9 fakti naeratuse kohta

Allikas: www.kirss.net
Seda, et naer on terviseks, teavad ilmselt küll kõik. Spetsialistid on uurinud aga ka täpsemalt, milliseid positiivseid muutusi sinu kehas ja suhtlemises kutsuvad esile naeratamine ja naer.
Kommentaare: 9
Naerata ja elu naeratab sulle vastu!

1) Psühholoogid on kindlad, et südamest tulnud naer aitab tõsta tuju ning vabaneda kiiremini stressist, ning soovitavad naerda vähemalt 30 korda päevas, ehkki võib tunduda, et naermiseks põhjust pole. Ilmselt on kasulik valida enda ümber inimesi, kes on oma olemuselt rõõmsad, siis on suurem tõenäosus 30 korda päevas naerda.

2) 61% meestest peavad rõõmsameelseid, naeratavaid naisi veetlevamaks. Sama kehtib ka meeste kohta. Austria teadlased, analüüsinud ligi miljoni naise ankeeti, tegid järelduse, et meeste tähtsaimaks iseloomuomaduseks peetakse huumorimeelt, mis on üsnagi loomulik.

3) Kuidas säilitada suhtes kirge? Ameerika psühholoog Doris Bazzini väidab, et selleks peavad mees ja naine vähemalt kord nädala jooksul koos naerma – selleks sobivad hästi romantilised komöödiad. Ta seletab: "Kui te naerate koos partneriga, tekib teie vahel eriline vaimne side, mis aitab teineteist paremini mõista."

4) Spetsialistid on veendunud, et lisaks sellele, et naer on kasulik tervisele, on tal ka loovust (57% võrra) ning tööefektiivsust (54% võrra) tõstev toime.

5) Naerdes 15 minutit päevas, on võimalik aastaga 2 kg alla võtta! Kusjuures ühe komöödia vaatamine on kalorikulu poolest võrdväärne kilomeetri pikkuse jalutuskäiguga.

6) Hiljuti läbiviidud eksperiment on näidanud, et inimestel, kellel on plaanis vaadata naljakat videot või komöödiat, toodab organism 87% võrra rohkem kasvuhormooni ning kolmandiku võrra rohkem beeta-endorfiini, kui nendel, kes on otsustanud veeta aega uudiseid lugedes. Professor Berk nimetas oma avastuse "lootuse bioloogiaks". Hormoon beeta-endorfiin on valuvaigistava ning depressioonivastase efektiga, kasvuhormoon omab tähtsat rolli immuniteedi kujundamisel.

7) Arstid väidavad, et vaid 10 minutit naermist alandab vererõhku.

8) Neil, kes naeravad vähemalt 15 minutit päevas, paraneb vereringe ning töötab paremini süda. Arvestades, et stress ja depressioon tõstavad südameveresoonkonna haiguste riski 44% võrra, tagab naermine pikema elu.

9) Naer aitab...rasestuda! Viljatusega tegelevad Iisraeli teadlased viisid läbi huvitava uuringu, milles osales 200 naispatsienti. Naised jagati kahte 100-liikmelisse gruppi. Esimese grupi patsiente raviti standardse programmi järgi, teise liikmeid aga uue metoodika alusel, mis seisnes selles, et kohe peale EKV (ekstrakorporaalse viljastamise) protseduuri, kutsuti palatisse klounid! Eksperimendi tulemus: esimesest grupist jäi rasedaks 20 naist, kuid teisest 38! Seega on nn naerumetoodika ligi kaks korda tõhusam.

Allikas: http://www.kirss.net

Lisa kommentaar

Kommentaarid

McKenna
2018-07-22 01:37:54
I pray you find a reason to smile again after reading this article about how I learnt the true reason to forgive my partner.

One thing I searched but couldn’t find was a reason to forgive my partner for cheating, I felt confident to hold him against his deeds because my mind already generated hatred towards everything related to him. I didn’t understand the true meaning of forgives and letting go forever even when I know I miss him.

So he left because I became unmarriageable.

After several failed attempt to change my mentality and also reconcile with my partner, faith connected me to DR. WAKINA (dr.wakinalovetemple@gmail.com). Through DR. WAKINA I understood that forgiving and letting go forever will benefit me more because forgiveness act as an antidote for anger/hatred and prosperity in life.

At the end I forgave him sincerely followed by a strong love spell from DR. WAKINA along with my supplications. Everything I lost was restored in hundredfold as well as my wishes.

Love spell exceeded my expectations.
McKenna
2018-07-22 01:36:43
Ma palun, et pärast seda, kui lugesite seda artiklit, leiti põhjus uuesti naeratada, kuidas ma õppisin oma partneri andestamiseks tõelise põhjuse.

Üks asi, mida ma otsisin, kuid ei suutnud leida, oli minu partnerile andeks andmise petmine, ma tundsin end kindlalt, et hoiaksin teda tema tegude vastu, sest minu arvates on juba tekkinud vihkamine selle suhtes, mis temaga seotud on. Ma ei saanud aru andestuse tõelist tähendust ja lasin end igaveseks minna isegi siis, kui ma tunnen, et ma igatsen teda.

Nii jäi ta lahkunuks, sest ma ei saanud lahutamatud.

Pärast mitut ebaõnnestunud katset muuta oma mõtteviisi ja ühineda ka oma partneriga, usk ühendas mind DR-ga. WAKINA (dr.wakinalovetemple@gmail.com). Läbi DR. WAKINA Ma sain aru, et andeks andev käimine igaveseks aitab mulle rohkem, sest andestus annab enesele antitandi viha / vihkamisele ja elukvaliteedile.

Lõpuks ma andestasin teda siiralt, millele järgnes DR-i tugev armastus kirjaoskus. WAKINA koos oma palvetega. Kõik, mis ma kaotasin, taastati nii sajandikult kui ka minu soovidest.

Armastus kirja ületas mu ootused.
Jenny4
2018-07-14 10:17:54
My name is Jenny Floreess, I never thought I will smile again, My husband left me with two kids for one year, All effort to bring him back failed I thought I'm not going to see him again not until I met a lady called Jesse who told me about a spell caster called Dr. ocusodo, She gave me his email address and mobile number and I contacted him and he assured me that within 48hours my husband will come back to me, In less than 48hours my husband came back started begging for forgiveness saying it is the devils work, so I'm still surprise till now about this miracle,i couldn't conceive but as soon as the spell was cast,i became pregnant and gave birth to my third child,if you need any assistance from him you can contact him via:email:drocusodospellcaster@gmail.com or drocusodospellcaster@yahoo.com
WhatsApp or call him now: +2349067457724
Kõik kommentaarid