Ilmus raamat imeravija Kaika Lainest

Täna kell 16 toimub Solarise Apollos kirjastuse Pilgrim uue raamatu "Kaika Laine inimesed" esitlus. Raamatus räägivad Võrumaa imeravijast Kaika Lainest 28 tema abiga terveks saanud või teiste tervenemist näinud inimest.
Kommentaare: 4
Raamatu esitlus toimub TÄNA, neljapäeval, 31. oktoobril kell 16 Apollo raamatupoes Solarise keskuses
Einar Ellermaa ja Inge Pitsner uurisid lähemalt tänavu kevadel 85-aastasena surnud imeravija lugu. Laine Roht ehk Kaika Laine ravis elu jooksul terveks kümneid tuhandeid inimesi, nende seas ka patsiente, keda kutselised arstid aidata ei suutnud ja keda arstid ise tema juurde suunasid. Laine sõprade seas oli nii tuntud arste, teadlasi kui teleinimesi.

Telemees Olaf Suuderi arvates on kõige paremate sõnadega Laine olemuse kokku võtnud tema telekolleeg ja Laine sõber Vahur Kersna, kes ütles: "Ta oli teisest ajast ja teiselt planeedilt. Ta oli teiste aegade saadik ja teiste maailmade saadik meie juures."

Samas ütlevad Laine lähedased sõbrad, et imeravija materiaalne elu oli äärmiselt kasin ning neil on kahju, et ei suutnud nii erakordsele inimesele väärikamat vanaduspõlve kindlustada.

Raamatus avanevad Laine patsientide, sugulaste ja sõprade lugude kaudu tema imeteod, erakordne läbinägemisvõime, jäägitu headus ja lihtsa talunaise argipäev.

Raamatu esitlus toimub TÄNA, neljapäeval, 31. oktoobril kell 16 Apollo raamatupoes Solarise keskuses.

Vaata raamatu kohta: http://www.pilgrimbooks.ee/product/15848/?cid=3762

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2020-02-18 20:00:44
EFFECTIVE LOVE SPELLS TO GET EX HUSBAND/BOYFRIEND OR EX WIFE/GIRLFRIEND AND CURE INFERTILITY THAT WORKS WITHIN 24 HOURS.  Contact Dr. Odunga at odungaspelltemple@gmail.com OR Whats App/CALL +2348167159012
I got my ex husband back to me and also got fertile and gave birth to twins girls after 12 years of marriage.
When I came online last year, I met a testimony about Doctor ODUNGA how he has been helping people with marriage issues and I decided to contact him. We spoke on email at odungaspelltemple@gmail.com and later he gave me his Whats App number which is +2348167159012. He assured me he would help me get my ex husband back after 3 years of no contact. Doctor Odunga is the best spell caster I must say. My husband called me after 24 hours of contact. The third day, I received natural herbs for fertility and after using it, I became fertile and conceived. I and my husband reconnected, had sex and I was pregnant. Presently I am happy to say I am the mother of twins girls and this is ALL THANKS TO DOCTOR ODUNGA. I came online to say this If you need help, I believe you are saved with this man. Contact his email at odungaspelltemple@gmail.com OR Whats App/Call +2348167159012 and you too will give a testimony too to help others
Alkeemik
2013-11-05 12:55:53
Teisest maailmast seetõttu, et väga vähesed on niivõrd puhta positiivse mõtlemisega.
Alkeemik
2013-11-01 14:28:01
Ma saan Kersna sõnade mõttest aru, kuid miks tuua siia sõna "teine"?
Laine oli ikka pärit meie maailmast, meie planeedil, sellised targad on meie ümber kogu aeg olnud ja on ka praegu ning samuti tulevikus :)
Kõik kommentaarid