuteenuseid nii tagatud kui ka tagatiseta. Kui loete seda ja teate, et vajate rahalist tuge, võite meile lihtsalt kirjutada e-posti teel: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) või saata meile otse WhatsAppis: +447903159998 ja saada vastus kohe.

Oleme terviklik finantsteenuseid pakkuv ettevõte ja oleme pühendunud aitama teil parandada oma pikaajalisi ja lühiajalisi finantseesmärke, sest teie finantsstabiilsus on meie lõppeesmärk.

Funktsioonid & Benefit;
* Mugavus - laenu saate taotleda igal ajal ja igal pool.
* Paindlik summa - otsustate, kui palju soovite laenata.
* Kiire otserahastus - saate oma laenu 24 tunni jooksul pärast kinnitamist.
* Paindlik intressimäär 3%.
* Kõrge heakskiitmise määr
* Teil on võimalus valida tagasimaksekuupäev, kas iganädalane, kuu- või iga-aastane kestus 1–30 aastat.
* Lihtne veebirakendus.
* Isikupärane juhendamine ja asjatundlikkus.
* Varjatud tasud puuduvad

Paljud inimesed seisavad silmitsi enneaegsete rahaliste väljakutsetega ja neil on mõnel põhjusel oma kohalikest pankadest või muudest finantsinstituutidest laenu saamine nii keeruline.

Kui vajate tõesti oma rahandusele lahendust, kirjutage lihtsalt minu ettevõttele ja me aitame teid laenuga välja maksta. Oleme aidanud paljusid inimesi ja organisatsioone, kes on kogu maailmas rahaliste raskustega silmitsi seisnud. Meiega kandideerides pöördute usaldusväärse ettevõtte poole, kes hoolib teie rahalistest vajadustest, meie prioriteet on teie finantsstabiilsus ja teie eest hoolitsetakse kogu protsessi vältel.

Meie laenupakkumise kohta lisateabe saamiseks saatke meile oma laenutaotlus aadressil:
E-post: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com VÕI;
WhatsApp: +447903159998
Kõik kommentaarid