Alkeemia.ee ootab sinu imelise tervenemise lugu!

Juhtiv keha-hinge-vaimu ja tervikliku tervishoiu teemasid käsitlev portaal Alkeemia.ee ootab oma lugejate imeliste tervenemiste lugusid. Kui oled raskest olukorrast elule naasnud, siis kirjuta meile, sest sinu lugu võib inspireerida teisi tervenema!
Kui sul on oma imelise tervenemise lugu, siis jaga seda teiste tervenemise inspireerimiseks Alkeemia lugejatega
Sinu diagnoos šokeeris su lähedasi? Arstid vangutasid kurvalt ja nõutult pead? Olukord tundus lootusetu? Prooviti kõike, aga moodsa meditsiini võtted ei aidanud? Kui see oli sinu olukord, aga sa leidsid sellest raskest situatsioonist väljapääsu, siis võib sinu imelise tervenemise lugu anda jõudu ja julgust ka teistele sarnases olukorras olijatele.

"Imelise tervenemise lugusid on läbi ajaloo esinenud pidevalt ja üle kogu maailma. Teadlased püüavad mõistatada, kus ja mis on see lüliti, mille abil lootusetus olukorras olnud patsient äkitselt täielikult terveb, vahel lausa hämmastava kiirusega. On see usk? Platseebo-efekt? Nihe teadvuses? Totaalne muutus elustiilis ja mõtteviisis koos täieliku veendumusega tervenemise võimalikkusest? Igatahes on sellised lood väga inspireerivad ning väärt jagamist," ütleb Alkeemia.ee peatoimetaja Ingrid Peek.

"Imed on loomulikud. Ebaloomulik on hoopis see, kui neid ei ilmne," kirjutab imede käsiraamat "A Course in Miracles". Kahjuks viljeleb tänapäeva maailm pigem teistpidist ilmavaadet ja kui keegi imekombel terveneb, ei suudeta seda uskuda, kaheldakse ja kahtlustatakse, et kas see on ikka õige asi ja püsiv nähtus – selle asemel, et seda tähistada ja jagada maailmaga kui ühte võimalikku viisi ületada ületamatud raskused.

Kaheksanda Alkeemia Akadeemia külaline, rahvusvahelise bestselleri "Rännak" autor Brandon Bays tervenes 12 aastat tagasi kõhus pesitsenud korvpallisuurusest kasvajast, puhastades rakumälust oma emotsionaalseid blokeeringuid ja taastades oma keha loomuliku tervenemisvõime. Raamatu "Minu imelise tervenemise lugu" autori Anita Morjaani kogu organismi oli vallutanud vähk – mõistes enda tõelist väärtust ja haiguse tegelikku põhjust, paranes ta paari nädalaga. Selliseid lugusid on palju!

Kui sul on oma imelise tervenemise lugu, siis jaga seda teiste tervenemise inspireerimiseks Alkeemia lugejatega.
Kirjuta meile vabas vormis oma lugu, sündmusi kirjeldades pea silmas järgmisi juhtnööre:

Milline oli sinu haiguse diagnoos ja seisund?
Milliseid ravimeetodeid kasutati, mis tulemust ei andnud?
Millest said tõuke proovida alternatiivset meetodit?
Millist ravimeetodit kasutasid, mis andis tulemuse ja viis tervenemiseni?
Kas ja kuidas muutus selle käigus sinu suhtumine ja vaimne seisund?
Kas tegid muudatusi ka elustiilis ja mõtteviisis?
Kuidas suhtusid sinu otsustesse sinu lähedased?
Milliseid olulisi järeldusi sa toimunust enda jaoks tegid?

Saada oma lugu aadressile alkeemia@alkeemia.ee


Lisa kommentaar

Kommentaarid