Kaks lihtsat märki, mis ennustavad edukust

Allikas: www.telegram.ee
Käesoleva lakmustesti põhimõtte mõtles Konfutsius välja 2500 aastat tagasi ning see on väidetevalt töötanud märkimisväärse täpsusega. Mike Halpern kirjutas portaalis We Are Change, kuidas ta sai oma sõprade hulgas selgeltnägija maine, sest oskas ennustada, kellel hakkab elus hästi minema.
Kommentaare: 4
Konfutsiuse tarkus töötab ka tänapäeval

Kui ta oli kolledži lõpetanud, hakkas ta sõpradele naljatledes ennustama nende edu esimestel töökohtadel, tulevast edukust ja rikkust. Kuna tema ennustused läksid täppi, hakkas tema kuulsus levima. Siinkohal ta rõhutab, et ta rakendas "ennustamisel" pigem teadust kui selgeltnägemist.

Kõigepealt planeeris ta ringkäigu oma tulevikku teadva tahtva inimese koju. Ta jalutas ringi, kommenteeris inimeste mööblit, küsis piltide ja seinakaunistuste kohta. Mõnikord arutas ta isegi pisiasju nagu käterätikute värv, kuid see kõik oli ainult tähelepanu hajutamiseks – päriselt otsis ta vaid kahte võtmeasja, sest vaid need kaks asja said ennustada inimeste finantstulevikku.

Pärast ringkäiku ta istus maha ja ütles oma hinnagu, mille peale osad inimesed olid kurvad, osad õnnelikud. Aja möödudes tema maine üha kasvas, nagu ka nende arv, kes üritasid välja nuputada, kuidas ta seda tegi.

Mõned arvasid, et nad said saladusele jälile ning üritasid teda petta. Näiteks kuna teati, et ta oli tervisliku eluviisiga, siis inimesed panid meelega värsket toitu külmkappi ja lauale või tõstsid sportimisvarustuse nähtavale kohale. Üks tüdruk oli isegi oma köögi nii puhtaks küürinud, et mustuse pelgajad oleksid võinud põrandalt süüa. Üks mees kulutas üüratut raha, et täita oma korter taimedega. Kõik nad üritasid olukorda mõjutada, et maagiliselt muuta oma tulevikuõnne. Ilmselt need muutused aitasid nende elukvaliteeti parandada küll, aga need polnud siiski asjad, mida Halpern otsis. Need kaks asja, mida ta otsis, pidid olema sellises tasakaalus, et üks on suur ja teine väike.

Nimelt olid need kaks asja nende raamatukogu ja televiisor. Kui nende raamatukogu oli suurem kui nende televiisor, siis inimesed said tõenäoliselt edukamaks. See pidas eriti hästi paika, kui nende raamatukogus andsid tooni mitte ilukirjanduslikud raamatud, vaid just teabe ja ainekirjandus. Halperni sõnul on rikkamatel inimestel, keda ta teab, väikesed televiisorid ja suured raamatukogud.

Seda mõtet kuulis ta aga juba 1980-ndatel motivatsioonikoolitaja Jim Rohni käest: "Vaestel inimestel on suured telekad, rikastel inimestel on suured raamatukogud." Konfutsius aga oli selle tõeni jõudnud juba kõvasti varem, öeldes: "Ükskõik kui tegusaks sa ennast ka ei pea, sa pead leidma aega lugemiseks, või loovutama ennast sinu enda valitud ignorantsusele."

See test töötas küll pikka aega, aga viimasel ajal on hakanud asjad muutuma. Mitte testi põhimõte, vaid selle läbiviimise meetod ei ole enam nii kindel. Seda põhjusel, et üha rohkem on inimeste raamatud kolimas ümber digitaalsele kujule ning vaadates inimese suletud sülearvutit või nutitelefoni ei ole võimalik hinnata, kui palju ta loeb. Selle võrra on aga inimestel lihtsam ennast harida.

Siin on ka väikene test endale – kas sinu televiisor on suurem kui sinu mitte-ilukirjanduslik raamatukogu? Kas sa veedad rohkem aega vaadates mõttetuid telesaateid või harid ennast elumuutva informatsiooniga?

Asi on selles, et tänapäeval on meil piiramatu ligipääs informatsioonile kõigest hiirekliki kaugusel, aga inimesed tihtipeale kipuvad unustama, et internetti saab kasutada ka enda arendamiseks ja õppimiseks, mitte ainult sotsiaalvõrgustikus piltide jagamiseks või kassivideote vaatamiseks.

Muidugi on ka oma aeg meelelahutusel, aga pisiasjade üledoseerimine võib olla hävituslikum kui me mõistame. Liiga palju on neid inimesi, kes töölt tulles istuvad igal õhtul teleka ette ning lülitavad oma ajud välja, kui nad võiksid hoopis uurida, kuidas olla produktiivsemad, süüa tervislikumalt või õppida oskuseid, mis aitavad nende elu parandada.

Mida teha siis, kui vaatadki telerit rohkem kui loed? Selle kõigega on lihtne alustada – kasvõi määra endale iga päev kindel pooltund, kus sa loed raamatut või uurid internetist millegi kohta, mis sind huvitab. Alguses võib sul olla tunne, nagu sa jääksid millestki ilma, kuid see tegelikult nii pole. Peagi hakkad sa rõõmuga ootama oma õppimisaega. Lisaks võid kindel olla, et õpitu on põnevam kui mõni tõsielusaade, millel pole päriseluga ju mingit pistmist.

Allikas: www.telegram.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2019-01-19 00:07:51
URGENT AND EFFECTIVE LOVE SPELL CASTER TO HELP YOU GET BACK YOUR EX LOVER VERY FAST 2018 Contact LORD OJOKA
http://drojokaspelltemple.website2.me/love-spell WhatsApp @ +2348144172934

I am jessica roma from (ALABAMA), When I eventually found testimonies about this spell caster LORD OJOKA , how he helped many people to get their lovers and broken homes back, i contacted him too,because I was absolutely desperate to get my lover back. Life without my lover was a real mess for me and my kids. i wanted a dramatic change and I thought love spell could be the solution. After discussing the resolution with LORD OJOKA, he gave me hope that he will restore my relationship. I felt confident that he will actually make my lover to return home and he did! It’s fantastic what this great spell caster have done for me, his help is priceless! I don't know what I would have done without LORD OJOKA, He does his job so well he is organized and highly functional, i believe he is the best spell caster i can count on when it comes to all kinds of spell, I am so happy that my lover return back home. If you need help, contact him right now through these details below:

Email: dr.ojokaspelltemple@gmail.com
WhatsApp @ +2348144172934
Website: http://drojokaspelltemple.website2.me/love-spell
jessica807
2018-10-22 22:43:28
Hi everyone I'm from Texas USA. Am here to testify of a great and powerful spell caster named DR AKERECO of drakerecospellcaster@gmail.com I was so confused and devastated when my boyfriend left me for another girl. I needed him back desperately because i loved him so much. So i contacted this great spell caster for a help. He helped me cast a return love spell on him and just within 2 days my boyfriend came back to me crying and begging for my forgiveness. I want to recommend this great spell caster to anyone that truly needs an urgent solution to a love break up. Simply contact the great DR AKERECO via email: drakerecospellcaster@gmail.com
His whats-app +1628-203-8649
Website http://drakerecoproblemssolutionhome.webs.com

brianna
2018-10-05 15:26:31
This is my testimony about the good work of a man who helped me..I base in US .My life is back!!! After 8 years of marriage, my husband left me and left me with our three kids. I felt like my life was about to end, and was falling apart. Thanks to a spell caster called Dr gbojie who i met online. On one faithful day, as I was browsing through the internet, I was searching for a good spell caster that can solve my problems. I came across series of testimonies about this particular spell caster. Some people testified that he brought their Ex lover back, some testified that he restores womb, some testified that he can cast a spell to stop divorce and so on. There was one particular testimony I saw, it was about a woman called grace,she testified about how Dr gbojie brought back her Ex lover in less than 48 hours and at the end of her testimony she drop his email. After reading all these,I decided to give Dr gbojie a try. I contacted him on gbojiespiritualtemple@gmail.com , gbojiespiritualtemple@yahoo.com or call his mobile number on +2349066410185 or contact him on his website : http://gbojiespiritualtemple.website2.me and indeed he restored my marriage and am so grateful.
Kõik kommentaarid