Ausate ja heade meeste kaitseks!

See kiri on Eesti mehele. Just Sulle, kes Sa oled aus mees ja armastad oma naist, aga ometigi kuuled hommikust õhtuni alandavaid ning põhjendamatuid etteheiteid.
Kommentaare: 10
Aeg on muutusteks! Kui Sind süüdistakse alusetult, siis on aeg end kehtestada või naist vahetada

Sulle, kes oled loobunud kõigist oma headest naistuttavatest, sest Sinu kaasa on saanud kõrvetada mõne pesuehtsa sitapeaga ja nüüd näeb tonti igas Sinu naistuttavas. Sulle, kes Sa oled oma suhte juba lõpetanud või on Sind juba ammu maha jäetud, kuid Sinu eks endiselt leiab aega, et Sind traumeerida ja sõimata nägu täis igal Sinu uuel silmarõõmul või vanal klassiõel. Samuti Sulle, kes Sa pahaaimamatult hoiadki oma facebooki alati lahti ja saad "peksa" ka siis, kui keegi Sulle "tere" ütleb.

Armas mees, palun lõpeta ohvriroll ja ükskord kehtesta end. Sina ei pea kandma kogu meessoo patukoormat, Sina ei pea õigustama ning tõestama iga minut oma armastust. Kui teine pool Sind ei usalda või kahtleb päevast päeva Sinu tunnetes ning siiruses, siis on see tema kaotus.

Kui Sa soovid olla eluaegne peksukott ja suss, siis see on Sinu vaba valik, aga ära looda ka, et Sinu südamedaam Sind ka tulevikus nagu inimest kohtlema hakkab. Sa olid, oled ja jääd tema võimumängude jooksupoisiks ning ole kui aus ja siiras tahes, alati leidub mõni jobu, kellega Sind ikka võrreldakse ja kelle teod Sinu peal nuheldakse.

Naised võivad olla väga julmad, väga omandihimulised ja võivad Sinu tundeid ära kasutades muuta Sind tõeliseks jalamatiks, aga seda ainult juhul, kui Sa sellel juhtuda lased.

Minu kirjatükk sündis pärast seda, kui ühe vana hea tuttavaga kohvikus istusime ja ta muret tundis, et ma check in’i ei teeks, kuna tema eks olla paras fuuria ja võib mulle ohtlikuks osutuda. Murelikuks tegi mind ka teise sõbra telefonikõne, kes kurtis, et ta naine olla näinud, kui facebookis kord uurisin, et kuidas ka läinud on. "Mis Teie vahel on?" Ilmselt kui me armukesed oleks, siis ma oleks kirjutanud, et kas säng om juba lämmi, mitte, et kuidas läheb.

Kolmas sõber, kes on ka juba lahku läinud, tundis väga muret, et kui suhtlus on avalik, siis eks võib hakata tagantjärgi heietusi tegema. Minul pole vahet, kas tegu on endise või hetke partneriga, ma leian, et see on inimõiguste rikkumine, kui ma ei tohi inimestega avalikult suhelda. Miks ma pean seda tegema salaja, kui mul midagi varjata pole? Salasuhe ongi sellepärast salasuhe, et see on salajane. Ilmselt ma ei lähe abielumehega salaja restorani ja tee seal check in’i.

Ma ei saa aru, kas enamik Eesti naisi on hulluks läinud või on Eesti mehed lihtsalt pesuehtsad põdejad.

Nõuanne naistele: Kui mees ütleb, et on sõbranna, siis nii on. Kui ta seda sõbrannat ka vahelduseks kargab, siis sellised asjad ei jää kunagi saladuseks. See tuleb välja nagunii ja siis võibki rahulikult head teed soovida. Pole midagi hullemat, kui usalduskrediidi täielik puudumine. Milleks ja kellele see kooslus? Elada pidevais kahtlustes või olla päevast päeva kahtlustuste ohver – mina isiklikult sellist elu ei valiks.

Ma saan aru, et paljud teist on haiget saanud ja ma ei väida, et petmisi pole ja kõik on alati lilleline, aga uskuge mind, selle kõige keskel on ka tohutult palju häid mehi, kes siiralt austavad ning armastavad oma kaasasid. Nii mõnedki kohvid, mille olen mõne hea sõbraga joonud, on mööda saadetud selle saatel, et mees räägib, mida ta võibolla just Sinu vastu tunneb. Jah, ta on öelnud seda ka Sulle – sadu kordi, aga Sina ei kuula, sest oled liialt ametis kahtlustamise ning süüdistustega.

Aeg on muutusteks! Kui Sind süüdistakse alusetult, siis on aeg end kehtestada või naist vahetada.

Kui Sa ei usalda oma meest, siis aeg on veeta järgnevad elupäevad üksi, siis pole vaja muretseda, et keegi Sinult midagi ära varastab või Su mehe voodisse lohistab.

Ela ise ja lase teasel elada!

Autor: Kadri Luik

25. aprillil 2014, kell 17.30 toimub Solarise Apollo raamatupoes Kadri Luige uue raamatu "Julgus mõelda, julgus öelda II" esitlus.

Vaata sündmuse kohta facebookist

Tutvu Kadri Luige uue raamatuga SIIN

 

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Loanoffer
2021-03-13 22:58:13
International Loans Personal Loans?
Apply for a Loan from $3,000.00 to $10,000.000
with no collateral required
low interest rate as low as 2%
email: abdullahibrahimlender@gmail.com
whatspp Number +918929490461
Mr Abdullah Ibrahim
JenniferParks511
2019-01-13 15:45:02
HOW TO GET YOUR EX BACK WITH YOU NOW!!!
I have something to share with you!!! There is a great joy in my heart which I want to share with everyone. My name is Jennifer Parks . I had a misunderstanding with my lover several months ago; which led us to break up and he never wanted to hear my voice again. But as time went on, a good friend of mine recommended DR.PEPOKO who could help me with Love Spell to get my man back. At first, I thought the idea of a love spell was strange,but was willing to give it a try because i really love my boyfriend. For the first time I was scared to contact the DR.PEPOKO because I was not sure if what they did was against my religion. But my friend assured me that they only use Spell which is safe and has no side effects. I felt a little better and decided to contact DR.PEPOKO on his mail (pepokolovespell@gmail.com)I contacted him through his email and explained everything to him. He said that I shouldn't worry, that my lover will come back to me on his knees begging for forgiveness. I bought an item that he told me to buy for the preparation of the spell and assured me that my lover will come to me within 48 hours in remorse. My greatest joy now is that he actually came back to me and fell on his knees begging for forgiveness. We got back together and our relationship has been better this second time around. I have to give DR.PEPOKO all the credit for helping us get back to a better place than where we began. The new found love that my boyfriend has for me is incredible and i can't wait to see what the future holds for us. Do you have any problem with your loved one? Well worry no more because DR.PEPOKO can provide you with a spell to get him or her back. With the help of a spell just as he helped me. Contact DR.PEPOKO via email: pepokolovespell@gmail.com or visit her website: www.pepokolovespelltemple.blogspot.com OR you can contact Dr.PEPOKO through WhatsApp number +2348156148821
Alkeemik
2018-09-28 16:45:12
Laen ja kiire investeering
Vabandage meile ebamugavuste pärast, kuid tundsime ennast hästi, võib teile rääkida juba tegelikest vajadustest
Tere, Monsters / Madams; Eesti, Soome Läti vene, sloveeni, prantsuse, Belgia, Kanada, Portugali, Itaalia, Šveitsi, Taani ja mõni muu riik; me oleme BA firma, kes otsib tõsiseid partnereid. Me soovime teha koostööd kasumlike projektijuhtudega, kellega me projektide rahastamiseks läbipaistvalt töötavad. Samuti anname laenu 5000 kuni 50 000 000 € või $ kõigile isikutele, kes suudavad kinni pidada tingimusi ja suuta tagasi maksta intressimääraga 3% aastas. Kui teil on projekti või mõnel muul põhjusel raha vaja, võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks, tõsised ja ausad isikud .

Lisateabe saamiseks kirjutage otse meie kontorisse

Siin on meie e-post: e-post: fernadagonsalo33@gmail.com

NB! Oleme teie käsutuses 24 tundi ööpäevas ja ärge kartke oma vajadusi ja küsimusi esitada.
Kõik kommentaarid