Intuitsioon

Allikas: www.kehakeel.ee
Igal inimesel on intuitsioon, see on osa inimeseks olemisest. Sinu intuitsioon räägib sinuga iga päev, iga minut, iga sekund, nii suurte kui väikeste asjade ja olukordade puhul. Kahjuks suur osa inimesi ei ole sellest häälest meie sees üldse teadlikud või siis nad ei oska seda kuulata ja ära tunda.
Kommentaare: 11
Intuitsioonil on ligipääs lõpmatule infoallikale, universumi teadvusele - intuitsioon on meie suurim kingitus

Tänapäeva lääne tsivilisatsioon on õpetanud meid austama ja koguni kummardama ratsionaalsust, loogilisust ning salgama või alavääristama intuitsiooni, vaistu ehk kõhutunnet. Ratsionaalne mõistus on nagu arvuti, töödeldes saadud infot ja tehes sellest loogilised järeldused. Ratsionaalne mõistus on piiratud, olles võimeline töötlema vaid temani jõudnud infot ja inimese eluajal saadud otseseid kogemusi.

Ilma intuitsioonita ei erine sa arvutist või robotist, olles juhitud ego poolt, kelle soove ei suuda sa iial rahuldada. Sa teed oma otsuseid faktide põhjal ja sul ei ole alati võtta varnast kõiki fakte. Vahel on sul vaja otsustada silmapilkselt aga loogiline mõtlemine võib võtta kriitiliselt kaua aega. Loovisikul võivad olla suurepärased tehnilised oskused, kuid kui ta ei ole universumiga ühenduses, siis tema looming jääb igavaks, millestki jääb nagu puudu.

Lääne inimesed on ka liiga kinni teaduses. Kõik peab olema teaduslikult tõeastatud. Me usume teadust pimesilmi, andmata endale aru, et teadlased teavad ehk ainult murdosa sellest mida elu üldse tähendab. Kõik vastused on tegelikult sinu sees juba olemas.

Intuitsioon ei ole mingi hookus pookus. Intuitsioon on meie kuues meel, kõhutunne, südamehääl, vaist ja taju. Intuitsioon on ühenduses kõiksusega, meie kõrgema minaga. Intuitsioon on müstika, mis ei allu loogilistele seletustele. Isegi kõige kuulsamad teadlased, loogilise mõtlemise etalonid, on oma suurimad avastused siin maamunal teinud intuitsiooni välgatusest (näiteks siis kui Newtonile õun pähe kukkus või Archimedes karjus hurra vannis olles ). Ka kõikvõimalikud iidsed kultuurid ja joogid on alati kõrgelt hinnanud intuitsiooni. Näiteks Kundalini joogas kummardatakse pea vastu põrandat, nii väljendatakse austust südame vastu. Kuna sellises asendis on süda peast kõrgemal.

Intuitsioonil on ligipääs lõpmatule infoallikale, universumi teadvusele. Ratsionaalne teadmine luuaksegi tegelikult intuitiivse kogemuse abil. Intuitsioon on meie suurim kingitus.

Öeldakse, et meestel on loogika, naistel aga intuitsioon. Muidugi ei tähenda see seda, et meestel puuduks intuitsioon ja naistel loogika. Intuitsiooni saab arendada igaüks olenemata soost, vanusest või rahvusest.

Väikesed lapsed enamasti käituvadki intuitiivselt. Kuid ajapikku meie ühiskond lihtsalt õpetab neil oma intuitsiooni alla suruma ja toetuma pigem loogilisele mõtlemisele. Enamikku meist on õpetatud lapsest saati oma tundeid mitte usaldama ja end mitte ausalt väljendama, mitte tunnistama, et meie sisemus varjab endas armastavat loovat ja võimsat natuuri. Meid on maast madalast õpetatud ümbritsevale keskkonnale meelejärgi olema, vahetuid impulsse alla suruma, käitumisreegleid järgima ja tegema seda mida meilt oodatakse. Meil kästakse olla mõistlikud, loogilised ja järjekindlad. Nii õpimegi oma intuitiivset teadvust alla suruma ja seda mitte usaldama. Selle asemel otsime teistelt õigust, kinnitust ja heaksikiitu, andes nii ära oma isikliku väe ja nii tekivad meil tühjus-, abitus- ja ohvriksolemise tunded.

Intuitsioon peaks olema juhtiv jõud, see ei tähenda mõistuse alahindamist. Mõistus on võimas vahend, mille parim kasutus oleks intuitiivse tarkuse teenistuses, seda toetades ja väljandades. Enamikku meist on aga õpetatud andma mõistusele käsk intuitsiooni mitte usaldada. Kui sisehääl midagi ütleb, siis kohe on mõistuse arukas hääl platsis, kes ütleb, et ei see ei lähe läbi või ohh, mis rumal mõte. Ja nii ongi meie intuitsioon nurka surutud.

Õnneks on aga käes uus ajastu ja aeg on mõistuse ümberkoolitamiseks, et ta tunnistaks intuitsiooni kui täiesti kindlat infoallikat ja juhti. Alguses võib tunduda, et mida rohkem sa intuitsiooni järgi elad, seda rohkem su elu laiali laguneb- võid kaotada töö, kaaslase, sõbrad. Sa võid karta, et jääd naerualuseks. Võibolla kardad sa kellegi tundeid riivata kuigi tead, et vajad aega iseenesele. Ka teised inimesed võivad pettuda, ärrituda või solvuda kui oled otsustanud järgida oma intuitsiooni ja teha omi asju tavapärasest täiesti erinevalt. Võibolla soovid loobuda liha söömast või alkoholi joomast, võibolla soovid õppima minna midagi täiesti uut. Sa võid kaotada sõpru, kuid samas võid leida ka uusi, selliseid kellele sa sellisena meeldid, ning kes suhtlevad sinuga ausa, toetaval ja tunnustaval moel. Võibolla oled end ise mingitesse suhetesse ja asjadesse klammerdanud ja vangistanud lihtsalt harjumusest, kohusetundest või hirmust, et sa ei saa ise hakkama. Kui jätkad oma intuitsiooni järgimist võid avastada end võib olla hoopis uutes suhetes, uues ametis, uues kodus.

Lastes end juhatada intuitsioonil, muutuksime justkui universumi loovateks kanaliteks. Nii voolad sa koos energiaga, mitte ei tööta sellele vastu. Sa avastad end tegemas seda mida sa tõeliselt tahad.

Kuidas järgida oma intuitsiooni?

Kui oled õppinud palju aastaid oma intuitsiooni alla suruma ja seda mitte kuulama, siis on selge, et intuitsiooni tunnetamine ei saa selgeks üleöö. Ole valmis ebaõnnestumisteks. Harjuta alguses väiksemate ülesannete peal. Näiteks jäta mõni asi ostmata kui su sisetunne seda ütleb, võibolla on see asi hiljem allahinnaatud või hoopis kingib selle sulle keegi või selgub, et sa ei vajagi seda asja enam.

Raskeks võib osutuda isegi intuitsioon ära tundmine. Meie sees on hulgaliselt erinevaid hääli- alalhoidlik, seikluslik, loogiline ja neil kõigil on erinevatest asjadest oma arvamus. Kui tunned end peale otsuse langetamist tiivustatuna vaid kohusetundest, kui su lõug kisub krampi ja ei jätku energiat tegutsemiseks, siis ei ole tegu ilmselt intuitsiooniga. Intuitsiooni järgides peaks tekkima hea tunne ja energia juurdevool. Alati kui kehal on valus või ebamugav, on see vihje, et oled oma tegelikke soove eiranud.

Sa saad oma intuitsiooni tagasi, kui sa annad sellele ruumi ja julged vahetevahel välja lülitada oma ratsionaalse meele. Mida tihedamini oma intuitsiooniga ühendust luua, seda parem. Vähemalt 2 korda päevas oleks hea, kui leiaksid mõne minuti, et lõdvestuda ja oma sisehäält kuulata. Õpi tundma märguandeid, mis su teele ette jäävad. Selleks võib olla mõni raamat, isik, kursus, juhusik kokkusattumus jne.

Usalda oma instinkte. Kõige esimesena jõuab info sinu peenenergiasse. Sa ei pruugi olla ise veel millestki teadlik kuid su kehakeel juba räägib sulle, mida tegema peaks. Vahest teed ehk enda arvates kõige parema otsuse, kuid miskipärast on lõug krampis, tuju kehv või energiapuudus.

Esita endale küsimus ning kuula oma kõige esimest vastust, mis sulle pähe turgatab.

Mediteeri. Peatades kõik need segavad hääled ja mõtted oma peas, on sul palju kergem oma intuitsiooni kuulata.

Kuula oma kõhutunnet. Igakord kui sul tekib tunne nagu kõhus keerab, võid üsna kindel olla, et miski pole päris nii nagu peaks olema. Kui sa teed mingi otsuse, mis loogiliselt võttes tundub täiesti normaalne otsus aga kõhus on ebameeldiv tunne, siis tegelikult sa juba tead, et midagi on valesti.

Arenda oma paremat ajupoolt, ehk siis oma loovust. Tantsi, joonista, kuula muusikat, visualiseeri jne. Vasakus aju poolkeras asub meie loogiline mõtlemine, paremas aga meie loomingulisus, intuitiivsus. Enamik inimesi tegeleb suuremal määral oma vasaku aju poolkeraga. Andke võimalus ka paremale aju poolkerale.

Kuula ooma südamehäält. Intuitsioon ei tule meie peast, see tuleb universumist läbi südame. Kui sa milleski kahtled, siis vali südame hääl. Süda peab olema kerge ja rõõmust laulma.

Ava oma kolmas silm. Kolmanda silma avanemine ehk käbinäärme aktiveerimine soodustab intuitiivsete võimete kasvu. Kolmas silm ja intuitsioon moodustavad koos ühtse terviku.

Tegele selliste aladega, kus ei võistelda. Jooga, jalutamine, Tai chi, mantrate loitsimine visualiseerimine - siin ei hinnata seda, kes on esimene, parem või targem. Nende praktikatega tegelemine aitab sul lõdvestuda ja süüvida paremini iseendasse, ilma pingeid tekitavate hinnanguteta.

Ära lõika juukseid. Juuksed on närvisüsteemi väline pikendus, ehk siis justkui meie välised närvid, mis on "tunnetajateks" või "antennideks", mis edastavad meie ajule ja kehale olulist informatsiooni. Pikad juuksed aitavad meil olla intuitiivsemad.

Peamine tunnusmärk, et oled hakanud oma elus intuitsooni järgima on elavnemine, energia juurdevool, kristallselge arusaam, lõdvestunud olek, avatus, rahulolu ja rõõm.

Harjuta, harjuta, harjuta. Kuula oma keha ja tundeid. Mida rohkem sa oma intuitsiooni järgid, seda õnnelikum, tugevam, võimsam ja vabam sa oled.

Allikas: www.kehakeel.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

RUSEPH
2023-11-02 23:20:14
https://worldpassporte.com/ Do you urgently need a valid European passport, Driver’s license, ID, Residence Permit, toefl – ielts certificate and ….. in a couple of days but Not ready to go through the long stressful process? IF “YES ” you found yourself a solution as our service includes the provision of valid EU Passport, drivers licenses, IDs, SSNs and more at good rates.

https://worldpassporte.com/buy-drivers-license-online/

https://worldpassporte.com/buy-passport-online/

We make it easier for everyone to acquire a registered EU international passport, driver's license, ID Cards, and more regardless of where you are from https://worldpassporte.com/buy-a-class-b-drivers-license/

Visit the website: https://worldpassporte.com/

BUY DRIVER LICENSE
BUY REGISTERED PASSPORT AND DRIVER'S LICENSE

https://worldpassporte.com/buy-canadian-passport-online/

https://worldpassporte.com//buy-a-swiss-drivers-license/

https://worldpassporte.com/buy-a-us-passport-online/

https://worldpassporte.com//buy-passport-order-passport-online/

BUY REGISTERED PASSPORT ONLINE https://worldpassporte.com/

BUY EU PASSPORT ONLINE https://worldpassporte.com/

BUY DRIVER'S LICENSE ONLINE https://worldpassporte.com/

BUY REAL PASSPORT ONLINE https://worldpassporte.com/

WhatsApp contact: +44 7459 562803

https://worldpassporte.com/buy-real-drivers-license-online/
https://worldpassporte.com/buy-canadian-passport-online/
https://worldpassporte.com/buy-drivers-license-online/
https://worldpassporte.com/buy-uk-passport-online/
https://worldpassporte.com/buy-german-passport-online/
https://worldpassporte.com/buy-portuguese-passport-online/
https://worldpassporte.com/buy-spanish-passport/
https://worldpassporte.com/buy-australian-passport/
https://worldpassporte.com/buy-italian-passport/
https://worldpassporte.com/about-us/
https://worldpassporte.com/services/
https://worldpassporte.com/buy-toefl-ielts-online/
https://worldpassporte.com/buy-dual-citizenship-online/
https://worldpassporte.com/buy-id-card-online/

Buy Drivers License Online

Buy Registered Drivers License Online

Buy Real Drivers License Online

Buy Fake Drivers License Online

Buy Passport Online

Buy Registered Passport Online

Buy Real And Fake Registered Passport Online

Buy Registered IELTS | TOEFL Certificate Online

https://worldpassporte.com/buy-passport-online/

Buy United States Passports online

Buy Finland Passport online

Buy UK Passports online

Buy a German passport online | German passport application
German passport online

https://worldpassporte.com/buy-drivers-license-online/

Buy the United States Driver's License Online

Buy Finland driving license online

Buy UK driver's license online

Buy a German driver's license online

Buy German driver's license online | german driving license

Buy New Zealand driver's license online

Buy Latvian driver's license online

Buy Ireland driver's license online

Buy New Zealand passport online Buy

Latvia Passport online

Buy Ireland Passport online

Buy Denmark Passport online

Buy Portugal Passport online

https://worldpassporte.com/buy-passport-order-passport-online/

Buy Portuguese Passport Online | Buy Real And Fake Portuguese Passport Online

Buy Cyprus Passport for sale

Buy Luxembourg Passport online

Buy Turkish passport online

Buy Dutch passport online

Buy Norwegian passport online

Buy Poland Passport online

Buy Romania Passport online

Buy Serbian passport online

Buy Singapore Passport online

Buy Greece Passport online Buy

Hungarian passport online

Buy a French passport online Buy

US passport online Buy

Romanian passport online

Buy Slovenian passport online

Buy Slovak passport online Buy

Spanish passport online

Buy a Swiss passport online

Buy Thailand passport online

Buy Chile passport online

Buy Croatian passport online

Buy Canadian passport online

Buy Costa Rica Passports online

Buy Estonian passport online

Buy Australia Passport online

Buy Denmark driving license online

Buy Portugal driving license online

Buy Cyprus Driver License For Sale

Buy Luxembourg driver's license online

Buy Turkish driver's license online

Buy Dutch driver's license online

Buy Norwegian driver's license online

Buy Romania driver's license online
Buy Serbian driver's license online

Buy Australian driver's license online

Buy a German passport online

German passport application

https://worldpassporte.com/norway-drivers-license/

https://worldpassporte.com/buy-german-drivers-license-online/

https://worldpassporte.com/buy-uk-drivers-license-online/

https://worldpassporte.com/buy-austrian-drivers-license-online-2021/

BUY REAL PASSPORT ONLINE https://worldpassporte.com/

BUY REGISTERED PASSPORT AND DRIVER'S LICENSE ONLINE

Contact WhatsApp: +44 7459 562803

BUY DRIVER LICENSE

We use real sophisticated materials for creating documents.

Whether real or fake documents, we use the same quality materials.

The same materials that are used by all the authorities are the same materials that we use to create real documents.

So everything will be 100% of the highest quality.

All of our documents bear the secret features and could be seen under UV light with full spectrum holograms.

We digitally scan the fingerprints you send us and register them in the alleged database system.

We assure all of our customers 100% SECURITY
Velton
2023-01-23 09:37:22
(Whatsapp: +357-961-68055) Hankige pass, ID-kaardid, juhiload ja muud dokumendid.


Pakume ehtsaid ja ehtsaid passe, juhilube, isikutunnistusi, TOEFL-i, IELTS-i, sünnitunnistusi järgmistele riikidele: Austraalia, Belgia, Brasiilia, Soome, Prantsusmaa, Suurbritannia, Iirimaa, Itaalia, Holland, Norra, Austria, Rootsi, Šveits , Hispaania, Suurbritannia, USA jt. Garanteerime teile 100% ehtsad dokumendid, mida saate kasutada mis tahes probleemi korral. meil on rahulolevaid kliente üle kogu maailma.


Võtke ühendust e-postiga: info@patenteitalianaonline.com
Whatsapp: +357-961-68055
privaatne e-post: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk

https://patenteitalianaonline.com/

Osta Itaalia pass Internetist
Ostke Internetist Itaalia ID-kaarte
Ostke Internetist Itaalia juhiluba
Osta Itaalia kollast lehte Internetist
Osta Saksa passe Internetist
Osta Saksa ID-kaart Internetist
Osta Saksa juhiluba Internetist
Mis tahes passi saamiseks võtke meiega ühendust
Ostke juhiluba Internetist
Uuendage oma juhiluba
Tellige litsentsi duplikaat
Asendage juhiluba
Hankige uus juhiluba
Nime muutmine litsentsil
Aadressi muutmine

veebisait: https://patenteitalianaonline.com/
khulusum
2022-10-23 14:37:06
PSYCHIC LOVE READING LOVE SPELLS TO GET EX BACK IN THE USA +27732318372 CANBERRA, AUSTRALIA, NEWCASTLE, WOLLONGONG, SUNSHINE COAST DR MAMA KHULUSUM


Prof Mama Khulusum and Prof Abdul Rahman+27732318372 https://www.strongspellcaster.us.com
I am a Psychic clairvoyant spell caster (traditional healer) and face reader by birth. I get indications in my mind and senses about things and people. I am perfect in clairvoyant, psychic, and divination readings based on the African native Arabic form of Numerology spell casting; I have an intense command over spiritual healing, spells and their removals. I can read the minds of anyone or any number of people just by their names. Very pleased to be here and serve. I am a spirit possessor from native African most known tribal clans providing the best of my services in my surroundings and have been a part of the Internet Psychic Communities. I have been loved and acclaimed by so many who are now my regular friends seeking support during times of confusing situations in their lives. My reputation follows me due to God's given abilities and the hard-earned knowledge I have gained. If you are seeking anything regarding career, financial situations, love relationship, cheating, love breakups situations just not being good and well, or even if you are intending to know about any upcoming plan or thing, or even if you want to know what someone has on mind, what goes on with people, I give accurate detailed readings and services to help clarify and give guidance to any question queries or problem you have. I make it a point to explain exactly how I will conduct your reading, to ensure that you are comfortable and fully understand what it entails and what it does not, psychic is all about taking a very down-to-earth, hands-on open approach, working closely with the Divine power and Divine intelligence of the Angelic realms and Spiritual Guides. The intention is to come from a place of integrity, simplicity and purity of thought. I believe that it is your right to access this vital spiritual intelligence, wisdom and knowledge. To take it, ground it, anchor it and realistically integrate it into your daily life. The goal is to help you rediscover your inherent power to create and manifest blessings and love into your life. And to re-learn the power of natural practical magic responsibly,

Save my relationship spell

Break up relationship spell

Return My Love spell

Reinforce love relationship spell

I want to date a new man spell

I want to date a woman who spells

Passion and binding love relationship spell

Change my lover’s mind spell

Forgive my lover's spell

Stop his cheating ways spell

Stop her cheating ways spell

Return my love to me spells

Love me only lust for me spell

Stop our break-up spell

anchor it and realistically integrate it into your daily life. The goal is to help you rediscover your inherent power to create and manifest blessings and love into your life. And to re-learn the power of natural practical magic responsibly. Dr Mama khulusum
You can reach her on WhatsApp at +27732318372 EMAIL: mamakhulusum@gmail.com VISIT WEBSITE: https://www.strongspellcaster.us.com
Kõik kommentaarid