KUULA! Alkeemia Akadeemia "Toit & tervis" kõlab pühapäeval saates "Hallo, Kosmos!"

Sel pühapäeval, 27. oktoobril kell 14 kõlab saates "Hallo, Kosmos!" Alkeemia Akadeemia kuues vestluring, kus osalevad ADIK LEVIN, NATALIA TROFIMOVA, SILLE POOLA.
Natalia Trofimova, Adik Levin ja Sille Poola saates "Hallo, Kosmos!"
ADIK LEVIN on tuntud oma julgete ja teravate väljaütlemiste poolest, näiteks arvab ta, et: "Termin "tervislik toitumine" on omadega pankrotis!". Doktor Adik Levini meditsiiniresümees on pediaatriaõpingud Leningradis, seitsme aastane praktika ja teadustöö Kasahstanis, Tallinna Lastehaigla vastsündinute osakonna juhina tegi revolutsiooni lubades esimese haiglana maailmas emadel jääda haiglaravi vajavate vastsündinute juurde. Viimase dekaadi on doktor Levin tegutsenud toitumisspetsialistina, kelle arvates on oluline individuaalne toitumine ja tähtsaim teadlik toitumine.

NATALIA TROFIMOVA on üle 30-aastase kogemusega arst ja ravipaastu ekspert, kes on öelnud, et: "Kõige tähtsam paastumise mõte on taastada tasakaal". Lisaks Tartu Ülikoolile on BioKliiniku juhataja õppinud Leningradi I Meditsiiniinstituudis dietoloogiat, Saksamaal Schwarzwaldis loodusravi ja vesiravi ning täiendanud end Inglismaal, Hispaanias, Rootsis ning on ravipaastu kui loodusravi koostisosa esmakasutuselevõtja Eestis.

Toortoitumise spetsialist SILLE POOLA arvab, et: "Elus toit on kõige parem toit" - ja ta ei räägi mitte loomadest, vaid töötlemata taimedest. Toortoitlus on taimetoitluse üks liik, mille puhul enamus toitudest tarbitakse mittetöödelduna ning toitu ei kuumutata kunagi üle 40-46 kraadi, eesmärgiga säilitada vitamiinid ja ensüümid. Kümme aastat taimetoitu ja viis aastat toortoitu söönud Sille Poola on lõpetanud Tartu Ülikooli, õppinud toitumisnõustamist Eestis ja saanud taimedel põhineva toitumise (Plant Based Nutrtion) instruktori tunnistuse Cornelli Ülikoolist.

Alkeemia Akadeemia on eluülikooli täiendõpet pakkuv sündmustesari. Vestlusringides osalevad kõnelejad ja nende poolt käsitletavad teemad pakuvad elukogemust ja läbitunnetatud teadmisi. Varasematel sündmustel on osalenud: Igor Volke, Einar Laigna, Andres Juur, Mai-Agate Väljataga, Aigi Vahing, Ain Mäeots, Tommyboy, Martin Kruusvall, Tiina Tiitus, Mercedes Merimaa, Aleksandr Dreljov, Kristjan Puusild, Thule Lee.


Kuula varasemaid vestlusringe:

Alkeemia Akadeemia I – Sõltuvustest vabanemine – Aigi Vahing, Ain Mäeots, Tommyboy

Alkeemia Akadeemia II – Maailmalõpu eelõhtul – 2012 fenomen – Igor Volke, Einar Laigna, Mai-Agate Väljataga, Andres Juur

Alkeemia Akadeemia III – Õnnelike suhete saladus – Tiina Tiitus, Martin Kruusvall

Alkeemia Akadeemia IV – Tervis: Kevadväsimusest välja! - Mercedes Merimaa, Kristjan Puusild, Aleksandr Dreljov

Alkeemia Akadeemia V – Nõiakunst tänapäeval – Thule Lee


* * *

Alkeemia Akadeemia: http://alkeemia.ee/akadeemia

Kogu Kosmos ühes kohas! http://hallokosmos.ee

Külasta Kosmonautide Klubi Facebookis

Kuula varasemaid saateid R2 arhiivist

"Hallo, Kosmos!" portaalis Alkeemia.ee


Lisa kommentaar

Kommentaarid