Ilmus seeniorarst Adik Levini elutööd käsitlev raamat

Kirjastuselt Pilgrim ilmus värskelt originaalraamat "Dr. Levini tervisenõuanded. Tervisest ja toitumisest kogu perele", milles hinnatud seeniorarst käsitleb oma elutöö kahte peamist suunda: ema ja beebi suhet ning tervislikku toitumist.
Kommentaare: 30
Adik Levini raamatu "Dr. Levini tervisenõuanded. Tervisest ja toitumisest kogu perele" esitlus toimub 2. oktoobril kell 16.30 Solarise Apollos

"Minu raamatu kaks kõige tähtsamat tõdemust on, et iga inimene saab ise ennast aidata ning see, et õigeid vastuseid meie elu ja tervise kohta saame meid ümbritsevast loodusest, mitte aga röövellikust globaliseeruva maailma turumajanduse süsteemist," ütleb doktor Levin.

"Selles teoses on kokku võetud minu elutöö kaks tähtsamat probleemi: esiteks ema ja lapse kontakt ning nende õigused haiglas ja humaanne vastsündinute meditsiin, raamatu teine pool on kajastab terveid eluviise – eelkõige tuleb jutu õigest toitumisest ja muidugi jagan ka omapoolseid soovitusi," räägib Adik Levin oma uuest raamatust, mille esitlus toimub sel neljapäeval kell 16.30 Solarise Apollos.

Enam kui poole sajandi pikkuse arstikogemusega ning oma julgete väljaütlemiste poolest hinnatud Dr. Levin kutsub lugejaid üles sügavamalt järele mõtlema, mis on tervis, milline on tervislik toit ja kuidas tervislikult elada. Ta jagab soovitusi, mida oma igapäevases toitumises ja elustiilis silmas pidada, et säilitaksime tervise ja elurõõmu ka kõrges eas.
 Raamatust "Dr. Levini tervisenõuanded" võiks saada hea käsiraamat igas peres ning väärt õppematerjal koolides – sealt leiab mõtteainet nii algaja tervisehuviline kui ka kogenud meedik.

Doktor Adik Levini meditsiiniresümees on pediaatriaõpingud Leningradis, seitsme aastane praktika ja teadustöö Kasahstanis, 80ndate algul tegi ta Tallinna Lastehaigla vastsündinute osakonna juhina revolutsiooni lubades esimese haiglana maailmas emadel jääda haiglaravi vajavate vastsündinute juurde.

Raamatus seletab seeniorarst ema ja lapse tervise alustalasid ja räägib ka rinnapiimast kui looduslikust vaktsiinist: "Kõige olulisem on lapse tervise hüvanguks see, et ema toidaks oma vastsündinud last ainult rinnapiimaga vähemalt kuus kuud, veelgi parem kui seda tehtaks terve esimese eluaasta."

Küsimusele, mis on kõige olulisem punkt, mida inimene toitumise juures peaks arvestama, vastab seeniorarst: "Seda küsimust lühidalt vastata on raske, kui aga ühe lausega kokku võtta, siis 21. sajandi teisel kümnendil peaks iga inimese toitumine olema individuaalne!"

"Eestimaalaste toidulauda vaadates teeb kurvaks see, et paljud juurviljad ja puuviljad ostetakse supermarketitest, olgugi, et elatakse ilusates majades, mille ümber on muru, millel jooksevad lapsed. Rõõmsaks teeb aga see, et paljud inimesed on hakanud endale ise toitu kasvatama, mis on enamasti ka ökoloogiliselt puhas toit," räägib doktor Levin oma tähelepanekutest.

Tänavu Tartu Ülikoolis kaitstud doktoritöö näitab, et juba kolmandik täiskasvanud eestlastest kannatab rasvumise all – mida teha, et Eestit ei tabaks epideemiline rasvumine nagu näiteks Ameerikas? "Selleks on vaja opereerida ameerikalik kõverkaelsus, tuua meie pead normaalsesse positsiooni ja elada oma talupoja mõistusega ning vältida kõiki kiirtoite ja burgereid pakkuvaid McDonaldsi-tüüpi toitumiskohtasid," pakub Levin lahendust.

Üks peamisi küsimusi, mille doktor Levin raamatus püstitab on: kas ja kuidas saab inimene end ise aidata? Seeniorarst jagab oma teadmisi ja kogemusi tervisest ja toidust, varjatud toidutalumatusest ja lahustoitumisest, seedesüsteemist ja toitumisreeglitest ja paljust muust. Ema ja beebi tervise ja suhete osas tuleb muu hulgas juttu ka sellest, millised on lapse teadvuse kuus staadiumi, millised on neli nabavääti: bioloogiline, psühholoogiline (emotsionaalne), bioenergeetiline ja sotsiaalne nabaväät ning millised on humaanse meditsiini 11 tunnust.

RAAMATUESITLUS: Sel neljapäeval, 2. oktoobril kell 16.30 Solarise Apollos

Adik Levin "Dr. Levini tervisenõuanded. Tervisest ja toitumisest kogu perele"

Kirjastus Pilgrim

192 lk,
 kõva köide

Vaata raamatu kohta kirjastus Pilgrim kodulehelt.

Külasta kirjastus Pilgrimi facebooki lehte.

Lisa kommentaar

Kommentaarid

McKenna
2018-07-22 01:38:01
I pray you find a reason to smile again after reading this article about how I learnt the true reason to forgive my partner.

One thing I searched but couldn’t find was a reason to forgive my partner for cheating, I felt confident to hold him against his deeds because my mind already generated hatred towards everything related to him. I didn’t understand the true meaning of forgives and letting go forever even when I know I miss him.

So he left because I became unmarriageable.

After several failed attempt to change my mentality and also reconcile with my partner, faith connected me to DR. WAKINA (dr.wakinalovetemple@gmail.com). Through DR. WAKINA I understood that forgiving and letting go forever will benefit me more because forgiveness act as an antidote for anger/hatred and prosperity in life.

At the end I forgave him sincerely followed by a strong love spell from DR. WAKINA along with my supplications. Everything I lost was restored in hundredfold as well as my wishes.

Love spell exceeded my expectations.
McKenna
2018-07-22 01:35:48
Ma palun, et pärast seda, kui lugesite seda artiklit, leiti põhjus uuesti naeratada, kuidas ma õppisin oma partneri andestamiseks tõelise põhjuse.

Üks asi, mida ma otsisin, kuid ei suutnud leida, oli minu partnerile andeks andmise petmine, ma tundsin end kindlalt, et hoiaksin teda tema tegude vastu, sest minu arvates on juba tekkinud vihkamine selle suhtes, mis temaga seotud on. Ma ei saanud aru andestuse tõelist tähendust ja lasin end igaveseks minna isegi siis, kui ma tunnen, et ma igatsen teda.

Nii jäi ta lahkunuks, sest ma ei saanud lahutamatud.

Pärast mitut ebaõnnestunud katset muuta oma mõtteviisi ja ühineda ka oma partneriga, usk ühendas mind DR-ga. WAKINA (dr.wakinalovetemple@gmail.com). Läbi DR. WAKINA Ma sain aru, et andeks andev käimine igaveseks aitab mulle rohkem, sest andestus annab enesele antitandi viha / vihkamisele ja elukvaliteedile.

Lõpuks ma andestasin teda siiralt, millele järgnes DR-i tugev armastus kirjaoskus. WAKINA koos oma palvetega. Kõik, mis ma kaotasin, taastati nii sajandikult kui ka minu soovidest.

Armastus kirja ületas mu ootused.
cnnrdrw
2018-06-30 14:53:55
Kallis dr. Wakina, olete pärast lahutust meie taasühinemise pärast südant ja hingel, siis tegi meie abielu heledamaks ja magusamaks nagu teisedki, keda abistasid dr.wakinalovetemple@gmail.com pärast triumfika armastuse kirjutamist. Mis on uskumatu üleloomuliku isa, et näha ja ravida mu haavatud südant nagu lubas.
Tänan, et tagasi saatsite oma abikaasa pärast 14 kuud, ei suuda sõna väljendada oma tänulikkust meile antud suurepärase võimaluse kohta.
Kõik kommentaarid