Armastus on võti

Allikas: www.joogateraapia.ee
Juhtus see, et ma õppisin armastama. Armastus on võti. Kõik muu meie siinses elus on täiesti teisejärguline. Me ei saa muud moodi, kui peame õppima armastama.
Kommentaare: 4
Kõik, mis mu elus seni on olnud, on olnud vaid ettevalmistus selleks, et kohata Sind siin ja praegu

Istusin kogu tänase päeva arvuti taga ja valmistasin ette mediteerimise töötuba. Hoolimata sellest, et olin vahepeal võimelnud ja õues kõndimas käinud, oli õhtuks selg nii kange, et mul tuli põrandale pikali visata ja end venitada.

Tuba oli mõnusalt hämar, laual põles küünal, arvutist kõlas James Blunt. Mõnus oli olla. Järsku tabas mind üks suur ja tähtis mõte. Hüppasin püsti ja istusin jälle arvuti taha.

Suure tõenäosusega on pool mu elust selja taga. Ma olen õpetaja, koolitaja ja juhina kogu oma teadliku elu jutlustanud inimestele õnnest ja rahulolust. Mul on väga hea meel, et ma jõudsin oma elus selle ära oodata. Ma usun, et ma pole kogu oma teadliku elu olnud nii õnnelik, kui olen praegu. Klišee! ma tean, aga nii  on.

Nüüd ma tean, tegelikult ka tean, mida tähendab, et elu on ilus, et õnnis on olla. Ma tean, mida tähendab avada hommikul silmad ja olla uue päeva ees põnevil, mitte väherda ebakindluses ja enesepettuses. Ma tean, mida tähendab julgeda elada – riskida, uut proovida, eksida, uuesti proovida.

Ma olen oma senise elu jooksul jube palju õppinud. Meeletul hulgal raamatuid läbi lugenud, tarku mõtteid konspekteerinud ja mitu kooli läbi käinud. Ja imestanud: kuidas see küll nii on, et ma muudkui õpin, aga ikka teen vigu, ikka ei oska oma eluga hakkama saada?! Aga vat nüüd ma tunnen, et miski sügaval mu sees on muutunud.

Mäletan selgelt, kuidas kolm-neli aastat tagasi jalutasin Pääsküla metsas ja mind valdas äkki ilmutus. Ma arvan, et see oli ilmutus, sest mis muu see olla sai. Igal juhul tuli ei tea kust täiesti selge teadmine, et mu ellu on tulemas midagi väga ilusat. Ma mäletan isegi seda tunnet oma kehas – rõõm ja põnevus ja natuke oli kõhe ka, sest see, mis oli tulemas, tundus olevat midagi nii suurt ja tähtsat. Panin selle kogemuse tookord isegi oma päevikusse kirja.

Mis siis juhtus? Ma õppisin armastama. Armastus on võti. Kõik muu siin elus on täiesti teisejärguline. Me ei saa muud moodi, kui peame õppima armastama.

Minu tee on kulgenud väga keeruliselt. Oh, ma olen saanud kuradima palju haiget ja sama palju ise haiget teinud. Aga ma olen midagi väga olulist ära õppinud. Sest kuidas muidu sai juhtuda, et Sina minu ellu tulid? Mul kumiseb mitu aega kõrvus üks ilus ütlemine. Ma ei tea, kes on selle autor, aga mu kõrvus öeldakse seda selgelt minu häälega: "Kõik, mis mu elus seni on olnud, on olnud vaid ettevalmistus selleks, et kohata Sind siin ja praegu".

Autor: Kadi Kütt

Allikas: www.joogateraapia.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

JenniferParks511
2019-01-13 15:47:22
HOW TO GET YOUR EX BACK WITH YOU NOW!!!
I have something to share with you!!! There is a great joy in my heart which I want to share with everyone. My name is Jennifer Parks . I had a misunderstanding with my lover several months ago; which led us to break up and he never wanted to hear my voice again. But as time went on, a good friend of mine recommended DR.PEPOKO who could help me with Love Spell to get my man back. At first, I thought the idea of a love spell was strange,but was willing to give it a try because i really love my boyfriend. For the first time I was scared to contact the DR.PEPOKO because I was not sure if what they did was against my religion. But my friend assured me that they only use Spell which is safe and has no side effects. I felt a little better and decided to contact DR.PEPOKO on his mail (pepokolovespell@gmail.com)I contacted him through his email and explained everything to him. He said that I shouldn't worry, that my lover will come back to me on his knees begging for forgiveness. I bought an item that he told me to buy for the preparation of the spell and assured me that my lover will come to me within 48 hours in remorse. My greatest joy now is that he actually came back to me and fell on his knees begging for forgiveness. We got back together and our relationship has been better this second time around. I have to give DR.PEPOKO all the credit for helping us get back to a better place than where we began. The new found love that my boyfriend has for me is incredible and i can't wait to see what the future holds for us. Do you have any problem with your loved one? Well worry no more because DR.PEPOKO can provide you with a spell to get him or her back. With the help of a spell just as he helped me. Contact DR.PEPOKO via email: pepokolovespell@gmail.com or visit her website: www.pepokolovespelltemple.blogspot.com OR you can contact Dr.PEPOKO through WhatsApp number +2348156148821
Alkeemik
2014-02-14 10:35:11
David Wolpe — 'The only whole heart is a broken one because it lets the light in.'
Alkeemik
2014-02-13 21:16:01
13.02 2014, kell 18:42 Alkeemik kirjutas:
Armastust ei saa õppida, sellele avanetakse:)
Nii on
Kõik kommentaarid