8 põhjust, miks Tantrafestivalil osalemine võib sulle sobida

Allikas: www.tantrafestival.ee
11.-13. juuli toimub Viljandimaal juba teist aastat Rahvusvaheline Tantrafestival. Vaata järele, kas see täiesti teistmoodi suvesündmus sulle üldse passib.
Kommentaare: 9
Tantrafestivalile tulevad kokku imelised inimesed, kes on avatud ja huvitavad isiksused. See festival on kõige põnevam sotsiaalne ringkond, kuhu sa kunagi sattuda võid

1. Sa tahad tantra kohta rohkem teada saada

Nagu festivali nimigi viitab, õpitakse kolme päeva jooksul tantrafestivalil seda iidset õpetust tundma. Festivalil tehakse muu hulgas tantristlikke rituaale sensuaalsuse, erootika ja vaimsuse vallast ning eraldi tantraõpetusi meestele ja naistele. Lisaks sellele toimub tantrapidu vaimsete mängude ja võistlustega.

2. Sa tahad kohata huvitavaid, avatud inimesi

Tantrafestivalile tulevad kokku imelised inimesed, kes on avatud ja huvitavad isiksused. See festival on kõige põnevam sotsiaalne ringkond, kuhu sa kunagi sattuda võid.

3. Sa tahad õppida tundma iidseid traditsioone

Tantrafestivalil õpitakse tundma aastatuhandeid vanu, iidseid tantra traditsioone. Festivalil osalejad saavad tuttavaks müstilise tantraõpetusega, mis võib inimeste elu muuta väga imeliseks. Tantra on oma elu jaatava loomu poolest just sobilik tänasesse päeva.

4. Sa tahad õppida oma ala professionaalidelt

Tantrafestivalile tulevad kohale parimad rahvusvahelised ja kohalikud tantraõpetajad, kelle eestvedamisel toimub palju õpitube ja tantraloenguid. Kohal on kakskümmend õpetajat kuuest erinevast riigist: USA, Iisrael, Austria, Inglismaa, Eesti, Rumeenia,

5. Sulle meeldivad orgasmid

Üks haru, millega tantra tegeleb on ka seksuaalsus. Tantrafestivalil õpid sa, et sinu seksuaalsusel on veel avastamata dimensioone. Iga mees ja naine on võimeline kogema multiorgasme. Õpetajad, kes festivalile tulevad, õpetavad kohapeal praktikaid ja teooriat, kuidas energiaid läbi keha nii liigutada, et see toob kaasa imelised naudingud. Siiski tuleks silmas pidada, et tantrafestivali puhul ei ole tegemist labase seksilaagriga.

6. Sa tahad kogeda muule lisaks ka vaba keha praktikaid

Festivalil on olemas nn vaba keha ala, kus viiakse läbi väga lahedaid tegevusi keha austaval moel. See tähendab, et tegevused sellel alal hõlmavad kas osalist või täielikku alastiolemist. Näiteks toimub seal puhastav tulerituaal, laupäeva hommikul jumalannade kümblustseremoonia ja palju-palju muud. Vaba keha alal saab vabalt ujuda ja päikest nautida. Vaba keha ala tegevustes osalemine on võimalus ja muidugi mitte kohustus.

7. Sulle meeldib männilõhn ja puhas õhk

Tantrafestivali alal on keelatud alkohol, suitsetamine ja narkootikumide tarbimine. Seega veedad sa kolm päeva rahulikult looduses, kus keegi ei mürgita sinu keha ega meelt sigaretisuitsuga ning sind ümbritsevad inimesed, kes suudavad elust mõnu tunda ka ilma alkoholiuimata.

8. Sa tahad olla parem ja tervem inimene – nii vaimselt kui seksuaalselt

Tantrafestivalil on ka bazaari- ja teraapiaala, kus on saab olema mitukümmend huvitavat müüjat ja terapeuti enda teenuseid pakkumas. Näiteks saad sealt osta väestatd ehteid, igasuguseid ökoasju või nautida tantramassaaži.

Lisainfo: www.tantrafestival.ee või tantra- ja joogakooli Bhairava Yoga koduleht.

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Velton
2023-01-23 10:05:24
(Whatsapp: +357-961-68055) Hankige pass, ID-kaardid, juhiload ja muud dokumendid.


Pakume ehtsaid ja ehtsaid passe, juhilube, isikutunnistusi, TOEFL-i, IELTS-i, sünnitunnistusi järgmistele riikidele: Austraalia, Belgia, Brasiilia, Soome, Prantsusmaa, Suurbritannia, Iirimaa, Itaalia, Holland, Norra, Austria, Rootsi, Šveits , Hispaania, Suurbritannia, USA jt. Garanteerime teile 100% ehtsad dokumendid, mida saate kasutada mis tahes probleemi korral. meil on rahulolevaid kliente üle kogu maailma.


Võtke ühendust e-postiga: info@patenteitalianaonline.com
Whatsapp: +357-961-68055
privaatne e-post: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk

https://patenteitalianaonline.com/

Osta Itaalia pass Internetist
Ostke Internetist Itaalia ID-kaarte
Ostke Internetist Itaalia juhiluba
Osta Itaalia kollast lehte Internetist
Osta Saksa passe Internetist
Osta Saksa ID-kaart Internetist
Osta Saksa juhiluba Internetist
Mis tahes passi saamiseks võtke meiega ühendust
Ostke juhiluba Internetist
Uuendage oma juhiluba
Tellige litsentsi duplikaat
Asendage juhiluba
Hankige uus juhiluba
Nime muutmine litsentsil
Aadressi muutmine

veebisait: https://patenteitalianaonline.com/
dhbfa
2018-08-15 05:44:31
Hi views did you know there are spell to win love back from an ex. I have done it. I love reading about relationships and how to make them work, how to better the relationship, and how to keep the spark alive, even how to talk to them a certain way to get them to think a different way about the situation and you. If you need advice or want to win your ex back, try this: augusmimi789@gmail.com copy and message on the following(augusmimi789@gmail.com )It will change your mentality and get you what you want.
Alkeemik
2017-05-03 18:45:13
Olen olnud abielus 17 aastat. lubage mul alustada natuke mulle läks küna olukord noores eas ja kasvas üles
abielu, kus asjad, kus alati halb. nii et mul on küsimus usalduse kuid olen püüdnud ja mu abikaasa ja ma oli töötanud
asjad läbi ja läks küna palju olukordi koos.
viie aasta pärast abielu ta otsustas ta ei olnud õnnelik ja ei armasta mind enam, et ta lahkus,
 et samal õhtul ta maganud tüdruk ta oli rääkinud millalgi enne kui ta jättis mind.
Ta tuli koju ja ütles mulle, et ta oli petnud järgmisel päeval. me eraldatud paar kuud ja seejärel otsustas teha asju
meie jaoks ja minu poeg, kes oli 1 aasta vanune. Ma nägin post Internetis siin niimoodi, kuidas naine tunnistama Baba must maagia õigekirja
Õigekirja Ratas teda aidata tagasi tuua tema endine abikaasa, et lahutatud tema üle 5years tuli tagasi, et täita oma ja nad mõlemad elavad koos õnnelikult. Ma olin nii liigutatud tunnistust nii et ma pöörduda ka sama mees Dr.oduduwa tema e-posti aadress dr.oduduwaspellcaster@gmail.com
vastas ta mulle ja küsi kuidas aidata mind, ma ütlesin talle kõik mu probleemid ja ta ütles, et ma ei peaks muretsema ta saab mind aidata ehitada tagasi, et armastus ja usaldus tagasi mu
Paar tundi ma olin küsida osta mõned kirjed lõunale õigekirja ma tegin osta punkte ja saada teda, ma ootasin
Paar tundi hiljem keskel öösel saan telefonikõne kaugusel mu abikaasa, et ta saab koju hommikul, et arutada tõsine probleem minuga.
Ma ütlesin talle, et tulla ja üllatavalt ta tuli ja vabandame mulle
ta on mulle tagasi ja me elame õnnelik abielu koos meie poeg Felix, see aitas. olime teinud hea ta oli väga toetav küna mõned operatsioonid
Ma pidin minema küna ja oli seal kuni ma lähen kooli. Hiljuti ostis ta auto minu jaoks.
ajast Võtsin Baba õigekirja kõik minu elus on olnud nii suur. Ma olen nii õnnelik ja tänulik Oduduwa õigekirja ratas.
Kallid sõbrad reaalne lahendus teie perekonnaseisu probleeme on siin Kirjuta oma nimi ja probleemid baba2goody@gmail.com Ta vastame teile aidata.
ta saab teha õigekirja tuua tagasi oma endine armastus, Õigekirja tagasi tuua Trust ja armastust oma suhe, Õigekirja tõbesid ja õigekirja Peatus Abielulahutus ja Stopp eraldamine.
Kõik kommentaarid