ALKEEMIA AKADEEMIA VII: Hingede rändamine & teispoolsuse võimalikkusest

TEISIPÄEVAL, 7. jaanuaril kell 18 Von Krahlis toimub järjekordne Alkeemia Akadeemia, kus saavad sõna neurokirurg EBEN ALEXANDER ja psühholoog MARINA PAULA EBERTH.
Kommentaare: 4
TEISIPÄEVAL, 7. jaanuaril kell 18 Von Krahlis toimub järjekordne Alkeemia Akadeemia

Koomast ärganud neurokirurg: "Taevas on reaalne"

Aastal 2008 haigestus dr. EBEN ALEXANDER meningiiti ja langes koomasse. Sellele järgnenud kehaväline ja surmajärgne kogemus tõestas talle, et meie teadvus eksisteerib ajust iseseisvalt ja surm on illusioon.

"Minu kogemus näitas mulle, et keha ja aju surm pole teadvuse lõpp, et inimkogemus jätkub ka haua taga. Ja mis veelgi olulisem – see jätkub Jumala pilgu all, kes armastab meid kõiki ja hoolitseb igaühe eest ning näitab, kuhu universum ja kõik inimesed selle sees lõppkokkuvõttes teel on," kirjeldab neurokirurg oma elumuutvat kogemust. Ta usub, et teadus suudab peagi tõestada, et taevas ehk teispoolsus tegelikult eksisteerib.

Kirjastus Pilgrim avaldas septembri lõpus eesti keeles Eben Alexanderi ohtralt vastukaja ja vastuolulisi arvamusi tekitanud sensatsioonilise bestselleri "TÕENDID TAEVA OLEMASOLU KOHTA", mis on terve eelmise aasta trooninud Amazoni enimmüüdud raamatute edetabelis.

LOE katkendeid Eben Alexanderi raamatust siit:
http://alkeemia.ee/artiklid/EKSKLUSIIV-Neurokirurgi-kogemused-elust-peale-surma-I-osa/l-126/c-1311/
http://alkeemia.ee/artiklid/EKSKLUSIIV-Neurokirurgi-kogemused-elust-peale-surma-II-osa/l-126/c-1328/

Raamat: http://www.pilgrimbooks.ee/product/15227/?cid=3762

MARINA PAULA EBERTH on koolitatud psühholoog, keda on alati huvitanud ka esoteerika ja müstika – transpersonaalses psühholoogias ja holistilises teraapias on tal võimalus ühendada oma elukutse ja nähtamatu maailm. Aastaid elas ta Taanis, kus õppis transpersonaalset psühholoogiat ja psühho-spirituaalset nõustamist ning lõi oma erapraksise, asutas Kopenhaagenis Holistilise Teraapia Instituudi (Holistic Therapy Institute), mille tegevust jätkab praegu Eestis. Ta on saanud väljaõpet ka pereteraapias, gestaltteraapias, lahenduskeskses lühiteraapias, dr. Michael Newtoni hingerännakute hüpnoteraapias ja mitmes muus valdkonnas.

Kuula saadet Hallo, Kosmos! Marina Paula Eberthiga: http://heli.er.ee/helid/912132.mp3

 

ALKEEMIA AKADEEMIA VII: HINGEDE RÄNDAMINE & TEISPOOLSUSE VÕIMALIKKUSEST

Sõna saavad: EBEN ALEXANDER ja MARINA PAULA EBERTH

TEISIPÄEVAL, 7. jaanuaril kell 18 Von Krahlis

Sündmust salvestab Raadio 2 saade Hallo, Kosmos!

Pilet 9.-
Eelmüük Rahvusraamatukogus asuvas raamatukaupluses Muusa

Vaata Facebookist: https://www.facebook.com/events/202664726606462/

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Velton
2023-01-23 09:56:05
(Whatsapp: +357-961-68055) Hankige pass, ID-kaardid, juhiload ja muud dokumendid.


Pakume ehtsaid ja ehtsaid passe, juhilube, isikutunnistusi, TOEFL-i, IELTS-i, sünnitunnistusi järgmistele riikidele: Austraalia, Belgia, Brasiilia, Soome, Prantsusmaa, Suurbritannia, Iirimaa, Itaalia, Holland, Norra, Austria, Rootsi, Šveits , Hispaania, Suurbritannia, USA jt. Garanteerime teile 100% ehtsad dokumendid, mida saate kasutada mis tahes probleemi korral. meil on rahulolevaid kliente üle kogu maailma.


Võtke ühendust e-postiga: info@patenteitalianaonline.com
Whatsapp: +357-961-68055
privaatne e-post: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk

https://patenteitalianaonline.com/

Osta Itaalia pass Internetist
Ostke Internetist Itaalia ID-kaarte
Ostke Internetist Itaalia juhiluba
Osta Itaalia kollast lehte Internetist
Osta Saksa passe Internetist
Osta Saksa ID-kaart Internetist
Osta Saksa juhiluba Internetist
Mis tahes passi saamiseks võtke meiega ühendust
Ostke juhiluba Internetist
Uuendage oma juhiluba
Tellige litsentsi duplikaat
Asendage juhiluba
Hankige uus juhiluba
Nime muutmine litsentsil
Aadressi muutmine

veebisait: https://patenteitalianaonline.com/
janet
2020-04-07 15:01:20
I just want the whole world to know about this spell caster I met some time ago,I cannot say everything he has done for me. my Husband left me 3 years ago left with my kids I was surfing through the net when I met this wonderful man's testimony online I decided to give it a try and my Husband is back to me now and we are happily married again cause is too much to put in writing all I can say is thank you very much am very happy. contact him on this email address (AUGUSMIMI789@GMAIL.COM) you can also whatsapp him at +2348077264075 discuss your problem with him. He is a good man and i will forever be grateful to him.
thanks.
brianna
2018-10-04 22:36:57
Greetings to every one that is reading this testimony. I have been rejected by my husband after three(3) years of marriage just because another woman had a spell on him and he left me and the kid to suffer. one day when i was reading through the web, i saw a post on how this spell caster on this address gbojie spiritual temple , have help a woman to get back her husband and i gave him a reply to his address and he told me that a woman had a spell on my husband and he told me that he will help me and after 2 days that i will have my husband back. i believed him and today i am glad to let you all know that this spell caster have the power to bring lovers back. because i am now happy with my husband. Thanks for Dr,gbojie . His email: gbojiespiritualtemple@gmail.com OR.His WhatsApp Number:+2349066410185 or check out his website: http://gbojiespiritualtemple.website2.me
Kõik kommentaarid