2012 FENOMEN

2012 FENOMEN: Maailmalõpp - kas hirmul on lihtsalt suured silmad?

Ingrid Peek kirjutab Maalehele tähendusrikkusest, mida tänavusele talvisele pööripäevale 21.12.2012 omistatakse. Olenevalt kannatustekoorma raskusest oodatakse või kardetakse maailmalõppu.
Artiklid teemal: 2012 FENOMEN

Esoteerika & müstika

Suurim tarkus on peidus sinu kehas

Intervjuu 5 rütmi tantsuõpetaja Eugene Hedlund`ga, kes tutvustab 5 rütmi tantsu olemust ning räägib, kuidas sellega alustada ning milliseid suurepäraseid lõpptulemusi ja kogemusi võib see imeline tants kaasa tuua.
Kommentaare: 86
Artiklid teemal: Esoteerika & müstika

Teadus & futuroloogia

Pila-Nobelid: teadlased uurivad kuidas mõjub inimestele kassipidamine ja röstsaial Jeesuse kujutise nägemine

Harvardi ülikoolis anti juba 24. korda üle Ig Nobeli auhinnad. Novaator tegi ülevaate tänavustest teadusmaailma humoorikatest pärlitest.
Artiklid teemal: Teadus & futuroloogia

Universum

Maakera vesi on vanem kui Päike

Ilma veeta poleks Maal elu. Täna ajakirjas Science ilmunud uurimuse kinnitusel pärineb suur osa Päikesesüsteemi veest tähtedevahelisest ruumist ning on vanem kui Päike ise.
Kommentaare: 61
Artiklid teemal: Universum

Uue Maailma mõtestajad

Võimalus kohtuda Tõelise Valgustunud Meistriga

Valgustunud Meister Acharya Shree Yogeesh külastab 6.-10. augustil esmakordselt Eestit ning temaga on võimalik kohtuda Tallinnas, Bliss majas toimuval seminaril.
Artiklid teemal: Uue Maailma mõtestajad

Syrreaalsus

Salapärased "orbid" ilmutavad end fotodel

Millistel tingimustel võivad fotodele ilmuda viirastused, UFO’d, tulnukad, kodukäijad ja muud vaimse maailma veidrused? Füüsik Klaus Heinemann teab vastust – see toimub nähtuse puhul, mida ingliskeelses teaduskirjanduses kutsutakse terminiga "orb". Sealjuures pole liiast ettevaatus, kui juttu tuleb teemast, mis balansseerib teaduse ja müstika piirimail.
Kommentaare: 3
Artiklid teemal: Syrreaalsus

Kuula saateid

Täna õhtul kuuleb ja näeb Katusekinos kosmost!

Täna, 25. augusti õhtul esitleb Raadio 2 saade "Hallo, Kosmos!" Katusekinos filmiõhtut: linastub Patricio Guzmáni hinnatud meistriteos "Nostaliga de la Luz", Igor Volke räägib viimaste vaatluste uudiseid, DJ Ott Kelpman mängib kosmilisi helisid ja Martin Välliku teleskoobist saab taevalaotust uurida.
Artiklid teemal: Kuula saateid