Intuitsioon

Allikas: www.kehakeel.ee
Igal inimesel on intuitsioon, see on osa inimeseks olemisest. Sinu intuitsioon räägib sinuga iga päev, iga minut, iga sekund, nii suurte kui väikeste asjade ja olukordade puhul. Kahjuks suur osa inimesi ei ole sellest häälest meie sees üldse teadlikud või siis nad ei oska seda kuulata ja ära tunda.
Kommentaare: 6
Intuitsioonil on ligipääs lõpmatule infoallikale, universumi teadvusele - intuitsioon on meie suurim kingitus

Tänapäeva lääne tsivilisatsioon on õpetanud meid austama ja koguni kummardama ratsionaalsust, loogilisust ning salgama või alavääristama intuitsiooni, vaistu ehk kõhutunnet. Ratsionaalne mõistus on nagu arvuti, töödeldes saadud infot ja tehes sellest loogilised järeldused. Ratsionaalne mõistus on piiratud, olles võimeline töötlema vaid temani jõudnud infot ja inimese eluajal saadud otseseid kogemusi.

Ilma intuitsioonita ei erine sa arvutist või robotist, olles juhitud ego poolt, kelle soove ei suuda sa iial rahuldada. Sa teed oma otsuseid faktide põhjal ja sul ei ole alati võtta varnast kõiki fakte. Vahel on sul vaja otsustada silmapilkselt aga loogiline mõtlemine võib võtta kriitiliselt kaua aega. Loovisikul võivad olla suurepärased tehnilised oskused, kuid kui ta ei ole universumiga ühenduses, siis tema looming jääb igavaks, millestki jääb nagu puudu.

Lääne inimesed on ka liiga kinni teaduses. Kõik peab olema teaduslikult tõeastatud. Me usume teadust pimesilmi, andmata endale aru, et teadlased teavad ehk ainult murdosa sellest mida elu üldse tähendab. Kõik vastused on tegelikult sinu sees juba olemas.

Intuitsioon ei ole mingi hookus pookus. Intuitsioon on meie kuues meel, kõhutunne, südamehääl, vaist ja taju. Intuitsioon on ühenduses kõiksusega, meie kõrgema minaga. Intuitsioon on müstika, mis ei allu loogilistele seletustele. Isegi kõige kuulsamad teadlased, loogilise mõtlemise etalonid, on oma suurimad avastused siin maamunal teinud intuitsiooni välgatusest (näiteks siis kui Newtonile õun pähe kukkus või Archimedes karjus hurra vannis olles ). Ka kõikvõimalikud iidsed kultuurid ja joogid on alati kõrgelt hinnanud intuitsiooni. Näiteks Kundalini joogas kummardatakse pea vastu põrandat, nii väljendatakse austust südame vastu. Kuna sellises asendis on süda peast kõrgemal.

Intuitsioonil on ligipääs lõpmatule infoallikale, universumi teadvusele. Ratsionaalne teadmine luuaksegi tegelikult intuitiivse kogemuse abil. Intuitsioon on meie suurim kingitus.

Öeldakse, et meestel on loogika, naistel aga intuitsioon. Muidugi ei tähenda see seda, et meestel puuduks intuitsioon ja naistel loogika. Intuitsiooni saab arendada igaüks olenemata soost, vanusest või rahvusest.

Väikesed lapsed enamasti käituvadki intuitiivselt. Kuid ajapikku meie ühiskond lihtsalt õpetab neil oma intuitsiooni alla suruma ja toetuma pigem loogilisele mõtlemisele. Enamikku meist on õpetatud lapsest saati oma tundeid mitte usaldama ja end mitte ausalt väljendama, mitte tunnistama, et meie sisemus varjab endas armastavat loovat ja võimsat natuuri. Meid on maast madalast õpetatud ümbritsevale keskkonnale meelejärgi olema, vahetuid impulsse alla suruma, käitumisreegleid järgima ja tegema seda mida meilt oodatakse. Meil kästakse olla mõistlikud, loogilised ja järjekindlad. Nii õpimegi oma intuitiivset teadvust alla suruma ja seda mitte usaldama. Selle asemel otsime teistelt õigust, kinnitust ja heaksikiitu, andes nii ära oma isikliku väe ja nii tekivad meil tühjus-, abitus- ja ohvriksolemise tunded.

Intuitsioon peaks olema juhtiv jõud, see ei tähenda mõistuse alahindamist. Mõistus on võimas vahend, mille parim kasutus oleks intuitiivse tarkuse teenistuses, seda toetades ja väljandades. Enamikku meist on aga õpetatud andma mõistusele käsk intuitsiooni mitte usaldada. Kui sisehääl midagi ütleb, siis kohe on mõistuse arukas hääl platsis, kes ütleb, et ei see ei lähe läbi või ohh, mis rumal mõte. Ja nii ongi meie intuitsioon nurka surutud.

Õnneks on aga käes uus ajastu ja aeg on mõistuse ümberkoolitamiseks, et ta tunnistaks intuitsiooni kui täiesti kindlat infoallikat ja juhti. Alguses võib tunduda, et mida rohkem sa intuitsiooni järgi elad, seda rohkem su elu laiali laguneb- võid kaotada töö, kaaslase, sõbrad. Sa võid karta, et jääd naerualuseks. Võibolla kardad sa kellegi tundeid riivata kuigi tead, et vajad aega iseenesele. Ka teised inimesed võivad pettuda, ärrituda või solvuda kui oled otsustanud järgida oma intuitsiooni ja teha omi asju tavapärasest täiesti erinevalt. Võibolla soovid loobuda liha söömast või alkoholi joomast, võibolla soovid õppima minna midagi täiesti uut. Sa võid kaotada sõpru, kuid samas võid leida ka uusi, selliseid kellele sa sellisena meeldid, ning kes suhtlevad sinuga ausa, toetaval ja tunnustaval moel. Võibolla oled end ise mingitesse suhetesse ja asjadesse klammerdanud ja vangistanud lihtsalt harjumusest, kohusetundest või hirmust, et sa ei saa ise hakkama. Kui jätkad oma intuitsiooni järgimist võid avastada end võib olla hoopis uutes suhetes, uues ametis, uues kodus.

Lastes end juhatada intuitsioonil, muutuksime justkui universumi loovateks kanaliteks. Nii voolad sa koos energiaga, mitte ei tööta sellele vastu. Sa avastad end tegemas seda mida sa tõeliselt tahad.

Kuidas järgida oma intuitsiooni?

Kui oled õppinud palju aastaid oma intuitsiooni alla suruma ja seda mitte kuulama, siis on selge, et intuitsiooni tunnetamine ei saa selgeks üleöö. Ole valmis ebaõnnestumisteks. Harjuta alguses väiksemate ülesannete peal. Näiteks jäta mõni asi ostmata kui su sisetunne seda ütleb, võibolla on see asi hiljem allahinnaatud või hoopis kingib selle sulle keegi või selgub, et sa ei vajagi seda asja enam.

Raskeks võib osutuda isegi intuitsioon ära tundmine. Meie sees on hulgaliselt erinevaid hääli- alalhoidlik, seikluslik, loogiline ja neil kõigil on erinevatest asjadest oma arvamus. Kui tunned end peale otsuse langetamist tiivustatuna vaid kohusetundest, kui su lõug kisub krampi ja ei jätku energiat tegutsemiseks, siis ei ole tegu ilmselt intuitsiooniga. Intuitsiooni järgides peaks tekkima hea tunne ja energia juurdevool. Alati kui kehal on valus või ebamugav, on see vihje, et oled oma tegelikke soove eiranud.

Sa saad oma intuitsiooni tagasi, kui sa annad sellele ruumi ja julged vahetevahel välja lülitada oma ratsionaalse meele. Mida tihedamini oma intuitsiooniga ühendust luua, seda parem. Vähemalt 2 korda päevas oleks hea, kui leiaksid mõne minuti, et lõdvestuda ja oma sisehäält kuulata. Õpi tundma märguandeid, mis su teele ette jäävad. Selleks võib olla mõni raamat, isik, kursus, juhusik kokkusattumus jne.

Usalda oma instinkte. Kõige esimesena jõuab info sinu peenenergiasse. Sa ei pruugi olla ise veel millestki teadlik kuid su kehakeel juba räägib sulle, mida tegema peaks. Vahest teed ehk enda arvates kõige parema otsuse, kuid miskipärast on lõug krampis, tuju kehv või energiapuudus.

Esita endale küsimus ning kuula oma kõige esimest vastust, mis sulle pähe turgatab.

Mediteeri. Peatades kõik need segavad hääled ja mõtted oma peas, on sul palju kergem oma intuitsiooni kuulata.

Kuula oma kõhutunnet. Igakord kui sul tekib tunne nagu kõhus keerab, võid üsna kindel olla, et miski pole päris nii nagu peaks olema. Kui sa teed mingi otsuse, mis loogiliselt võttes tundub täiesti normaalne otsus aga kõhus on ebameeldiv tunne, siis tegelikult sa juba tead, et midagi on valesti.

Arenda oma paremat ajupoolt, ehk siis oma loovust. Tantsi, joonista, kuula muusikat, visualiseeri jne. Vasakus aju poolkeras asub meie loogiline mõtlemine, paremas aga meie loomingulisus, intuitiivsus. Enamik inimesi tegeleb suuremal määral oma vasaku aju poolkeraga. Andke võimalus ka paremale aju poolkerale.

Kuula ooma südamehäält. Intuitsioon ei tule meie peast, see tuleb universumist läbi südame. Kui sa milleski kahtled, siis vali südame hääl. Süda peab olema kerge ja rõõmust laulma.

Ava oma kolmas silm. Kolmanda silma avanemine ehk käbinäärme aktiveerimine soodustab intuitiivsete võimete kasvu. Kolmas silm ja intuitsioon moodustavad koos ühtse terviku.

Tegele selliste aladega, kus ei võistelda. Jooga, jalutamine, Tai chi, mantrate loitsimine visualiseerimine - siin ei hinnata seda, kes on esimene, parem või targem. Nende praktikatega tegelemine aitab sul lõdvestuda ja süüvida paremini iseendasse, ilma pingeid tekitavate hinnanguteta.

Ära lõika juukseid. Juuksed on närvisüsteemi väline pikendus, ehk siis justkui meie välised närvid, mis on "tunnetajateks" või "antennideks", mis edastavad meie ajule ja kehale olulist informatsiooni. Pikad juuksed aitavad meil olla intuitiivsemad.

Peamine tunnusmärk, et oled hakanud oma elus intuitsooni järgima on elavnemine, energia juurdevool, kristallselge arusaam, lõdvestunud olek, avatus, rahulolu ja rõõm.

Harjuta, harjuta, harjuta. Kuula oma keha ja tundeid. Mida rohkem sa oma intuitsiooni järgid, seda õnnelikum, tugevam, võimsam ja vabam sa oled.

Allikas: www.kehakeel.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2020-08-03 07:25:44
A REAL AND GENUINE SPELL CASTER THAT HELPED ME GET MY EX HUSBAND BACK
CONTACT DR JUMBA VIA WHATSAPP  : +19085174108
OR EMAIL HIM VIA : wiccalovespelltools@yahoo.com
WEBSITE : drjumbaspellhome.wordpress.com , I am overjoyed because my prayers have finally been answered,i have always wished to have my ex husband back,because i wanted my family to be happy again, until i met DR JUMBA who solved my problems for me, and i am sharing this testimony because i believe they are people out there who need solutions to problems like this. When my ex husband left me I was very much devastated and I always wanted back and it got to a period I no longer wanted him back again. After 7 years, my first son was 12 years old, he came home from school and said he was missing his father and all the love he showed when he was around him. The feeling rushed through me like an emotional straining and I had a huge urge to have him back. What happened to us that we separated was what I couldn't think of what started the fight. I contacted DR JUMBA online after reading about him of how he has been helping other people with their problems. I contacted his email at wiccalovespelltools@gmail.com and i was able to speak with him. I am happy and very overjoyed that after 7 years, all I wanted was to be reunited with my family and make my life whole again. Thank God for this great and real spell caster DR JUMBA. and i want everyone who have same problem as i had to contact this great man at (wiccalovespelltools@yahoo.com)
or you can add him up on his whatsapp via +19085174108 , website : drjumbaspellhome.wordpress.com
and share your testimony with the world.
and he can also help solve other problems like(1) money spell(2) love spell(3) divorce spell(4) get pregnant(5) get your scammed money back(6) lottery spell(7) cure for all kinds of disease and virusAnd many others contact this great man today and get your
Problems solved 100% assured and guaranteedCONTACT DR JUMBA  VIA  EMAIL HIM VIA :wiccalovespelltools@gmail.com or text him on whatsapp : +19085174108  and he is Ready to Help you no matter the Situation, website : drjumbaspellhome.wordpress.com  blog : https://wiccaspelltools.blogspot.com/
janet
2020-04-07 14:56:50
I just want the whole world to know about this spell caster I met some time ago,I cannot say everything he has done for me. my Husband left me 3 years ago left with my kids I was surfing through the net when I met this wonderful man's testimony online I decided to give it a try and my Husband is back to me now and we are happily married again cause is too much to put in writing all I can say is thank you very much am very happy. contact him on this email address (AUGUSMIMI789@GMAIL.COM) you can also whatsapp him at +2348077264075 discuss your problem with him. He is a good man and i will forever be grateful to him.
thanks.
brianna
2018-08-21 17:01:56
am here to share with you my life experience on how a great man called Dr gbojie saved me and my marriage.I have been Married & Barren for for 5 years i had no child. i have never been pregnant i was a subject of laughter from my Friends & neighbors, i almost lost my marriage because of this issue.i was so confused that i did not know what to do until i came across this great Dr online and i contacted him at once i was scared weather it was going to work because i never believed things like this before, so i decided to give it a try and i did all what Dr gbojie asked of me and today to my greatest surprise i took in the first time and i gave birth to a bouncing baby boy and now my marriage that was about crashing before is now restored. my husband now love and want me better, Am so happy for everything that have been happening in my life since i met this Dr gbojie .I want to tell all the women/men out there who have a similar situation like mine,that the world is not over YET they should dry up their tears and contact this great man and their problem will be gone or are you also having other problems you can also contact Dr gbojie ,gbojiespiritualtemple@gmail.com His spells is for a better life OR call his number +2349066410185 or contact him on his website : http://gbojiespiritualtemple.website2.me
Kõik kommentaarid