Ilmus raamat imeravija Kaika Lainest

Täna kell 16 toimub Solarise Apollos kirjastuse Pilgrim uue raamatu "Kaika Laine inimesed" esitlus. Raamatus räägivad Võrumaa imeravijast Kaika Lainest 28 tema abiga terveks saanud või teiste tervenemist näinud inimest.
Kommentaare: 3
Raamatu esitlus toimub TÄNA, neljapäeval, 31. oktoobril kell 16 Apollo raamatupoes Solarise keskuses
Einar Ellermaa ja Inge Pitsner uurisid lähemalt tänavu kevadel 85-aastasena surnud imeravija lugu. Laine Roht ehk Kaika Laine ravis elu jooksul terveks kümneid tuhandeid inimesi, nende seas ka patsiente, keda kutselised arstid aidata ei suutnud ja keda arstid ise tema juurde suunasid. Laine sõprade seas oli nii tuntud arste, teadlasi kui teleinimesi.

Telemees Olaf Suuderi arvates on kõige paremate sõnadega Laine olemuse kokku võtnud tema telekolleeg ja Laine sõber Vahur Kersna, kes ütles: "Ta oli teisest ajast ja teiselt planeedilt. Ta oli teiste aegade saadik ja teiste maailmade saadik meie juures."

Samas ütlevad Laine lähedased sõbrad, et imeravija materiaalne elu oli äärmiselt kasin ning neil on kahju, et ei suutnud nii erakordsele inimesele väärikamat vanaduspõlve kindlustada.

Raamatus avanevad Laine patsientide, sugulaste ja sõprade lugude kaudu tema imeteod, erakordne läbinägemisvõime, jäägitu headus ja lihtsa talunaise argipäev.

Raamatu esitlus toimub TÄNA, neljapäeval, 31. oktoobril kell 16 Apollo raamatupoes Solarise keskuses.

Vaata raamatu kohta: http://www.pilgrimbooks.ee/product/15848/?cid=3762

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2013-11-05 12:55:53
Teisest maailmast seetõttu, et väga vähesed on niivõrd puhta positiivse mõtlemisega.
Alkeemik
2013-11-01 14:28:01
Ma saan Kersna sõnade mõttest aru, kuid miks tuua siia sõna "teine"?
Laine oli ikka pärit meie maailmast, meie planeedil, sellised targad on meie ümber kogu aeg olnud ja on ka praegu ning samuti tulevikus :)
Alkeemik
2013-11-01 10:25:50
Imeravija materiaalne elu oli kasin, kuna ta polnud ahne.Tegelikult piisabki inimesele vähesest.Ahne inimene ei suudagi kedagi tõeliselt aidata.
Kõik kommentaarid