Baltimaade esimesel Tantrafestivalil osales üle 600 inimese

Möödunud nädalavahetusel Viljandimaal toimunud Tantrafestivalil osales kokku 603 inimest 11 erinevast riigist, oma teadmisi jagasid 14 õpetajat meil ja mujalt. Tantrafestival 2014 toimub 11.-13. juulil.
Kommentaare: 1
Tantra õpetab inimese võimsaimat energiat – seksuaalenergiat – rakendama enesearenguks nii oma intiim- kui igapäevaelus

"Oleme tõesti meeldivalt üllatunud, et festival juba esimesel aastal nii populaarseks osutus! Osalejate tagasiside on väga positiivne ja see näitab, et inimeste jaoks on enese ja oma paarisuhte arendamine oluline. Juba enne sündmuse lõppu uuriti meilt, et millal järgmise aasta festival toimub," sõnas Tantrafestival 2013 peakorraldaja ja Bhairava joogakeskuse tegevjuht Liisa Vask, kes lubab uut festivali 2014. aasta juuli esimeses pooles.

Festivalil sai osaleda enam kui 40 erinevas tantra-teemalises loengus ja praktilises õpitoas, kus käsitleti lähisuhete, armastuse, vaimsuse, sensuaalsuse, mehelikkuse ja naiselikkusega ning kehatunnetusega seotud teemasid. Toimusid meditatsiooni-, jooga- ja massaažitöötoad, mida viisid läbi mainekad välislektorid ja Eesti tuntuimad tantraõpetajad Thule Lee & Erik Grünberg, Moses Somananda Maimon, Marika Tamm, Peeter Liiv jt – kokku 14 õpetajat.

"Kõik sujus väga ladusalt ja mõnusalt ning kõik need kolm päeva valitses festivalipaigas, Venevere puhkekülas, täiesti kirjeldamatu meeleolu. Just festivalil osalejad olid need, kes andsid sündmusele sellise kvaliteedi. Tagasiside põhjal võib välja tuua, et külastajate jaoks olid meeldejäävaimad rahvusvaheliselt hinnatud tantrameistrite Swami Vivekandanda Saraswati ja Ananda Maha haaravad loengud. Samuti kiideti Eesti ja välismaa õpetajate poolt läbi viidud praktilisi töötubasid ja rituaale," lisas Vask.

Festivali ajal toimus ka sündmuse ellukutsuja, jooga- ja tantraõpetaja Moses Somananda Maimoni uue raamatu "Tantra ehk seks hingele" esmaesitlus. Festivalipubliku seas väga populaarseks osutunud raamat on alates sellest nädalast müügil ka raamatupoodides üle Eesti.

Mis on tantra?

Tantra on iidne Indiast pärinev vaimne õpetus, mis käsitleb kõiki eluvaldkondi: tervist, intelligentsust, emotsioone ja ka seksuaalsust. Tantra õpetab inimese võimsaimat energiat – seksuaalenergiat – rakendama enesearenguks nii oma intiim- kui igapäevaelus.

"Tantra sobib inimestele, kes soovivad arendada iseennast ja oma lähisuhet. Tavapärane seksuaalsus, millega paljud inimesed harjunud on, on tihti üsna piiratud – suhte alguses on see tavaliselt intensiivsem, kuid muutub peagi vähem kirglikuks, vahel isegi mehaaniliseks. Tantra toob seksuaalsusesse ja suhtesse hoopis uue kvaliteedi ja tähenduse – sellise, mida kogedes enam enam endist tagasi ei igatseta ning mis muutub aja jooksul muutub aina sügavamaks ja nauditavamaks. Tantra õpetab kuidas kogeda ja kuidas pakkuda naudingut, ka siis, kui sa ei ole seda veel erinevatel põhjustel kunagi suutnud. Tantra hõlmab endas tegelikult kõiki eluvaldkondi," kommenteerib Moses Somananda Maimon, Bhairava joogakooli looja ja Tantrafestivali idee algataja ning lisab, et tavalist ning tantristlikku seksi võiks võrrelda igapäevase söögi ja gurmeetoiduga – tavaline toit ajab ju ka asja ära ja pole sugugi halb, kuid miks piirduda ainult sellega, kui on võimalik kogeda kordades võimsamaid elamusi ja naudingut.

Tantrafestival 2014 toimub 11.-13. juulil.
www.tantrafestival.ee

Tantrafestivali 2013 korraldas Eesti suurim tantra- ja joogakool Bhairava Yoga.

Festivali toetasid: Alkeemia.ee, Von Krahli Teater, Pilgrim kirjastus, Naerata Ometi MTÜ, Hansashop, Kinkston, GMT Beauty, Tervisetooted, GymShop, Kolm Lõvi, BeautyLand, Psühholoogia Sinule, Rent a Tent, NYMF Moestuudio ja Wise Style.

Vaata lisaks: http://alkeemia.ee/artiklid/Moses-Somananda-Maimon-esitleb-oma-uut-raamatut-Tantrafestivalil/l-109/c-1244/

http://alkeemia.ee/artiklid/Nadala-Alkeemik-Moses-Somananda-Maimon/l-109/c-1237/

http://alkeemia.ee/artiklid/MOSES-MAIMON-Naiselik-naine-on-enesekindel-ja-elav/l-109/c-1213/

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2017-05-03 18:58:06
"Ma olen põnevil, et jagada oma tunnistust! Me kirjutada tänada Baba-do-hea võimas Spellcaster jaoks suur asi Ta on teinud meie elu.
See on olnud raske teekond meie pere ja sõpradega nagu me oleme läbimas probleemi viljatuse üle 10 aasta.
Arstid ei suutnud meid aidata, vaatamata kõigile oma parima.
Meil oli jõudnud punkti, kus olime põhimõtteliselt loobunud lootuse lapsi koos.
Kuid mõne aja eelmisel aastal, minu poolõde meid külastanud ja tutvustas mulle Baba-do-hea Spellcaster kaudu oma e-posti aadress
Võtsin Baba läbi oma isikliku e-posti aadress baba2goody@gmail.com Ta elab Ogun-State, Nigeria.
Mina ja minu abikaasa sõnumi edastamisega Baba ja ta luban, et aidata meil on laps meie endi, Ta Kirjuta meile ühe pudeli vaimne püha-vesi.
Me kehtestada see Baba tegi meile seda rakendada kohe i ja mu abikaasa tehtud armastuse koos sel ööl,
Me manustada Õigekirja Charm Baba andis meile seejärel täidetud mehe ja naise.
"Et meie suurim üllatus, meie palve üle kümne aasta vastas, et väga kuu! On 11. aprillist 2017,
mu naine pidas kopsakas baby boy! Me tahame kasutada seda võimalust tänada Baba-Do-Hea,
andsite ise kasutab gods.-Tõesti, vahemaa pole takistuseks, see ei ole nii kaua aega võtab jooksul 42hours hakkame näha muudatusi
Nimi meie poeg on Bernard Emma Samuel, me lubame, et jagada seda tunnistust ning teavitada avalikkust, et on olemas lahendus igale perekonnaseisu probleeme
Dr.Oduduwa on volitused lahendada mõned muud probleemid, nagu:
Tooge tagasi ex armastus õigekirja, Õigekirja saada tagasi usaldust suhetes
Õigekirja lõpetada petmine ja Stopp Lamades suhe
soovite sünnitada oma last, Õigekirja Peatus Abielulahutus / Seperation Õigekirja.
Pay-tagasi Spell, GOOG-õnne õigekirja, õigekirja saada edendamine tööl kontoris.
Eksami edu Õigekirja. Õigekirja on tugev erektsioon.
 ..information on power..copy ja kleebi teiste blogisid. võite lihtsalt säästa kellegi suhe / abielu täna.
  Kontakt Baba nüüd läbi .. baba2goody@gmail.com
Kõik kommentaarid