Alkeemia Taroskoop 2014 aprill

Katrin Oidra maagilised taro kaardid näitavad, mis on sinu tähemärki aprillis ees ootamas armastuses, milleks pead valmis olema tööalaselt ja mida võiksid silmas pidada tervise osas.
Mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile jürikuuks?

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastuse ja tunnete osas saad sel kuul teravate elamuste osaliseks. Pead olema valmis üllatusteks ja need ei ole alati esmapilgul vaadates meeldivad. Puutud kokku inimnatuuri keerukamate aspektidega ning see sunnib sind osavalt laveerima, et vältida asjatuid konflikte ja vääritimõistmisi. Olles vallaline, puutud kokku tõeliselt huvipakkuva ja samas salapärase inimesega, kes sind samaaegselt kütkestab ning paneb oma käitumise üle pead murdma.

Tööd on sul sel kuul palju. Oled vastu võtnud uusi ülesandeid, mis pakuvad sulle küll põnevust ja väljakutseid, kuid samas pead endast ka palju andma ja kohati võid tunda, et tegemised kasvavad üle pea. Väldi liigset muretsemist ja stressi tekkimist. Sind ümbritsevad inimesed on valmis sind vajadusel aitama, sul tarvitseb vaid küsida.

Tervise osas tunned, et ilusad ilmad ja saabunud kevad annab sulle energiat ja elurõõmu kõvasti juurde. Viibi looduses ja lase päiksel end paitada, kuid vaata hoolega, et sa ei alahindaks jaheda kevadtuule mõju. Nii võid endale kasu asemel kahju teha. Sisemist soojust ja energiat leiad ingverist.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus toob su ellu erinevaid valikuid. Sa pead väga hoolikalt kaaluma ja läbi mõtlema, enne kui otsustava sammu teed, sest kõik ei ole nii ilus ja lihtne nagu pealtnäha paistab. Kui sa ei suuda valida, siis järelikult pole kumbki pakutud võimalus sinu jaoks päris õige. Võta asju rahulikult, oota ja sa näed, et tegelikkuses on veel kolmaski tee, mida mööda minna.

Tööd pead sel kuul tegema südamega. Tunnetad intuitiivselt, mis on õige valik ja mis mitte. Kindlasti tuleb kasuks rahu, kannatlikus ja avatus uuele. Nüüd ei saa enam vanamoodi asjadele läheneda, see ei too edu ega arenguid. Katsu mõista oma töö tähendust ja tunneta enda vajalikkust.

Tervis võib sulle sel kuul veidi muret valmistada. Kipud tegema pisut rutakaid otsuseid ja enda tugevust ning tervise seisukorda üle hindama. See toob aga tagasilöögi, mis paneb sind aja maha võtma ja kehale puhkust andma.

Kalad (19. veeb -20. märts)

Armastuse ja suhete osas ootab sind ees harmoonia, tasakaal ja hingerahu. Oled kooskõlas ümbritsevatega ja lähedastega. Suudad oma südant avada, kartmata, et haiget saad. Tunned, et suudad kinkida armastust ja tunda rõõmu ilma, et sooviksid kedagi omada ja ootaksid midagi vastu. Just see toob aga sinuni rohkelt armastust ja rõõmu. Koged rahulikku intiimsust ja sügavaid tundeid.

Töö pakub sulle võimalust oma praktiliste ja loominguliste võimete näitamiseks. Suudad oma tegevusega luua väärtusi, mis toovad kasu ja rõõmu paljudele. Kuu saab ka rahalises mõttes väga hea olema. Saad kas preemiat või võimaluse lisaraha teenimiseks.

Tervise osas on oluline, et juhul kui esineb kaebusi, mis võiksid vajada tähelepanu, siis jälgi end kõigepealt ise tähelepanelikult. Vajadusel kirjuta enne arsti juurde minekut üles, mida täpselt soovid küsida ja mis on sümptomid ning ära lepi sellega, kui arst ilma pikemalt kontrollimata ravimi välja kirjutab.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastuses on ees ootamas seikluslikud ja spontaansed ajad. Suhtud suhete ja romantika teemasse praegu pigem kergelt ja mänguliselt ning ei vaeva pead selle osas, mis saab edasi. Naudid hetke ning oled õnnelik ja tänulik. Kuna sul ei ole konkreetseid ootusi, vaid pigem lased end elul üllatada, siis avastad armastuse osas enda jaoks nii mõndagi positiivset ja uut.

Töö osas võib ette tulla seisakuid ja takistusi. Ära asu nendega pimesi võitlema, vaid ürita mõista, miks asjad ei ole läinud nii, nagu sa soovisid. Kas oled võibolla ise midagi valesti teinud või ei ole olnud sobiv ajahetk, igal juhul võta endale aega, et asjadele teise nurga alt vaadates seletus leida.

Tervise osas on sel kuul sinu jaoks märksõnadeks puhkus ja meditatsioon. Isegi, kui sa leiad igas päevas vaid paar minutit, et täielikult lõdvestuda, siis kasuta seda. See aitab sul lõõgastuda ning oma mõtteid ja tunded korrastada.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastuse osas on sel kuul oodata sinu ellu põnevust. Su teele satub huvitav inimene, kelle suhtes sa esialgu ei suuda seisukohta võtta, kas tutvuda temaga lähemalt või siiski mitte. Otsustamise küsimustega tuleb sul praegusel kuul tegeleda nii mõnigi kord. Sind pannakse elu poolt valikute ette ja seda selleks, et saaksid enda jaoks selguse oma tunnete ja mõtete osas. Mis on see, mida sa suhtelt ootad? Kas sinu praegune olukord pakub sulle rõõmu ja rahulolu?

Töö pakub sel kuul sulle nii närvikõdi, kui ka põhjust rõõmustamiseks. Sulle usaldatud ülesanded ei ole kergete killast ning kohati tunned, et võid vajada abi. Samas, olles juba tööhoos, märkad, et saad kõigega hästi hakkama ja avastad enda jaoks oma varjatud ressursid, mis lasevad sul uhkust tunda edukalt lõpule viidud tööülesannete tõttu.

Tervise osas on praegu kõige olulisem tuua oma keha välja talvereziimist ja minna rahulikult ja rõõmsalt kevadele vastu. Selleks, et mitte kevadväsimuse küüsi langeda, toitu tervislikult, liigu värskes õhus ja mis kõige olulisem, ära unusta hea une tähtsust.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastuses on ees ootamas rõõmsameelne ja nautlev faas. Sa oled sisemiselt rahulik, püüdled turvalisuse, truuduse ja pikaajalise suhte poole. Märksõnadeks on sensuaalsus ja viljakus, mis võib naissoost kaksikutele tähendada ka rasedust või abieluettepanekut. Selleks, et eelolevast perioodist maksimaalne kasu saada, ole võimalikult palju kontaktis oma tunnetega ja südamega. Ära jäta tähelepanuta ka märke, mida universum sulle saadab.

Töö sunnib sind kannatlik ja rahulik olema. Oma ametialased otsused teed sisetunnet järgides ning see juhib sind ka enamasti õiges suunas. Mõistad hästi, kuidas käituda kaaslastega ja ülemusega, et edu saavutada. Osav suhtlemine on sinu jaoks praegu edu võti.

Tervis võib vajada turgutust. Sinu keha jaoks on oluline vaheldus. Olgu selleks siis oma menüü uuendamine, tubase sportimise välja vahetamine õues liikumise vastu või hoopis puhkus. Rutiin vajab murdmist ja kevadine uuenduskuur ootab.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastuse ja suhete osas pead sel kuul olema tähelepanelik, kergesti võivad tekkida pinged ja üksteisemõistmisest tulenevad konfliktid. Õhus on armukolmnurkade tekkimise oht või üritab keegi kolmas suhtesse sekkuda. Kui oled vallaline, siis pead hoiduma sel kuul petlike ja pinnapealsete inimeste eest, kelle eesmärgid ei lähe sinu soovide ja ootustega kokku.

Töö osas näitad üles initsiatiivi, rakendad osavalt oma mõjujõudu ning oled väga pühendunud. Sul on kindel visioon ja eesmärk, mida soovid saavutada. Tunnustus on praegu sinu jaoks väga oluline, see paneb su ideed veelgi kõrgemalt lendama.

Tervisega on kõik hästi. Saabuv kevad paneb su põsed õhetama ja toob hinge ootsärevuse suvest. Positiivsed mõtted annavad sulle palju energiat ning pikemad ja soojemad päevad panevad sind rohkem oma keha eest hoolitsema.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Armastuse ja suhete vallas on näha energiate kiiret liikumist, suhtlemist on palju, tunded vahelduvad tihti ja kalduvad ühest äärmusest teise. Sa ei tea praegu isegi päris täpselt, mida sa tahad. Lased end inimestest ja nende arvamustest palju mõjutada. Praegu ei ole aeg, kus suuri otsuseid vastu võtta. Lase tunnetel settida ja tee oma valik siis, kui esimesed emotsioonid on vaibunud.

Töö osas pead end kannatlikult häälestuma aeglase, samas pideva arengu faasile. Kui ootad kiireid tulemusi, tormilisi muutusi ja ideede peatset realiseerumist, siis pead pettuma. Ära ürita käimasolevaid protsesse nende loomulikus arengus kiirendada, see võib lõpptulemust rikkuda. Leia endas rahu, et tasapisi ja sujuvalt liikuda eesmärkide suunas.

Tervise osas on peaksid meelde tuletama, mis on su nõrgad kohad ja mis probleemid on eelnevalt seoses kevade saabumisega ilmnenud. Lähtu sellest, et käitud oma tervise osas tähelepanelikult ja hoolivalt. See aitab ennetada kõikvõimalikke tervisehädasid.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastuse osas tasub sul sel kuul keskenduda oma südamehääle kuulamisele. Välised olud ja sind ümbritsevad inimesed kipuvad rõhuma sellele, et sa oleksid ratsionaalne, kainelt otsustav ja praktiline, kuid nii võid sa oma südame tahaplaanile jätta ja suretada tahtmatult tärkavad emotsioonid. Kuula teisi, kuid mõõdukalt. Ära mingil juhul jäta oma südame juhatuse järgi tegutsemast, muidu kahetsed seda hiljem.

Töö osas võivad üles kerkida minevikust pärit takistused. Leiad end taas olukorrast, kust arvasid end juba ammu väljunud olevat. Emotsioonid ja olukorrad korduvad nagu mustrid, kui sa ei võta endale aega, et nendega tegeleda ja enda jaoks lahendused leida. Enamus vastuseid ei peitu sind ümbritsevates inimestes ega tööülesannetes, vaid sinus endas.

Tervis on üldiselt hea ja enesetunne suurepärane. Oma sisemise jõu ja energiaga suudad ka kevadiste petlike ilmadega külmetamist vältida ning saad nautida täiel rinnal päikselistel päevadel looduses viibimist. Tunned iga päevaga üha suuremat kutset loodusesse minna. 

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastuses ootab sind ees periood, kus mõistus kisub ühele ja süda teisele poole. Võid olla sattunud olukorda, kus pead otsustama, mida oma suhtega edasi teha või siis lausa kahe armsa inimese vahel valima. Igal juhul ei ole valik kerge, kuid see tuleb teha. Sasipundardesse takerdunult ei saa sa kauem enam edasi liikuda. Kui sina otsuseid ei tee, siis tehaks need sinu eest ning sina pead vaid tagajärgedega leppima.

Tööelus saadab sind hetkel tugev motivatsioon ja kindlameelne käitumine. Oled riskivalmis ja suurepärane kaaslane meeskonnatöös. Ainus, mis sind sel kuul alt võib vedada, on ajataju. Katsu mitte teha planeerimisvigu, nende tõttu võib nii mõnigi hea plaan jääda realiseerimata.

Tervis osas saad positiivsed uudiseid. Kui oled oodanud arstlike testide vastuseid, siis saad nüüd häid uudiseid. Kui oled kimpus olnud mõne tervisehädaga, siis leiad nüüd leevendust. Kui oled soovinud perekonna juurdekasvu, siis nüüd võivad nii mõnedki kaalude naised rasestuda.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastuses pead nüüd oskama kompromissidele minna. Elu toob su teele keerukaid situatsioone, mida pead väga delikaatselt lahendada suutma. Väldi teravaks ja sarkastiliseks minemist. Oluline on toimida ausalt enda ja oma kaaslaste vastu, seda ka siis, kui see ei ole kõige lihtsam ja valutum valik. Sinu hing ihkab väga romantikat ja sensuaalsust, ent elu pakub sulle praegu pigem reaalsust ja rahulikku argipäeva.

Töö pakub sulle väljakutseid. Tunned, et kohati võib sul olla raskusi kohanemisega ja võid vajada tavalisest rohkem aega taastumiseks ja puhkamiseks. Katsu see aeg leida, sest kui oled saanud end koguda, siis suudad taas innukalt tööasjadega tegelema asuda ning oled täis uusi ideid.

Tervis on hea ja tugev. Külmetushaigused ja muud terviseprobleemid sind sel kuul ei kimbuta. Tunned end energiat ja entusiasmi täis olevat. Tervisele teevad head kodumaa taimedest valmistatud kevadised salatid ja tinktuurid.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastuses saab olema põnev kuu, sest elu pakub sulle võimalusi erutavateks seiklusteks. Sinu ellu saabuvad võimalused, mis pakuvad uusi kogemusi ja tundeid, mida sa pole juba ammu saanud tunda. Sa eemaldud argipäeva üksluisest rutiinist ja sukeldud põnevasse suhtesse. Tunned end sisemiselt rahuliku ja kindlana, sest järgid oma südame juhatust.

Töö on toonud sinu ellu olulisi muutusi. Nüüd koged veelgi enam, et hoolimata sellest, et tööülesanded ei ole sulle ülejõukäivad ega võõrad, siis ikkagi on sind otsekui tuttavast mugavustsoonist välja rebitud ja pea ees vette visatud. Esialgu võid tunda end ebakindlalt, kuid sinu pidev soov kogeda huvitavaid väljakutseid, paneb selle peagi hajuma.

Tervise osas ei ole suuremaid probleeme ette tulemas. Pigem külastad sõprade soovitusel mõnd uut ja põnevat teraapiat või kehahooldust. Hoolitsed enda eest hästi ja ammutad energiat heade sõpradega koos ette võetud tegemistest.

Autor: Katrin Oidra

Lisa kommentaar

Kommentaarid