Arstide hoiatus: antibiootikumid ei ole mõeldud nohuse nina raviks

Allikas: www.bbc.co.uk
Nohune nina ja roheline röga ei tähenda arstide ning rahvatervise ekspertide kinnitusel tingimata seda, et haiged vajavad antibiootikume. Inimeste arvamust, et selliste haiguste raviks on vaja tugevaid ravimeid, kirjeldatakse kui "levinud müüti".
Kommentaare: 2
Enamik selliseid haigusi, mis põhjustavad suurel hulgal röga ja tatti, on olemuselt viiruslikud ning keha terveneb neist iseeneslikult, kuigi tõenäoliselt tunneb haige end paar nädalat sandisti

Inglismaa riikliku tervishoiuameti ja perearstide kuningliku kolledži esindajad kinnitasid, et selliste sümptomite põhjuseks on sageli viirus. Lisaks ütlesid nad, et antibiootikumide kasutamine viib haiguse resistentsuse tekkeni.

Inglismaa riikliku tervishoiuameti läbiviidud uurimus näitas, et 40% vastanud inimestest uskusid antibiootikumide tõhususse köha ravimisel rohelise röga puhul, samas kui väga vähesed arvasid, et antibiootikumidest on abi ka läbipaistva röga puhul.

Asutuse liige dr Cliodna McNulty ütles: "Tegemist on levinud müüdiga, et rohelise röga või tati puhul peab tervenemiseks kasutama antibiootikume."

"Enamik selliseid haigusi, mis põhjustavad suurel hulgal röga ja tatti, on olemuselt viiruslikud ning keha terveneb neist iseeneslikult, kuigi tõenäoliselt tunneb haige end paar nädalat sandisti."

"Üha rohkem on hakanud levima probleemid, mis on seotud haiguste resistentsusega antibiootikumidele. Kõik inimesed võiksid aidata neid probleeme vähendada, kui väldiksid lihtsate haiguste raviks antibiootikumide kasutamist."

Antibiootikumide kasutamine mõjutab triljoneid inimkehas elavaid baktereid ja võib viia haiguse resistentsuse tekkeni.
Perearstide kuningliku kolledži esinaine dr Maureen Baker ütles: "Antibiootikumide liigtarbimine on rahvatervise seisukohast tõsine probleem."

"Haigused kohanevad samade antibiootikumidega, mida kasutatakse nende haiguste tõrjumiseks, ning lõpuks muutub see ravimeetod täiesti kasutuks. Seega on ülioluline, et antibiootikume kasutataks mõõdukalt."

Rohelist värvi röga ja tatt on põhjustatud proteiinist, mida keha immuunsüsteem toodab nakkusega võitlemiseks.
Need uusimad nõuanded on rahvale esitatud Euroopa antibiootikumipäeval European Antibiotics Awareness Day.

Allikas: http://www.bbc.co.uk/news/health-24957090

Tõlkis: Joonas Orav

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Ajani
2020-12-04 06:36:04
Hello everyone. My name is Ajani from South Africa.  I want to give a testimony about my HIV virus that was cured by a great spell caster called Dr Sahabi. Since the last 6 months I have been HIV positive. I never think I will live long again and i wanted to kill myself because the problem is very too much for me. But I am so grateful about this great man called Sahabi who cured my HIV AIDS last 3 weeks. I was in great pain so a friend came to visit me. And I told her my problem; She told me that there is a great spell caster that can cure my HIV. I asked her if she had his email address, she gave me his email sahabinaannabi11@gmail.com, and I emailed him. He talked to me and he perform the necessary rituals and he told me that after one week I should go for a test and Which I did, when the doctor told me that am now an HIV negative, I couldn't believe myself, I went to see another doctor the result was still the same, I was human on planet earth again, so I emailed him and thanked him. Email sahabinaannabi11@gmail.com or you can also reach him through thanks whatsapp number (+2348104676647) Dr. Sahabi for helping me at this young age if you need help contact
him Here are some of the problems he can do also.
1) He has herbs to cure HIV cancer, kidney .
2) He fixes broken relationships, marriages.
3) He cures madness/stress/addictions/long illnesses.
4) He has mixtures of herbs for sexual weakness.
5) love spell portion to win games
6) Restore back Lost Love Spells
7) Divorce Spells
8) Spouses' trust spouses
9) binding spelling to living together forever
10) Breakup Spells (terminate relationship)
11) Magic roots and herbs for strong erection and long lasting sex
12) Magic spell promoted in your Job office
13) Magic spell to have a baby. (women fruit of womb)
Note: I was desperate to get back my ex love man, it worked faster only for desperate ones seeking an urgent result to restore back true love and peace in a marriage relationship.  Problems solved 100%
Alkeemik
2018-06-12 20:49:27
Kas teil on vaja laenu, et maksta arve, võtke meiega ühendust, kui anname laenu vähemalt 2% -lise intressimääraga, lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel jessibona396@gmail.com
Kõik kommentaarid