8 head põhjust, miks joogat harrastada

Mõned joogastiilid on intensiivsed ja jõulised ning teised lõdvestavad ja meditatiivsed. Ükskõik, millise stiili valid sina, jooga on suurepärane võimalus oma keha venitada ja tugevdada ning fokusseerida ja lõdvestada oma meel.
Kommentaare: 2
Joogat harrastades saavutad sa tervisliku kehakaalu, muutud paindlikumaks ja parandad oma lihaste toonust ja tugevust

1. Vähem stressi ja parem tuju

Mõned joogastiilid kasutavad kindlaid tehnikaid, et fokusseerida meel hingamisele, mis vaigistab meie pideva mõtete voo, toob leevendust stressile ja võimaldab sul end tunda mõnusalt ja lõdvestunult. Jooga harrastamine toob lisahapnikku ajule, mis aitab sul end tunda õnnelikuma  ja rahulolevamana.

2. Lisaannus enesekindlust

Lisaks ülendavatele vaimsetele väärtustele võib jooga ja meditatsioon tuua sinu ellu lisaannuse enesekindlust. Vabastades pinged oma meeles, võid sa tunda end kindlalt ja hästi omaenese kehas. Ilma ärevuseta saad sa luua sisemise sideme iseendaga. Kõik see parandab sinu taju, suurendab teadlikkust ja kaastunnet ning aitab parandada sinu suhteid iseenda, teiste ja kogu maailmaga.

3. Väiksem vigastuste oht

Paljud spordialad nagu näitkes jooksime on tavaliselt mitmete äkiliste liigutuste seeria, mis tähendab maksimaalset pingutust ja seetõttu on ka suurem risk vigastuste ja lihaspingete tekkimiseks. Tihti kaasneb pingelise harjutamisega lihasgruppide tasakaalutus, sest  mõningaid lihased treenitakse liiga palju ja teisi liiga vähe. Jooga ühendab aga sinu keha ja meele, annab sulle võimaluse oma keha paremini tunnetada ja tasakaalustada. Samuti on joogalikud liigutused enamasti rahulikud ja kontrollitud, võimaldades vigastuste vaba ja tervislikku liikumist.

4. Väiksem kehakaal

Ülekaaluslisus on tihti märk sellest, et sinu igapäevaelu teatud valdkonnad on tasakaalust väljas ning põhiline panustaja sinu kaalu tõusu on stress. Jooga harjutamine võimaldab sul tuua sügava lõdvestumise nii kehasse kui meelde, aidates vähendada stressi ja vabaneda kaalust loomulikul teel.

5. Parem painduvus

Inimesed ütlevad tihti, et nad ei ole piisavalt painduvad, et joogat teha. Aga see on üks oluline põhjust, miks joogasse peakski tulema! Tegelikult ei ole üldse vahet, kui kinni su lihased on, kuna aasanad venitavad turvaliselt sinu lihaseid ja sa võid peale iga joogatundi märgata erivust. Lisaks venitab jooga ka pehmeid kudesid, sidemeid ja kõõluseid, suurendades nende liikuvust ning võimaldades sul vabamalt ja kergemalt liikuda.

6. Tugevad ja toonuses lihased

Kõik aasanad tugevdavad sinu keha, panemata liiga suurt stressi lihastele. Kui sa teed joogat, paned sa oma keha asenditesse, mida pead tasakaalustama oma keharaskusega. Seega põhimõtteliselt on see nagu raskuste tõstmine, kuid turvalisel moel.

7. Tõhusam hinagmine ja madalam vererõhk

Kui sa oled järjepidev joogaharrastaja, siis sinu kopsumaht suureneb sügava ja teadliku hinagmise tagajärjel. See võimaldab sul paremini sooritada ka aktiivseid spordialasid. Lisaks aeglustavad meditatsioon ja rahustavad joogaaasanad sinu südamerütmi, mis omakorda alandab vererõhku ja seda seostatakse ka tugevama immuunsüsteemi ja väiksema kolesteroolitasemega.

8. Kaunis rüht

Joogat harrastades saavutad sa tervisliku kehakaalu, muutud paindlikumaks ja parandad oma lihaste toonust ja tugevust. Seetõttu paraneb ka sinu rüht. Sinu kõhu- ja seljalihased toetavad ja  tasakaalustavad sinu kehahoidu ning sa saad seista väljasirutatult, ennetades murettekitavaid vigastusi ning valusid.

Ükski joogastiil pole parem kui teine, vaid on lihtsalt isikliku eelistuse küsimus. Selleks, et leida stiil, mis just sinule tõeliselt hästi sobib, tule joogafestivalile suvisesse Haapsallu 26.-27. juulil.

Autor: Kristi Kass

Selle suve Joogafestivalil on esindatud kokku 14 põnevat joogastiili, parimad õpetajad, väemuusika, bazaar ja lasteprogramm. Osta pilet SIIT.

Haapsalu linnusehoovis on igal täistunnil kavas uus esineja, palju muusikat ja vaheldust. Algajate joogatundideks on avar kaunis saal ning kultuurikeskuses ohtralt loenguid ja töötubasid. Joogafestivali teemaks on sel aastal "Heli ja vaikus", peaesineja India juurtega Rudra Shivananda USAst, välisesinejad on ka tantraõpetajad Shashi ja Kiya, joouusik Ram Singh, tantsujooga õpetaja Sat Darshan ning õhtuse tantsuraputuse juhendaja Magalie Bonneau. Kokku on kavas peaaegu 50 sündmust mitmes paigas üle Haapsalu.

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Velton
2023-01-23 09:41:22
(Whatsapp: +357-961-68055) Hankige pass, ID-kaardid, juhiload ja muud dokumendid.


Pakume ehtsaid ja ehtsaid passe, juhilube, isikutunnistusi, TOEFL-i, IELTS-i, sünnitunnistusi järgmistele riikidele: Austraalia, Belgia, Brasiilia, Soome, Prantsusmaa, Suurbritannia, Iirimaa, Itaalia, Holland, Norra, Austria, Rootsi, Šveits , Hispaania, Suurbritannia, USA jt. Garanteerime teile 100% ehtsad dokumendid, mida saate kasutada mis tahes probleemi korral. meil on rahulolevaid kliente üle kogu maailma.


Võtke ühendust e-postiga: info@patenteitalianaonline.com
Whatsapp: +357-961-68055
privaatne e-post: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk

https://patenteitalianaonline.com/

Osta Itaalia pass Internetist
Ostke Internetist Itaalia ID-kaarte
Ostke Internetist Itaalia juhiluba
Osta Itaalia kollast lehte Internetist
Osta Saksa passe Internetist
Osta Saksa ID-kaart Internetist
Osta Saksa juhiluba Internetist
Mis tahes passi saamiseks võtke meiega ühendust
Ostke juhiluba Internetist
Uuendage oma juhiluba
Tellige litsentsi duplikaat
Asendage juhiluba
Hankige uus juhiluba
Nime muutmine litsentsil
Aadressi muutmine

veebisait: https://patenteitalianaonline.com/
Alkeemik
2018-08-16 01:19:25


Henderson Elizabeth
Dr joy is a trust worthy spell caster and he will be of great help to you. I never believed in spell casting but After 4 years of marriage my husband left me because I lost my womb, and i was unable to give birth to children. I felt like my life has come to an end, and i almost committed suicide, i was emotionally down for a very long time, but thanks to this spell caster called Dr joy whom i met online after my friend Becky Ross told me how he also helped her to bring back her husband in less than 2 days. I believed her and decided to give Dr joy a try and i contacted him on his email joylovespell@gmail.com. and explained my problems to him. He laughed and told me that In less than 2 days, my Husband will come back to me again, and that he will restore my womb and i will give birth to children. At first i thought it was a joke but i took courage and believed as Dr joy has said and it did happen just as this Great spell caster said, My husband called me and was crying, begging for forgiveness. I forgive him and today i am so glad that all worries and problems has gone away, and we are even happier than before, another good news is that i am pregnant now, and very soon we will have our baby. Dr joy is really a gifted and a powerful spiritual man and i will not stop publishing him because he is a wonderful man. I advice you all If you have a problem and you are looking for a real and genuine spell caster to solve all your problems just Contact Dr joy on his email on joylovespell@gmail.com. because he will always help you to solve all problems. Once again thank you Dr joy. Thank you, thank you.
you can also call him or add him on Whats-app: +2348100452479.

Kõik kommentaarid