Armastus ja armukadedus

Allikas: www.elumuutjad.ee
Leides tõelise armastuse suhtes teise inimesega, muutume temast mingis osas sõltuvaks. Temal on võim panna meid tundma sedavõrd imeliselt. Ja mis võiks olla hirmsamat kui tema kaotamine? Lahendus on õppida usaldama ja anda teine vabaks.
Kommentaare: 9
Suur armastus on soetud suure riskiga. See on tunne, millesse võid ennast kaotada

Armastus on tunne, et oled kõigega üks, harmoonias. Kogu universum võngubki samal sagedusel. Sama tunne on ühendusesolek algallikaga, see on kojujõudmise tunne.

Kõik otsivad kindlustunnet välistest teguritest, kuni nad seda enda seest ei leia. Kõige suuremat kindlustunnet tekitab armastusetunne. See on hingele kõige omasem olemiseviis, pärisolemus, sest hingekodus - taevas, armastus lihtsalt on. Hing on sellega harjunud ja otsib seda. Seal ei pea sellega vaeva nägema, et seda saavutada või hoida. Sellepärast võibki tunda, kui keegi ütleb: "Ma armastan sind", et süda või lausa hing heliseb. Armumine on tunne, et võiks rõõmu pärast õhku tõusta.

Seda tunnet, olemise viisi, mida ka sinu lõputult kaua eksisteerinud osa, sinu hing jumaldab, tahaks ju tõesti suuta hoida. Midagi paremat enam ei ole. Pole siis ime, et hirm seda kaotada võib olla mõõtmatult suur. Leides tõelise armastuse suhtes teise inimesega, muutume temast mingis osas igal juhul sõltuvaks. Temal on võim panna meid tundma sedavõrd imeliselt. Ja mis võiks olla hirmsamat kui tema kaotamine?

Inimese osa nimega ego tahab omada üle kõige kindlustunnet ja kontrolli, see on tema põhiolemus. Seetõttu tahab ta osaliselt omada teist inimest. Ta tahab kontrollida ka armastust. Püüab seda iga hinna eest säilitada. Sellest tingituna tekib hoolimata kõige puhtamastki armastusest osaline klammerdumine, omandisuhe ja kontroll. Tekib pinnas armukadedusele ja kahtlustamisele. Pole siis ime, et armukadedus võib olla sedavõrd tugev ja häiriv.

Ego tahe on püüda võimatut. Saavutada midagi kindlat. Mitte miski pole siin ilmas kindel. Sellepärast on egol toiduks vaja määratut energiahulka inimese eluenergiast ja seda võitluseks, mis on ette kaotatud.

Asi on veelgi keerulisem. Isegi kui oled üksi olles, enda sees saavutanud armastuse seisundi ja energia tajumise oskuse, võib armumine teise inimesesse selle ikkagi kõikuma lüüa. Teise inimesega seotud armastus tundub rikkam, tähenduslikum ja kõrgem. Eks see osaliselt nii ongi. Kui inimesed oma energiaväljad ühendavad, näiteks kallistavad, siis tekib topeltväli, mis on mitu korda võimsam sellest, mida inimene on võimeline üksi saavutama.

Siis on ka saavutatud armastuse energiatase kõrgema sagedusega. See on jällegi veel parem tunne, mida tahaks hirmsasti säilitada. Pühendudes suhtele ja suurele inimestevahelisele armastusele, ehk välisele, võid kaotada oskuse leida armastust iseenda seest. Tekib segadus ja ühtäkki võid taibata, et osa energiat neelab juba teisesse klammerdumine, mis on täiesti ootamatult juhtunud.

Lahendus on õppida usaldama, anda teine vabaks ja minna endas sellega seotud hirmudest läbi neid teadvustades ja oma käitumismustreid muutes.

Niisiis, suur armastus on soetud suure riskiga. See on tunne, millesse võid ennast kaotada. Kuid selle riski võtmine, armastuse enda ellu lubamine on igal juhul kõige õigem otsus, mida üldse teha. Inimene pole lihtsalt loodud üksi olema ja kasvama. Läbi läheduse areneb inimene vastastikkuse andmise kaudu rohkem kui üksi olles. Üksi olles tekib igavus ja igatsus tähendusrikkama olemise viisi järele. Igaüks on väärt mõõtmatut armastust!

Autor: Taavi Kolk

Allikas: www.elumuutjad.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Wayneadams23
2023-02-17 02:51:25
Hey everyone I bring to you good news.. Have been playing lottery for years now and unable to win I even came to conclusion that I won't play lottery again, last Monday I came online and I saw a post about Dr dominion spell lottery number I doubted but decided to give a last try and I reach out to him, we chatted to my greatest surprise on Thursday he cast a spell and gave me a winning number and i tried the numbers, guess what guys I won the lottery, my retired mom has be playing too and I have asked her to reach Dr dominion and I know soon she is going to win, if you want to win this lottery I will advice u reach on Dr dominion he has all it requires to make u win
Email: dominionlottospelltemple@gmail.com
website: https://dominionlottospell.wixsite.com/dr-dominion
WhatsApp: +16574277820
Call: +12059642462
Velton
2023-01-23 10:00:26
(Whatsapp: +357-961-68055) Hankige pass, ID-kaardid, juhiload ja muud dokumendid.


Pakume ehtsaid ja ehtsaid passe, juhilube, isikutunnistusi, TOEFL-i, IELTS-i, sünnitunnistusi järgmistele riikidele: Austraalia, Belgia, Brasiilia, Soome, Prantsusmaa, Suurbritannia, Iirimaa, Itaalia, Holland, Norra, Austria, Rootsi, Šveits , Hispaania, Suurbritannia, USA jt. Garanteerime teile 100% ehtsad dokumendid, mida saate kasutada mis tahes probleemi korral. meil on rahulolevaid kliente üle kogu maailma.


Võtke ühendust e-postiga: info@patenteitalianaonline.com
Whatsapp: +357-961-68055
privaatne e-post: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk

https://patenteitalianaonline.com/

Osta Itaalia pass Internetist
Ostke Internetist Itaalia ID-kaarte
Ostke Internetist Itaalia juhiluba
Osta Itaalia kollast lehte Internetist
Osta Saksa passe Internetist
Osta Saksa ID-kaart Internetist
Osta Saksa juhiluba Internetist
Mis tahes passi saamiseks võtke meiega ühendust
Ostke juhiluba Internetist
Uuendage oma juhiluba
Tellige litsentsi duplikaat
Asendage juhiluba
Hankige uus juhiluba
Nime muutmine litsentsil
Aadressi muutmine

veebisait: https://patenteitalianaonline.com/
khulusum
2022-10-23 14:46:43
A Same Day - Pet Blessings -Protection-Health-bring back a lost pet spell expert in USA +27732318372


Prof Mama Khulusum and Prof Abdul Rahman+27732318372 https://www.strongspellcaster.us.com
We all love our pets very much. As members of our family, they give us company and joy without asking for much. Having an animal at home is also a great way to improve the energy around us as they lighten the mood at all times.

This is a protection spell for pets, including cats, dogs, birds, turtles or any other household animal. It will protect a pet from theft so that they don’t get lost or sick. In ancient times, healers used pet protection spells to keep farm animals such as chickens and horses safe. Today, we can cast a spell to protect our pets, giving them long life, positive energy and joy.

How to Celebrate Your Pet's Life With a Wiccan Ritual We all love our pets very much. As members of our family, they give us company and joy without asking for much. Having an animal at home is also a great way to improve the energy around us as they lighten the mood at all times.

This is a protection spell for pets, including cats, dogs, birds, turtles or any other household animal. It will protect a pet from theft so that they don’t get lost or sick. In ancient times, healers used pet protection spells to keep farm animals such as chickens and horses safe. Today, we can cast a spell to protect our pets, giving them long life, positive energy and joy.

How to Celebrate Your Pet's Life With a Wiccan Ritual in THE USA, Spain, Sweden, Canada, UAE, Malta, Brunei, Japan, Ireland, Turkey, Luxembourg, South ​Af​ri​ca​, ​
A​fr​ic​a,​UK​,U​SA​,S​pa​in​,S​we​de​n,​Ca​na​da​,U​AE​,M​al​ta​,B​ru​ne​i,​Ja​pa​n,​Ir​el​an​d,​Tu​rk​ey​,L​ux​em​bo​ur​g,​Ic​el​an​d,​No​rw​ay​,A​us​tr​al​ia​,Q​at​ar​,C​ro​at​ia​,A​us​tr​ia​,D​en​ma​rk​,N​et​he​rl​an​ds​,R​om​an​ia​,B​el​gi​um​,G​re​ec​e,​Be​la​ru​s,​Ne​w ​Ze​al​an​d,​Sw​it​ze​rl​an​d,​Cy​pr​us​,P​ol​an​d,​Es​to​ni​a,​Eg​yp​t,​Fi​ji​,W​al​es​,B​ah​am​as​,T​ai​wa​n,​In​do​ne​si​a,​Si​ng​ap​or​e,​Cz​ec​h ​Re​pu​bl​ic​,S​er​bi​a,​Pa​la​u,​Li​th​ua​ni​a,​Ma​la​ys​ia​,F​ra​nc​e,​Bu​lg​ar​ia​,G​er​ma​n,​Jo​rd​an​,C​hi​le​,A​lg​er​ia​,Z​am​bi​a,​Zi​mb​ab​we​,B​ot​sw​an​a,​Le​so​th​o,​It​al​y,​Ph​il​ip​pi​ne​s,​Ho​nd​ur​as​,F​in​la​nd​,H​un​ga​ry​,M​ex​ic​o,​Ma​ce​do​ni​a,​Ar​ge​nt​in​a,​Sy​ri​a,​Ch​in​a,​Ho​ng Kong,Myanmar,Kuwait,South Korea,Morocco,Tunisia,Libya,Sudan,San Marino,Israel, Ukraine

You can reach her on his WhatsApp +27732318372 EMAIL: mamakhulusum@gmail.com VISIT WEBSITE: https://www.strongspellcaster.us.com

You can reach her on his WhatsApp +27732318372 EMAIL: mamakhulusum@gmail.com VISIT WEBSITE: https://www.strongspellcaster.us.com
Kõik kommentaarid