Haara elu oma kätesse!

Kui tunned, et sinu elus pole midagi, mis sära silmadesse tooks ja südamesse soojuse või tunned, et sa vajad muutust, siis riski. Visualiseeri ja meenuta endale, et sul on vaid üks elu. Elu seda täiel rinnal ja nautides.
Kommentaare: 2
Meil on kaks võimalust - me kas ootame ja loodame, et maailm annab meile kõike või hakkame ise maailmale andma
Järjest rohkem satun kuulma inimesi, kes kurdavad, et nende elus on asjad valesti. Pole seda miskit müstilist, mis paneks hommikul ärkama ning tööle minema. Kadunud on isegi eesmärk suurt raha teenida. Üks inimene kirjeldas mulle seda tunnet justkui miskit seletamatut, mis on võtnud tema käest võime oma elu kontrollida. Elu liigub nagu kiirteel, kus tema ei saa valida rada, liikumiskiirust ning reisikaaslasi, keegi nagu otsustaks tema eest.

Kes sinu elus otsuseid teeb, sina või keegi teine?

Aeg on haarata elu oma kätesse!

Meie elu on meie peegel ja sinu valik on see, mida peegeldada.

Meil on kaks võimalust - me kas ootame ja loodame, et maailm annab meile kõike või hakkame ise maailmale andma. "Meie maailm on meie peegel" - on öelnud paljud vaimsed õpetajad. Seda aitab paremini mõista see, mis meile lapsest saati on räägitud: "Ära tee teisele seda, mida sa ei taha, et sulle tehakse." Sama on maailmaga - teed maailmale halba, saad halva vastu. Ei anna maailmale midagi, ei saa ka vastu. Meist on rumal mõelda, et kui me aina ootame ja soovime ilma andmata, siis justkui saabuks roosa unistustelaev iseenesest ja meie soovid on täidetud. Meil on vaja midagi endast välja peegeldada, et saada vastupeegeldus. Ja mida me saame maailmale peegeldada?

Maailmast teevad maailma inimesed. Märka, kuidas sa suhtud enda ümber olevatesse inimestesse - kas sa hoolitsed nende eest nagu soovid, et nad sinust hooliksid? Kui tihti sa naeratad lihtsalt sellepärast, et panna keegi naeratama. Need lihtsad, kuid ometi olulised asjad annavad suure panuse selleks, et peegel peegeldaks sulle kõik selle headuse tagasi.

Maailmast teeb maailma meie ümber olev nn. eluta loodus. Ma kasutan väljendit nn. eluta loodus, sest ma ei ole kunagi uskunud, et meie ümber miski elutu oleks. Kui me alustame austamist kõigesse, mis meid ümbritseb, muutub kogu maailm. Kui me suhtume enda ümber olevasse keskkonda ning loodusse austusega, austab maailm ka meid. Peegel peegeldab meile kõik tagasi.

Seega, kui sind aitab lause: "Ära tee teisele seda, mida sa ei taha, et sulle tehakse", siis võta see kasutusele ning vii see lause praktikasse.

Ära vali enda ellu seda, mida sa ei vääri

Kas oled vahel tundnud, et su elus on mõned inimesed, kes väsitavad sind, aga see ikkagi jätkub mingil põhjusel? Lugesin hiljuti ühte artiklit, kuidas inimesed teevad suure vea, otsides kellegi enda ellu ja lastes ta sinna, kui tegelikuses ise on inimene katkine ja poolik. Olles sellises seisus, tõmbad sa enda kõrvale alateadlikult samasuguse inimese. Teineteise puudujääke lappima hakates ei teki sellest armastust ega harmoonilist suhet. See ei kehti vaid suhete puhul. Samasugune olukord võib tekkida töö situatsioonis. Kui tunned, et teed täiesti valet tööd, siis tuleb peatuda ja jõuda endas selgusele - äkki on kuskil midagi paremat sind ootamas. Kui hetkel töötad kontoris ning ei ole sellega rahul, siis võib-olla oled hoopis loodud töötama vabas looduses loomadega. Olen kohanud palju inimesi, kes ütlevad, et vihkavad lausa oma tööd, nad teevad tööd vastu tahtmist ning neist ei kiirga grammigi sära. Miks sa seda teed endale, kallis inimene?

Kui tunned, et sinu elus pole midagi, mis sära silmi tooks ja südamesse soojuse või tunned, et sa vajad muutust, siis RISKI. VISUALISEERI JA MÕTLE hetkeks, et sul ongi vaid ÜKS elu. Kuidas sa tahad seda elada? Kui kassile on antud üheksa elu, siis meile vaid üks. Ega kassil suurt vahet polegi, ta magaks ja sööks need üheksa elu nagunii maha, kuid meile INIMESTELE on antud võime õppida, unistada, areneda, proovida, riskida, kaotada, võita, armastada, USKUDA - kas sa kasutad endas peituvaid võimeid ja oskusi?

Meil, inimestel on teadagi raske teatud olukordades peatuda ning mõelda sellele, et meil tõesti ongi vaid üks elu. Sellele aitab kaasa asjadesse meelerahuga suhtumine, aja võtmine ning otsuse üle järele mõtlemine. Ühiskond sunnib meid olema järjest kiirem, efektiivsem ja parem, kuid me ei pea seda olema. Me võime jääda oma liistude juurde ning teha ikka veel otsuseid kümme korda mõõtes ja kaaludes.

Usalda oma sisetunnet, sest ta on olemas ja liigu teed mööda, mis südame rõõmsaks teeb!

Autor: Tuuli Mäemat

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2020-12-16 01:20:52
Hello
We are professional traders, earning on forex and binary for investors weekly, will love to tell you all more about our investment platform where you can invest funds as little as $200 and start earning $2500 weekly, alot of people has benefited from this investment offer before and during this convid-19 virus, if you passing through financial difficulties due to this coronavirus and you need help paying bills simply choose a suitable investment plan for yourself and start making profit weekly

$500 to earn $5,000 in 7 days
$1000 to earn $10000 in 7 days
$5000 to earn $50000 in 7 days

To Start your investment now contact Via whatsapp: (+12166263236)
email: carlose78910@gmail.com
Via whatsapp: (+12166263236)
I advice you shouldn't hesitate. He's great.
Margaret
2020-05-14 23:20:57
I'm Margaret. I am happy to share my testimony. My husband and i have been having lots of problem living together, he never gives me attention or make me happy because he was fallen in love with another man outside our marriage. I tried my best to make sure that my husband leaves this woman but the more i talk to him about it the more he makes me feel sad and unhappy, My marriage started leading to divorce because he no longer gives me attention. i love him so much, lost integrity , all my project stopped , i was sick for 2 months . I wanted to forget him but i love him and dint want to loose him, we've married for 5 years and he is all i could call a true best friend and best in all , the man that handle my problems perfectly , the man that sacrifices for my happiness . I wanted him back in my life . I was so confused . My Friends told me to buy books about relationships, so i went online for relationship books while i came across a spell caster called "DR APOGANA". I read about him, reviews and testimonies so i contacted him immediately, explained my problems to him. Same day, He casted a spell for me and assured me of 48 hours that my husband will return to me and to my greatest surprise after 48 hour my husband came knocking on my door and begged for forgiveness. I am so happy that my love is back again, I wouldn't stop talking about him. Contact him today if you need his help via: email apoganalovespell@gmail.com

Email;apoganalovespell@gmail.com
websit http://apoganablackmagic.com
whatssap +2348067268474
Kõik kommentaarid