Kaaniteraapia toime günekoloogiliste haiguste puhul

Allikas: www.terviseakadeemia.ee
Hirudoteraapia ehk kaaniravi on günekoloogiliste haiguste leevendamisel saavutanud laialdast populaarsust heade tulemustega paljudes kliinikutes üle maailma.
Kommentaare: 1
Kaaniteraapia on praktiliselt kõrvaltoimeteta, bioaktiivsete toimeainete tõttu on kaanisülg asendamatu ja hindamatu väärtusega.Foto: www.terviseakadeemia.ee

Järjest suurem hulk naisi teavad, kui raske on leida lahendust günekoloogilistele probleemidele. Sageli jäetakse tähelepanuta esimesed sümptomid ning haiguslikud protsessid võivad muutuda krooniliseks, ja mõnikord pöördumatult.

Kaaniteraapiat kasutatakse kui esmast teraapiavõtet alaägedate ja krooniliste naistehaiguste puhul. Kaane kasutatakse günekoloogias eelkõige võitluses infektsioossete, põletikuliste protsesside ja hormonaalsete haiguste korral. On võimalik normaliseerida menstruaaltsüklit ja ennetada tüsistusi pärast põletikulisi protsesse või aborti. Kaanid on tõestanud oma efektiivsust viljatuse korral ja korduva raseduse katkemise puhul.

Kaaniteraapia ei ole suunatud ainult konkreetsele günekoloogilisele probleemile, vaid toimib naise organismis kompleksselt, mõjutades paralleelselt ka teisi organsüsteeme (seedetrakt, hormoonsüsteem, närvisüsteem jne).

Kaanid on reaalseks alternatiiviks ka günekoloogiliste kasvajate ja uudismoodustiste operatiivsele ravile. Kaaniteraapia võimaldab munasarjatsüstidel imenduda ning mõjutada hormonaalprotsesse endometroosi korral. Hirudoterapeutide praktikas on head tulemused viljatuse puhul, kui munajuhade põletiku tagajärjel on tekkinud liited ning munajuhad on osaliselt sulgunud. Kaaniteraapia tulemusel on munajuhade läbitavus taastunud.

Tänapäeva meedikute käsutuses on palju erinevaid ravimeid, kuid neil on ka suur hulk kõrvaltoimeid, mis aga põhjustavad omakorda lisahäsireid erinevates organites. Kaaniteraapia on praktiliselt kõrvaltoimeteta, bioaktiivsete toimeainete tõttu on kaanisülg asendamatu ja hindamatu väärtusega.

Kaanisülje tervendav saladus peitub selles olevate bioaktiivsete ainete toimes, mida on 120-150 erinevat ainet, mis mõjutavad üksikuna erinevalt ja kompleksselt kogu organismi.

Kuidas kaanid toimivad:

1. Kaanid imevad endasse verd ja seejärel väljub hammustuse kohast rohkelt nakatunud ja põletikulist verd.

2. Selleks, et kaan saaks verd imeda, peab ta haava eritama süljefermente, mis peatavad hüübimisprotsessi, et põletikuline veri saaks väljuda. Süljefermentidel on valu- ja põletikku vähendav, vere- ja lümfiringet parandav, immuunsust tõstev, turset alandav ja rakkude uuenemist soodustav toime.

3. Vere- ja lümfiringe aktiveerumisel paraneb ravimite omastatavus, mis omakorda lubab vähendada (konsulteerides raviarstiga) senikasutatud ravimite annuseid.

4. Kaanid töötavad bioloogiliselt aktiivsetes punktides ja keskustes, parandavad nad alati inimese energeetikat. Selle tulemusena korrastub ja tasakaalustus psüühika ja paraneb füüsiline keha.

Autor: Monika Reimund

Allikas: www.terviseakadeemia.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

brianna
2018-10-05 15:35:18
This is my testimony about the good work of a man who helped me..I base in US .My life is back!!! After 8 years of marriage, my husband left me and left me with our three kids. I felt like my life was about to end, and was falling apart. Thanks to a spell caster called Dr gbojie who i met online. On one faithful day, as I was browsing through the internet, I was searching for a good spell caster that can solve my problems. I came across series of testimonies about this particular spell caster. Some people testified that he brought their Ex lover back, some testified that he restores womb, some testified that he can cast a spell to stop divorce and so on. There was one particular testimony I saw, it was about a woman called grace,she testified about how Dr gbojie brought back her Ex lover in less than 48 hours and at the end of her testimony she drop his email. After reading all these,I decided to give Dr gbojie a try. I contacted him on gbojiespiritualtemple@gmail.com , gbojiespiritualtemple@yahoo.com or call his mobile number on +2349066410185 or contact him on his website : http://gbojiespiritualtemple.website2.me and indeed he restored my marriage and am so grateful.
Kõik kommentaarid