Erik Grünberg: tähtsaim on sisemine mehelikkus

Mis on mehelikkus ja millest see sõltub? Mida peaks mees silmas pidama, et tunda end hästi, loomulikult ja tasakaalus olevana?
Kommentaare: 1
Erik Grünbergi arvates on oluline, et inimesed oleksid pigem sarnased ja otsiksid ühiseid väärtusi. Foto: erakogu

Mis on Sinu jaoks mehelikkus? Kuidas Sa seda enda jaoks mõtestad?

Mehelikkus võib olla vormiline või sisuline. Vormiline on see, mida antud hetke kultuur sulle peale asetab (Ameerika rõhutab maskuliinsuse-feminiinsuse kontrasti, Tiibet aga ühendavat sarnasust). Sisuline mehelikkus sõltub aga sinu seksuaalsetest taotlustest ja vaimsest eripärast. Mehe mehelikkus peaks harmooniliselt täiendama just tema poolt otsitava naise naiselikkust, andma naisega särava terviku. Minu jaoks on tähtsam sisemine mehelikkus - osa ühtsest tervikust.

Kui saaksid anda ühe soovituse meestele, siis mis see oleks?

Kuna mees on pool tervikust (teine pool on naine) - ole koos vaid sobiva partneriga. See eeldab inimliku soojuse vajadust. Oluline on, et inimesed oleksid pigem sarnased ja otsiksid ühiseid väärtusi: idealismi/pragmatismi, emotsionaalsust, spontaansust/planeerimist, sugutungi, hoolitsemist/ükskõiksust, materialismi/boheemlust, ekstra-/introvertsust, sisemist ilu, füüsilise liikumise vajadust, optimismi/pessimismi, intellektuaalsust. Samuti peaksid olema lähedased toidu, muusika ja lõõgastumise eelistused.

Kui juhtud olema üksi - naudi vabadust ja sõltumatust. Kogu igati endasse väge ja elujõudu, mis oleksid sisemiselt tasakaalus, mille naiselikud ja mehelikud kvaliteedid täiendaksid teineteist, oleksid proportsioonis.

Mida täpsemalt kujutab endast tantristlik viie elemendi rituaal, mida te Thule Leega läbi viite?

See on iidne tantristlik riitus ja hea meetod vaimse vabanemise otsijaile, mis sobivate inimestega koos tehtuna viib kiirelt vaimses arengus edasi. Seda asutatakse vaimseks hüppeks, soodustamaks mingi taotluse rakendumist, muutuste loomiseks oma elus, keskkonna harmoniseerimiseks, isiksuse kasvamiseks suhteprobleemides.

Praktikas keskendutakse ürgelementidele - söömine, seksuaalsus (sel korral on viiendaks elemendiks naise austamine, tavapäraselt seksuaalvahekord), pranajaama, paaris tantristlikud harjutused erinevatele elementidele ja loitsude lugemine.

Rituaal võimaldab ühtesulamist kolmel tasandil: mees-ja naisalge (Shiva-Shakti) sinu sees, ühtlustab mehi ja naisi omavahel ning paaride ühtesulamist. Selle tegemine nõuab eelnevat joogakogemust ja emotsioonide suunamise oskust või vähemalt arenenud kontsentratsioonivõimet.

Allikas: Tantrafestival.ee

Uuri lähemalt Eriku ja Thule tantra teema kohta SIIT

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2017-05-03 18:57:52
"Ma olen põnevil, et jagada oma tunnistust! Me kirjutada tänada Baba-do-hea võimas Spellcaster jaoks suur asi Ta on teinud meie elu.
See on olnud raske teekond meie pere ja sõpradega nagu me oleme läbimas probleemi viljatuse üle 10 aasta.
Arstid ei suutnud meid aidata, vaatamata kõigile oma parima.
Meil oli jõudnud punkti, kus olime põhimõtteliselt loobunud lootuse lapsi koos.
Kuid mõne aja eelmisel aastal, minu poolõde meid külastanud ja tutvustas mulle Baba-do-hea Spellcaster kaudu oma e-posti aadress
Võtsin Baba läbi oma isikliku e-posti aadress baba2goody@gmail.com Ta elab Ogun-State, Nigeria.
Mina ja minu abikaasa sõnumi edastamisega Baba ja ta luban, et aidata meil on laps meie endi, Ta Kirjuta meile ühe pudeli vaimne püha-vesi.
Me kehtestada see Baba tegi meile seda rakendada kohe i ja mu abikaasa tehtud armastuse koos sel ööl,
Me manustada Õigekirja Charm Baba andis meile seejärel täidetud mehe ja naise.
"Et meie suurim üllatus, meie palve üle kümne aasta vastas, et väga kuu! On 11. aprillist 2017,
mu naine pidas kopsakas baby boy! Me tahame kasutada seda võimalust tänada Baba-Do-Hea,
andsite ise kasutab gods.-Tõesti, vahemaa pole takistuseks, see ei ole nii kaua aega võtab jooksul 42hours hakkame näha muudatusi
Nimi meie poeg on Bernard Emma Samuel, me lubame, et jagada seda tunnistust ning teavitada avalikkust, et on olemas lahendus igale perekonnaseisu probleeme
Dr.Oduduwa on volitused lahendada mõned muud probleemid, nagu:
Tooge tagasi ex armastus õigekirja, Õigekirja saada tagasi usaldust suhetes
Õigekirja lõpetada petmine ja Stopp Lamades suhe
soovite sünnitada oma last, Õigekirja Peatus Abielulahutus / Seperation Õigekirja.
Pay-tagasi Spell, GOOG-õnne õigekirja, õigekirja saada edendamine tööl kontoris.
Eksami edu Õigekirja. Õigekirja on tugev erektsioon.
 ..information on power..copy ja kleebi teiste blogisid. võite lihtsalt säästa kellegi suhe / abielu täna.
  Kontakt Baba nüüd läbi .. baba2goody@gmail.com
Kõik kommentaarid