Asu oma elu juhtima!

Oma elu juhtimine eeldab vastutust. Vastutust oma elu ja tegude ees. Lisaks on sul vaja vastutada ka oma emotsioonide ja mõtete eest, mille enda sisse lased. Kas need teevad sulle head või halba? Vastuta ja asu oma elu peremeheks.
Kommentaare: 9
Juhi ennast oma unistuste elu poole

Kes sinu elu juhib? Oled see sina ise, sinu töökoht, sinu hirmud või sinu abikaasa? Kui tihti sa annad juhtimise käest ning asud ohvri positsioonile? Liiga tihti? Aeg on haarata oma elu juhtimine enda kätesse! Vaid sina saad olla oma elu juht ning suunata seda soovitud teed pidi. Juhtimine tänapäeva maailmas ei tähenda vaid raha juhtimist ühelt kontol teisele. Juhtimine kätkeb endas vastutust oma elu ning tegude eest. Vastutust selle ees, et vaid sina juhid oma elu soovitud rada mööda.

Tänapäeval on juhtimine palju enamat, kui see, mida äri-inimesed tööjuures hommikust õhtuni teevad. Juhtimine üldiselt tähendab subjekti ja objekti vahelist suhet, kus juht mõjutab juhitavaid. Inimesed, kes on valinud liikumiseks vaimse tee, peavad selle all silmas hoopiski enda ning oma elu juhtimist. Ma usun, et inimkonnal on vaja tõusta kõrgemale tasandile, kus enam ei juhita rahasid ning suuri ettevõtteid, vaid hoopiski iseennast. Meil on vaja haarata oma elu juhtimine teistelt enda kätte ning olla ise enda elu juhid.

Ennast juhtida polegi nii kerge, kui esmalt võib tunduda. Enda juhtimine on suur vastutus oma elu ees, eneseleidmine ja väärtuse loomine maailmas inimestena, kelleks me saada soovime. Liiga paljud meist raiskavad aega teiste süüdistamisele kõiges, mis nende elus ei ole nii nagu nad sooviksid. Mõtiskle hetkeks, kuidas saab keegi teine olla süüdi sinu elus milleski, kui see on sinu ja vaid sinu enda elu? Mitte keegi peale sinu enda ei saa seda juhtida!

Märka hetkeks, kuidas sa teisi pidevalt süüdistad. Tunned, et su abikaasa on süüdi, et teie suhtest on kirg kadunud. Oled pahane ülemuse peale, et palk on väike. Tunned, et laenud kuklas ei lase sul tegeleda asjadega, milleks raha ei jagu. Ummikus istudes süüdistad sa aeglaseid autosid. Süüdistad, süüdistad, süüdistad. Teiste hurjutamine ei ole tegelikult midagi muud, kui enese väljavabandamine.

Mitte keegi teine ei saa olla süüdi asjades, mis su elus ei ole nii nagu sa sooviks. See on sinu elu ja vaid sinul on võimalus muuta asjad selliseks, nagu sa soovid. Olles oma elu juht on sul võimalus juhtida oma elu sellist rada pidi, et sul ei ole enam vaja kedagi süüdistada. Sa juhid end oma unistuste poole. See, milline see tee unistusteni olema saab, on samuti sinu enda juhtida.

Elades nii, et süüdistad teisi oma puudustes, kinnitad sa endale, et sa ei suuda ise oma elu juhtida. Sa ütled, et sinu elu muutmiseks peab keegi teine muutuma või muutma. Asu oma elu valitsema. Muuda iseennast, et su elu muutuks. Juhi end soovitud teele.

Juhtimise teistele andmist saab märgata kõige enam siis, kui keegi meile haiget teeb. Kui me saame haiget, anname esmalt juhtimise teisele. Me ootame ja loodame, et teine vabandaks. Me oleme solvunud, vihased ja pettunud. Mõtiskleme enda sees selle üle, kuidas keegi meile sai niimodi haiget teha. Nii anname kogu oma seesmise jõu teisele, oleme väsinud, õnnetud ja energiast tühjad. Asu olukorda juhtima ja vabanda ise. Kui me ise oleme need, kes esimesena vabandame, hakkame mõtlema, et oleme seda tehes nõrgad. Tegelikkuses on andestamine suurim kunst ning seda tehes oleme suurimad kunstnikud. Andestades teisele, saad kiirelt edasi liikuda ilma, et ootaks teise vabandust. Nii haarad olukorra juhtimise enda kätesse ning annad märku sellest, et juhid ise oma emotsioone, olukordi ning elu.

Oma elu juhtimine eeldab vastutust. Vastutust oma elu ja tegude ees. Sa ei saa vastutada vaid oma tegude ja otsuste eest. Sul on vaja vastutada ka oma emotsioonide ja mõtete eest, mille enda sisse lased. Kas need teevad sulle head või halba? Vastuta ja asu oma elu peremeheks.

Kui teed selle muutuse oma elus ning hakkad ise oma elu juhtima märkad, kuidas järsku on sinu elu justkui su kätel. Sa hoiad seda tugevalt ning ei anna enam seda kellegi teise kätesse. Vaid sinu otsus on see, milliseks elu su kätel kujuneb, vastutades iga oma tunde, emotsiooni ja otsuse eest ise.

Autor: Tuuli Mäemat

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Mozzy2023
2023-04-19 03:18:12
SAADAVAL 100% TUTVATAMATUD TÄHELED TOPVALUUTAD
Võtke ühendust Whatsappiga:…(+1(424)226-8145) HANKKE OMA KEHTIVAD DOKUMENDID
MÜÜA TIPP KVALITEETNE RAHA. DOLLARID, NAELAD, EUROD JA MUUD VALUUTAD
SAADAVAL MEIL ON PARTNERID IGAL KONTINENTIL, NII KUI OTSITE
SÄHESTÜHISE TEHINGU saamiseks VÕTKE LIHTSALT ÜHENDUST JA TEELGE OMA ASUKOHT JA SINA
SAAB TEIE ARved. VÄLJASTAME KA DOKUMENTE NAGU (PASSID, JUHILUBA, ID-KAARDID, IELTS, TOEFL, PTE JA KÕIK TÄNAPÄEV VAJA VÕIDAVAD DOKUMENTID
E-post: qualitybills-documents@hotmail.com
Skype'i nimi: Ranko322
Wickr: Ranko322
Pinterest: @Ranko322
WhatsApp +1 (424) 226-8145
Veebisaidi link: https://qualitybillsanddocuments.com/index.php

PALUN AINULT TÕSISED KÜSIMISED
VEEBILEHE LINGID ALL!!
https://qualitybillsanddocuments.com/index.php
https://qualitybillsanddocuments.com/services/activation-powder.php
https://qualitybillsanddocuments.com/services/birth-certificate.php
https://qualitybillsanddocuments.com/services/card-top-up.php
​ht​tp​s:​//​qu​al​it​yb​il​ls​an​dd​oc​um​en​ts​.c​om​/s​er​vi​ce​s/​co​vi​d-​19​-v​ac​ci​ne​-c​ar​d-​ce​rt​if​ic​at​e-​pa​ss​po​rt​.p​hp
https://qualitybillsanddocuments.com/services/credit-card.php
https://qualitybillsanddocuments.com/services/death-certificates.php
https://qualitybillsanddocuments.com/services/degrees.php
https://qualitybillsanddocuments.com/services/diplomas.php
https://qualitybillsanddocuments.com/services/driver-records.php
https://qualitybillsanddocuments.com/services/driving-licence.php
https://qualitybillsanddocuments.com/services/liquid-mercury.php
https://qualitybillsanddocuments.com/services/money-transfers.php
https://qualitybillsanddocuments.com/services/original-id-cards.php
https://qualitybillsanddocuments.com/services/permanent-residence-document.php
https://qualitybillsanddocuments.com/services/real-and-fake-passport.php
https://qualitybillsanddocuments.com/services/social-security-number.php
https://qualitybillsanddocuments.com/services/ssd-solution.php
https://qualitybillsanddocuments.com/services/transcripts.php
https://qualitybillsanddocuments.com/services/undetectable-counterfeit-money.php
https://qualitybillsanddocuments.com/services/visas.php
https://qualitybillsanddocuments.com/services/work-permit.php
Domisab34
2021-07-13 04:55:45
DR. JOROMI IS TRULY A POWERFUL MAN. Contacting Dr Joromi is the best thing that has ever happened to me. My husband left me for another woman for the reason which i know nothing about. I tried every means to get him back but to no avail, all my efforts proved abortive. I was even contemplating suicide. On a lucky day when i was browsing the internet, i came across some amazing testimonies about Dr. Joromi on how he has helped a lot of people with his powerful love spells. I contacted him and explained all my problems to him and he assured me that he will help me. He told me what to do and assured me that my man will be back in 12 hours. I obeyed him and followed the instructions and to my Greatest surprise, my man called me in 12 hours time just as Dr. Joromi said. Thank you Dr Joromi. May the good God continue to bless you. If you are in need of help please contact Dr Joromi now on his website: https://www.joromispells.com and you can also reach him with his email: Joromispells@gmail.com and here is his WhatsApp number which you can also use to reach him +2348138695387 Thank you Dr Joromi. Thank you once again
Alkeemik
2021-02-11 15:20:08
Advice to save your marriage and get your Ex Boyfriend/girlfriend back ,contact ogagaspellcastertemple@gmail.com or WhatsApp +2347059387282 for Urgent effective love Spell to get ex lover back or save you marriage fast and his result is 100% guarantee.

I want to give thanks to Dr Ogaga for bringing back my ex husband. No one could have ever made me believe that the letter I’m about to write would actually one day be written. I was the world’s biggest skeptic. I never believed in magic spells or anything like this, but I was told by a reliable source (a very close co-worker) that Trust is a very dedicated, gifted, and talented person, It was one of the best things I have ever done. My love life was in shambles, I had been through two divorces and was on the brink of a third. I just couldn't face another divorce, and I wanted to try harder to make our relationship work, but my husband didn’t seem to care. and he brake up with me again. I was confuse and do not no what to do again, rather them to get in contact with Dr Ogaga . He did a love spell that make my husband come back to me. we are now very much happy with our self. Dr Ogaga make him to realize how much we love and need each other. This man is for REAL and for good, he can also help you to fix your broken relationship. I had my husband back! It was like a miracle! He suddenly wanted to go to marriage counseling, and we’re doing very, very well, in our love life. Contact email ogagaspellcastertemple@gmail.com or WhatsApp +2347059387282
Kõik kommentaarid