Asu oma elu juhtima!

Oma elu juhtimine eeldab vastutust. Vastutust oma elu ja tegude ees. Lisaks on sul vaja vastutada ka oma emotsioonide ja mõtete eest, mille enda sisse lased. Kas need teevad sulle head või halba? Vastuta ja asu oma elu peremeheks.
Kommentaare: 3
Juhi ennast oma unistuste elu poole

Kes sinu elu juhib? Oled see sina ise, sinu töökoht, sinu hirmud või sinu abikaasa? Kui tihti sa annad juhtimise käest ning asud ohvri positsioonile? Liiga tihti? Aeg on haarata oma elu juhtimine enda kätesse! Vaid sina saad olla oma elu juht ning suunata seda soovitud teed pidi. Juhtimine tänapäeva maailmas ei tähenda vaid raha juhtimist ühelt kontol teisele. Juhtimine kätkeb endas vastutust oma elu ning tegude eest. Vastutust selle ees, et vaid sina juhid oma elu soovitud rada mööda.

Tänapäeval on juhtimine palju enamat, kui see, mida äri-inimesed tööjuures hommikust õhtuni teevad. Juhtimine üldiselt tähendab subjekti ja objekti vahelist suhet, kus juht mõjutab juhitavaid. Inimesed, kes on valinud liikumiseks vaimse tee, peavad selle all silmas hoopiski enda ning oma elu juhtimist. Ma usun, et inimkonnal on vaja tõusta kõrgemale tasandile, kus enam ei juhita rahasid ning suuri ettevõtteid, vaid hoopiski iseennast. Meil on vaja haarata oma elu juhtimine teistelt enda kätte ning olla ise enda elu juhid.

Ennast juhtida polegi nii kerge, kui esmalt võib tunduda. Enda juhtimine on suur vastutus oma elu ees, eneseleidmine ja väärtuse loomine maailmas inimestena, kelleks me saada soovime. Liiga paljud meist raiskavad aega teiste süüdistamisele kõiges, mis nende elus ei ole nii nagu nad sooviksid. Mõtiskle hetkeks, kuidas saab keegi teine olla süüdi sinu elus milleski, kui see on sinu ja vaid sinu enda elu? Mitte keegi peale sinu enda ei saa seda juhtida!

Märka hetkeks, kuidas sa teisi pidevalt süüdistad. Tunned, et su abikaasa on süüdi, et teie suhtest on kirg kadunud. Oled pahane ülemuse peale, et palk on väike. Tunned, et laenud kuklas ei lase sul tegeleda asjadega, milleks raha ei jagu. Ummikus istudes süüdistad sa aeglaseid autosid. Süüdistad, süüdistad, süüdistad. Teiste hurjutamine ei ole tegelikult midagi muud, kui enese väljavabandamine.

Mitte keegi teine ei saa olla süüdi asjades, mis su elus ei ole nii nagu sa sooviks. See on sinu elu ja vaid sinul on võimalus muuta asjad selliseks, nagu sa soovid. Olles oma elu juht on sul võimalus juhtida oma elu sellist rada pidi, et sul ei ole enam vaja kedagi süüdistada. Sa juhid end oma unistuste poole. See, milline see tee unistusteni olema saab, on samuti sinu enda juhtida.

Elades nii, et süüdistad teisi oma puudustes, kinnitad sa endale, et sa ei suuda ise oma elu juhtida. Sa ütled, et sinu elu muutmiseks peab keegi teine muutuma või muutma. Asu oma elu valitsema. Muuda iseennast, et su elu muutuks. Juhi end soovitud teele.

Juhtimise teistele andmist saab märgata kõige enam siis, kui keegi meile haiget teeb. Kui me saame haiget, anname esmalt juhtimise teisele. Me ootame ja loodame, et teine vabandaks. Me oleme solvunud, vihased ja pettunud. Mõtiskleme enda sees selle üle, kuidas keegi meile sai niimodi haiget teha. Nii anname kogu oma seesmise jõu teisele, oleme väsinud, õnnetud ja energiast tühjad. Asu olukorda juhtima ja vabanda ise. Kui me ise oleme need, kes esimesena vabandame, hakkame mõtlema, et oleme seda tehes nõrgad. Tegelikkuses on andestamine suurim kunst ning seda tehes oleme suurimad kunstnikud. Andestades teisele, saad kiirelt edasi liikuda ilma, et ootaks teise vabandust. Nii haarad olukorra juhtimise enda kätesse ning annad märku sellest, et juhid ise oma emotsioone, olukordi ning elu.

Oma elu juhtimine eeldab vastutust. Vastutust oma elu ja tegude ees. Sa ei saa vastutada vaid oma tegude ja otsuste eest. Sul on vaja vastutada ka oma emotsioonide ja mõtete eest, mille enda sisse lased. Kas need teevad sulle head või halba? Vastuta ja asu oma elu peremeheks.

Kui teed selle muutuse oma elus ning hakkad ise oma elu juhtima märkad, kuidas järsku on sinu elu justkui su kätel. Sa hoiad seda tugevalt ning ei anna enam seda kellegi teise kätesse. Vaid sinu otsus on see, milliseks elu su kätel kujuneb, vastutades iga oma tunde, emotsiooni ja otsuse eest ise.

Autor: Tuuli Mäemat

Lisa kommentaar

Kommentaarid

brianna
2018-10-05 15:28:46
This is my testimony about the good work of a man who helped me..I base in US .My life is back!!! After 8 years of marriage, my husband left me and left me with our three kids. I felt like my life was about to end, and was falling apart. Thanks to a spell caster called Dr gbojie who i met online. On one faithful day, as I was browsing through the internet, I was searching for a good spell caster that can solve my problems. I came across series of testimonies about this particular spell caster. Some people testified that he brought their Ex lover back, some testified that he restores womb, some testified that he can cast a spell to stop divorce and so on. There was one particular testimony I saw, it was about a woman called grace,she testified about how Dr gbojie brought back her Ex lover in less than 48 hours and at the end of her testimony she drop his email. After reading all these,I decided to give Dr gbojie a try. I contacted him on gbojiespiritualtemple@gmail.com , gbojiespiritualtemple@yahoo.com or call his mobile number on +2349066410185 or contact him on his website : http://gbojiespiritualtemple.website2.me and indeed he restored my marriage and am so grateful.
Alkeemik
2018-08-18 05:02:09


Thanks to Dr.joy for bringing back my wife and brought great joy to my family!! joylovespell@gmail.com is certainly the best spell caster online, if you need your Ex lover back fast! and his result is 100% guarantee.. A very big problem occurred in my married between me and my wife so terrible that she took the case to court for a divorce she said that she never wanted to stay with me again,and that she did not love me anymore So she packed out of my house and made me and my children passed through severe pain. I tried all my possible means to get her back,after much begging,but all to no avail and she confirmed it that she has made her decision,and she never wanted to see me again. So on one evening,as i was coming back from work,i met an old friend of mine who asked of my wife So i explained every thing to her,so she told me that the only way i can get my wife back,is to visit a spell caster,because it has really worked for her too So i never believed in spell,but i had no other choice,than to follow her advice. Then she gave me the email address of the spell caster whom she visited.(joylovespell@gmail.com}, So the next morning,i sent a mail to the address she gave to me,and the spell caster assured me that i will get my wife back the next day what an amazing statement!! I never believed,so he spoke with me,and told me everything that i need to do. Then the next morning, So surprisingly, my wife who did not call me for the past seven months,gave me a call to inform me that she was coming back So Amazing!! So that was how she came back that same day,with lots of love and joy,and she apologized for her mistake,and for the pain she caused me and my children. Then from that day,our relationship was now stronger than how it were before,by the help of a spell caster . So, was now stronger than how it were before,by the help of a spell caster . So, i will advice you out there, If you have any problem contact him and i guarantee you that he will help you. Here’s his contact..Email him at: joylovespell@gmail.com ,you can also call him or add him on whats-app:+2348100452479.
Alkeemik
2014-09-16 10:37:49
See mote, et iga inimene on oma elu juht, on ilus. Aga enne kui asuda elu totaalselt muutma peab olema väga selge mote, milline see elu siis olema peaks.
Kuna kui muuta üht asja, siis muutuvad sellega koos ka koik muud asjad. Kui ei meeldi ummikud ning asendada auto rattaga voib avastada, et linn on liiga suur ning tööle joudes oled liiga väsinud.
Kui vahetada linn väiksema vastu, et saaks mugavalt rattaga tööle ja ehk on ka armsam ja kodusem ohkkond, voib avastada et kallid sobrad ning perekond, kes hoolivad sinust ja kellest sina tahaksid hoolitseda jäävad maha ning koduse ohkkonna asemel tekib tunne, et oled loksus.
Kui pilt, mida sa juhtida tahad ei ole väga selge, voib juhtuda et raiskad oma aega ja ressursse ringi peale, mis lopeb samas kohas kus algab.
Jah, oppetund on suur, kuid vahel äkki on meil koik juba olemas ning ainuke asi, mida juhtima peame on see, kuidas mitte votta koike iseenesest moistetavalt ning olla tänulik.
Kõik kommentaarid