Puhas kuld

Arthur Schopenhauer: "Haigus on looduse ravivahend, mis tuleb appi organismi häirete korral."

"Hallo, Kosmos!" 110: Alkeemia Akadeemia 2: "Maailmalõpu eelõhtul – 2012 fenomen"

Sel pühapäeval, 16. detsembril kell 14 kõlab saates "Hallo, Kosmos!" salvestus Alkeemia Akadeemia arutelult, kus sõna said MAI-AGATE VÄLJATAGA, ANDRES JUUR, IGOR VOLKE, EINAR LAIGNA
"Hallo, Kosmos!"
Maagilisel kuupäeval, 12.12.12 Rahvusraamatukogus toimunud eluülikooli täiendõpet pakkuv Alkeemia Akadeemia arutles maailma võimaliku lõppemise üle neljast erinevast vaatevinklist: teaduse, kiriku, esoteerika ja ufoloogia seisukohast. Sündmuse avanguks esitas oma apokalüptilisi luuleridu GENKA ja pinge maanduseks lõpetas õhtu oma lauludega trubaduur TOM VALSBERG.

ANDRES JUUR on Teaduskeskuse AHHAA juhatuse liige, mullu Euroopa parimaks haridussaateks valitud telesaate Rakett 69 teadustoimetaja, tegev Eesti Füüsika Seltsi Teadusprojektis, tal on füüsikaõpetaja magistrikraad Tartu Ülikoolist ning taskus 2011. aasta riiklikult tunnustatud teaduse populariseerija tiitel.

MAI-AGATE VÄLJATAGA on esoteerika vallas toimetav teadjanaine, kes on oodatud kõneleja kõikvõimalikel vaimsusega seotud sündmustel, laagrites, loengutel. Meediumi ehk kanaldajana on tal võime vastu võtta ja vahendada infot kõiksusest, näha haiguste põhjusi, tunnetada inimese rolle eelmistes eludes ja selgitada eluülesandeid. Alates 1992. aastast alternatiivmeditsiiniga tegelenud nägija on välja andnud ka neli raamatut.

EINAR LAIGNA on teoloog, ajaloofilosoof, kolonelleitnant ja mõõgameister. Õppinud Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Usuteaduse Instituudis, seejärel katoliku kiriku põrandaaluses vaimulikus seminaris, 1980. aastal pühitseti ta katoliku kiriku idariituse preestriks ning 1992. aastal õppis ta Vatikanis. Tal on olnud muljetavaldav sõjaväeline karjäär – olles Kaitsejõudude peastaabis tagalaülem, juhataja nõunik ja peainspektor, lisaks ka Peastaabi Ohvitseridekogu ja Eesti Reservohvitseride Kogu esimees. Temalt on ilmunud ka luulekogu.

IGOR VOLKE on auväärt ufoloog, kes on tegelenud anomaalsete ja paranormaalsete nähtuste uurimisega juba neli dekaadi. Ta töötas pikalt Tuletõrje- ja Päästeametis ning toimetab nüüd argipäeviti Rahvusraamatukogu töökeskkonna ja tuleohutuse spetsialistina. Ta on kirjutanud kaks raamatut ja on oodatud kõneleja loengutel ja seminaridel ning tema arvamust uuritakse tihti ka ühiskondlike nähtuste kohta.

Saates selgub:

Kuidas suhtuvad kõnealusesse interdistsiplinaarsesse suursündmusesse Alkeemia Akadeemia eri vaatevinklite esindajad?

Kas ülemineku portaalid meie aegruumis on ühe- või kahesuunalised?

Mida arvata Venemaa peamistri Dmitri Medvedevi ufo-juttudest?

Kuidas seletab teadus seda, planeet Maa satub pööripäeval "pretsessioonilise ühildumise kulmineerumisel väga tugevasse galaktika keskmes paiknevate kvasarite skalaarse energia kiirgusvälja"?

Kuidas on lood inimese hingelise puhtusega – kas ta üldse kõlbab neljandasse dimensiooni?


Kuula varasemaid saateid esinejatega ja täies pikkuses 12.12.12. Rahvusraamatukogus salvestatud sündmust SIIT

Loe lähemalt Akeemia Akadeemia kohta: http://alkeemia.ee/akadeemia


Nüüd kogu Kosmos ühes kohas! http://hallokosmos.ee

Külasta Kosmonautide Klubi Facebookis

Kuula varasemaid saateid R2 arhiivist

"Hallo, Kosmos!" enesearengu portaalis Alkeemia.ee


Saatejuht Ingrid Peek, helirežissöörid Kaspar Karner, Sirje Raud, Monika Tamm, Margus Müür

Lisa kommentaar

Kommentaarid