Bill Clinton: Ma poleks üllatunud, kui tulnukad meid külastaks

Allikas: Alkeemia.ee
Maavälise mõistusliku elu võimalikkus huvitab kõiki. Nii avastas kolmapäeval ka endine Ameerika president Bill Clinton end sel teemal arutlemas menukas Jimmy Kimmel Live jutusaates.
Ameerika endine president Bill Clinton poleks üllatunud, kui tulnukad meid külastaks

Clinton ütles, et 1993. aastal üsna pea peale presidendiks saamist lasi ta uurida Nevadas asuva kurikuulsat sõjaväeala Area 51, et "teha kindlaks, et seal pole tulnukaid". Samamoodi lasi ta oma teise ametiaja alguses, Roswelli 50. aastapäeva puhul oma alluvatel üle vaadata maailmakuulsa UFO-juhtumi toimikud, aga ka sealt ei leidnud ta oma sõnul märke maavälisest mõistuslikust elust.

Loomulikult lubas Clinton suure suuga menuka jutusaate juhile Jimmy Kimmelile, et kui ta peaks juhuslikult teada saama maavälisest mõistuslikust elust, siis muidugi ta ütleks talle ja meile kõigile. "Tänu meie võimsatele teleskoopidele oleme viimase kahe aasta jooksul teada saanud, et on enam kui 20 eksoplaneeti, mis on piisavalt tihedad ja oma päikesest parajal kaugusel, et võiksid olla koduks mingile eluvormile, nii et see vähendab võimalusi, et me oleme siin ilmaruumis üksinda," mõtiskles Clinton.

"See võib olla ainus viis ühendada seda üha kasvavas eralduses maailma, milles me elame... Mõtle kui tühised tunduks kõik meie Maa elanike vahelised erisused, kui meid varitseks sissetungiv oht kosmosest," lisas ekspresident ning mainis, et: "See on kogu filmi "Independence Day" ("Iseseisvuspäev") idee - kõik ühendavad jõud ja teevad kõik heaks."

Meelelahutuslikus jutusaates tulnukate teemal naljatleda mõjub huvitavalt ja meeleolukalt, saade saab head reitingud ja president muheda rahvamehe kuvandisse värvika killu juurde. Mis aga tegelikult selle valdkonnaga toimub, naljalt ükski maailma valitsejatest avalikult ja tõsiselt kommenteerida ei tihka.

Teemat jälgivad huvilised on kindlasti kursis ka väljendiga extraterrestrial disclosure race, mida maakeeli võiks tõlgendada kui maavälise mõistusliku elu avalikustamise võidujooks. Väiksemad ja keskmised riigid on julgenud otsa omalt poolt lahti teha ning oma varasemaid UFO-vaatluste toimikuid on avaldanud Soome, Inglismaa, Prantsusmaa, Uus-Meremaa, Kanada, Taani, Peruu, Mehhiko, Rootsi, Hispaania, Uruguai. Suurriikide jaoks on ülioluline, kes globaalselt kõige mastaapsema teemaga esimesena päevavalgele tuleb - selle käes on mitte ainult võim, vaid megavõim! See oleks võimsam kui inimese lennud Kuule ja Marsile, see oleks totaalne paradigma muutus, täielik ilmavaate perspektiivi ümberkorraldus.

Maavälise mõistusliku elu teema on inimkonda köitnud aegade algusest saadik. Läbi Sumeri savitahvlite lugude, India imeliste taevaste lennumasinate vimanate ja Egiptuse astronauti kujutavate hieroglüüfide kuni tänapäeva välja, mil uus võimas ufonautika puhang lahvatas legendaarse 1947. aastal toimunud Roswelli juhtumiga. Täna võime vaid spekuleerida, kas seal alla kukkunud lennumasinas olid piloodid sees, nagu räägivad näiteks kohal käinud kolonellleitnant Marion Magruder ja tuletõrjuja Dan Dwyer ning endine keskkluureagentuuri (CIA) ametnik Chase Brandon, või mitte, nagu räägib ametlik versioon.

2012. aasta detsembris pani Venemaa peaminister Dmitri Medvedev kõikidele UFO-uudiste jälgijatele mõnusa paugu, rääkides kahes erinevas eetrivälises intervjuus: "Koos tuumakohvriga tuuakse Venemaa presidendile ka kaks supersalajast toimikut, millest teine puututab maavälise kohaolu meie planeedil ning on koostatud spetsiaalse osakonna poolt, kes tegeleb meid külastavate tegelastega." Seejärel soovitab Medvedev neil, kes tahavad teema kohta lisa teada, vaadata dokumentaalfilmi "Mehed mustas", mis teeb reporterile nalja, mis aga pole sugugi mitte samanimeline Hollywoodi seikluslik-meelelahutuslik ulmefilm. Küsimusele palju siis meie planeedil tulnukaid on, vastab Medvedev, et ta ei saa seda öelda, kuna siis puhkeks paanika.

Ametis olevad maailma juhid ei saa või ei tohi või ei julge võtta kanda vastutust, et rääkida, mis siis tegelikult selle teemaga toimub. Või pole veel õige aeg. Mullu Washingtonis toimunud sündmusel Citizen Hearing on Disclosure rääkis endine Kanada kaitseminister Paul Hellyer oma kõnes sellest, et temale teadaolevalt on maal tegutsemas praegu viie (või isegi 20) erineva maavälise mõistusliku tsivilisatsiooni esindajad. "Minu huviks on põhjalik avalikustamine. /.../ Arvan, et oleme võimelised uut ja laiemat tõelisust aktsepteerima - et me elame kosmoses, mis kihab erinevatest eluvormidest," ütleb Hellyer.

Ajal, kui liidrid vaikivad - ja ma loodan, et neil on selleks hea ja üllas, mitte pelgalt kasumlik põhjus - annavad asjatundjad tunnistusi. Dr. Steven Greeri algatatud uurimisprojekt The Disclosure Project on tänaseks kogunud üle pooletuhande tunnistuse valitsuse, sõjaväe ja luureorganisatsioonide esindajatelt, kes on avalikult rääkinud oma otsesest või kaudsest kontaktist UFO-de, maavälise mõistusliku elu esindajate ja nende tehnoloogiatega. Mõtlemapanev on samast tunnistusteassortiist pärinev Carol Rosina tunnistus - ta oli legendaarse Saksa ja seejärel USA raketiteaduse isa Wernher von Brauni kolleeg ning vahendas avalikkusele tolle viimaseid sõnu: ""See on grandioosne vale, millega õigustatakse kosmilist võidurelvastumist - algul on selleks vastaseks venelaste kuri impeerium, seejärel terroristid, seejärel kolmanda maailma rahvad, siis asteroidid ning viimane ja võimsaim kaart on maaväline oht." Aga see süsteem ei kaitse kedagi. Need on kõik valed, valed õigustamaks tohutuid kulutusi sõjale," sõnab Rosin.

Ja fraseerides Bill Clintonit: "Ma poleks üllatunud, kui tulnukad meid külastaks. Ja ma teen kõik selleks, et teie poleks üllatunud, kui tulnukad meid külastavad."

Toimetas: Ingrid Peek

Allikad: Jimmy Kimmel Live, The Independent, Citizen Hearing, The Disclosure Project, Telegram 1, Telegram 2, Youtube 1, Youtube 2, Paul Hellyeri kõne, "Mehed mustas"


Lisa kommentaar

Kommentaarid