Inimesed suudlevad sageli valesti

Suudlemine on paarisuhte juures üks loomulikumaid asju, kuid tihti esineb olukord, mil partnerit küll armastatakse, kuid suudlemine temaga pole nauditav ja mõnus. Miks? Sest inimesed suudlevad sageli valesti!
Kommentaare: 2
Õige suudlus peaks olema õrn ja partnerit tunnetav

Eesti suurima jooga-ja tantrakooli Bhairava Yoga juht Moses Maimon ütleb, et suudlemine on nii oluline, sest selle kaudu jagatakse intiimsust ja saadakse omavahel lähedasemaks, kuid tihtipeale inimesed suudlevad häbiväärselt valesti. "Nii tihti kuulen ja näen, et inimesed ei saa suudlemise olulisusest aru, suudlemist ei väärtustata ning inimesed suudlevad valesti ja kehvasti."

Suudlemine pole Mosese sõnul lihtsalt huulte ja keele kontakt, vaid midagi palju sügavamat ja ilusamat. Tantras on suu kui uks inimese sisemusse ning kuna suu sees olev nahk on tunduvalt tundlikum ja õrnem kui põse peal olev nahk, siis on õrn, rahulik ja õige suudlemine eriti oluline.

Suudlemine võib olla isegi nii intiimne ja kaunis, et võib tekitada orgasmiga sarnaseid eufooriaid ja mõnutunnet. Seepärast tasuks oma suudlemisoskus kriitiliselt läbi analüüsida ning vajadusel partneriga teemast avameelselt rääkida, sest suudlemine on paarisuhte juures sama oluline kui kallistamine, seks ning muu intiimne lähedus.

•   Peamine viga, mida inimesed suudeldes teevad, on liigne agressiivsus ning pealetükkivus. Õige suudlus peaks olema õrn ja partnerit tunnetav.

•   Tõeliseks suudluseks peab aega võtma, unustama ümberringi toimuva ning keskenduma partnerile. Pane aeg seisma ja vii partner kosmosesse!

•   Suudlus näitab ära, kas inimesed sobivad omavahel või mitte, kehakeemia ei valeta. Seetõttu on suudlemise oskamine eriti oluline.

•   Keele kasutamine olgu läbimõeldud ja põhjendatud, mitte suvaline ega pealetükkiv. Sa ei taha ju keelega oma partnerile hambaarsti mängida!

•   Samuti jälgi oma huulte asendit, et see oleks partneri omaga sarnane. Liiga lahtine suu tekitab tunde, nagu tahaksid partneri ära süüa, liiga kinnine suu ei anna aga võimalust piisavaks intiimsuseks.

•   Alusta suudlust õigesti! Nii nagu kogu suudlus peaks olema pigem õrn ja hell kui agressiivne ja pealetükkiv, peab ka suudluse algus olema rahulik, tundeline ja täis armastavat intiimsust.

Tahad õppida õigeid suudlemistehnikaid ja muutuda tõeliseks suudlemise meistriks? Tantrafestival annab sulle selleks võimaluse, sest lisaks muudele põnevatele ja harivatele teemadele tuleb Tantrafestivalil juttu ka seksuaalenergia õigest kasutamisest ja väljendamiseks.

Täpsem info www.tantrafestival.ee

Baltikumi esimene Tantrafestival toimub 5.-7. juulil Venevere puhkekülas, Viljandimaal

Jaga facebookis sõpradega https://www.facebook.com/events/519202501459128/

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2017-05-03 19:00:13
Tere kallid lugejad tänu lugemiseks selles awesome reaalses elus tunnistust siin ...
minu nimi on Maris, Rootsi, Mu abikaasa lahutasid mind viimase 2yrs, tõttas ta teise naise,
Ma nutsin, sest ma armastan oma meest nii palju ja meil on laps tüdruk 9years vana. Jagan oma südame valu sõbrale Mickie,
ta tutvustas mulle võimas Baba alates troopika afrikan rahvaste, kes on must imevägi, et kustutada kõik kurja õigekirja hõlmates ja
hävitada mu perekonnaseis saatust. Mu abikaasa oli all paha õigekirja teisest naine, mis põhjustavad minu abikaasa abielulahutuse mind.
Mu abikaasa tuli tagasi mulle just eile nutt, et ta on kahju lahutuse mind, ta kahetses ja ütles, et ta ei olnud oma õigust meeli.
see on tõsi mu abikaasa oli all paha õigekirja teisest naine, sest ta väita, et mu abikaasa dateeritud teda enne abiellumist mulle. baba2goody@gmail.com
mind aidata lahendada minu abielu probleem. täna HA õhtusöök kuupäeva minu abikaasa. Ma olen väga õnnelik.
kui teil on sarnased probleemid abielus ärge võtke seda meest abi ja sa liiga hea meelega lõpuks.
Baba ka lahendada probleeme, nagu need allpool; -
- Tooge tagasi ex armastus õigekirja
- lõpetada petmine ja Stopp Lamades suhe
- saada tagasi usalduse oma suhe
- soovite sünnitada oma last
- Stop Abielulahutus / Seperation Õigekirja.
- Pay-tagasi Õigekirja?
- GOOG-õnne õigekirja.
- õigekirja saada promtion tööl kontoris.
- kontrollimine edu Õigekirja.
  Võtke nüüd tema .. baba2goody@gmail.com
 ..information on power..copy ja edasi. võite lihtsalt salvestada abielu.
Alkeemik
2013-06-16 18:59:55
Kõik kommentaarid