Kas suurus loeb?

Allikas: www.novaator.ee
Inimese peenis on suurem kui inimahvidel. Kas selle taga on suguline valik, mis soosib pika peenisega mehi? Siiani pole suudetud tõestada, et mehe suguti pikkus oleks naiste jaoks olulise tähtsusega. Seda on uuritud eri viisidel. Naiste arvamust on küsitud otse, samuti on palutud hinnata mehefiguure, mis erinevad ainult peenise mõõtmete poolest.
Kommentaare: 1
Katsealused naised pidasid pikakasvulist laiaõlgset ja tugeva lihaselise rindkerega meest ka siis veetlevaks, kui tal oli lühem peenis kui jässakal kaaslasel

Austraalia riikliku ülikooli teadlast Brian Mautzi huvitas, kas peenise mõõtmed on seotud teiste mehelikuks peetavate kehaomadustega. Ta võttis aluseks Itaalias tehtud uurimuse ning lõi selle põhjal arvutis 343 mehefiguuri, mis erinesid kehapikkuse, peenise pikkuse ja õlgade ning puusade laiuse poolest. Just neid omadusi peetakse külgetõmbavaks.

Figuurid muudeti elusuuruseks ja neid näidati 105 vabatahtlikule naisele. Igaüks neist vaatas 53 juhuslikult valitud mehekuju ja hindas nende seksuaalset kütkestavust seitsmepallisel skaalal.

Tuli välja, et peenise suurus muutis mehe ligitõmbavaks, kuid ainult teatud piirini. Mautzi sõnul mõjub peenise suurus ainult koos teiste kehamõõtmetega. Katsealused naised pidasid pikakasvulist laiaõlgset ja tugeva lihaselise rindkerega meest ka siis veetlevaks, kui tal oli lühem peenis kui jässakal kaaslasel.

185 sentimeetri pikkune ja seitsmesentimeetrise peenisega mehekuju hindasid naised keskpäraselt ligitõmbavaks. Sama punktisumma saamiseks oleks 170 sentimeetri pikkuse mehe peenis pidanud olema koguni 11 sentimeetrit pikk.

Teadlase kinnitusel peab mees vägevast peenisest kasu lõikamisest olema igati veetlev. Kui tema keha naistele ei meeldi, pole kasu ka maailma kõige pikemast suguliikmest.

Katses kasutati kolme omaduse poolest varieeruvaid mehekujusid. Päriselus on muutlikkus veelgi suurem ning peenise mõõtmete tähtsus võib veel väheneda.

Uurimus ilmus ajakirjas Proceedings of the National Academy of Sciences.

Autor: Piret Pappel

Allikas: www.novaator.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2017-05-03 19:01:27
Tere kallid lugejad tänu lugemiseks selles awesome reaalses elus tunnistust siin ...
minu nimi on Maris, Rootsi, Mu abikaasa lahutasid mind viimase 2yrs, tõttas ta teise naise,
Ma nutsin, sest ma armastan oma meest nii palju ja meil on laps tüdruk 9years vana. Jagan oma südame valu sõbrale Mickie,
ta tutvustas mulle võimas Baba alates troopika afrikan rahvaste, kes on must imevägi, et kustutada kõik kurja õigekirja hõlmates ja
hävitada mu perekonnaseis saatust. Mu abikaasa oli all paha õigekirja teisest naine, mis põhjustavad minu abikaasa abielulahutuse mind.
Mu abikaasa tuli tagasi mulle just eile nutt, et ta on kahju lahutuse mind, ta kahetses ja ütles, et ta ei olnud oma õigust meeli.
see on tõsi mu abikaasa oli all paha õigekirja teisest naine, sest ta väita, et mu abikaasa dateeritud teda enne abiellumist mulle. baba2goody@gmail.com
mind aidata lahendada minu abielu probleem. täna HA õhtusöök kuupäeva minu abikaasa. Ma olen väga õnnelik.
kui teil on sarnased probleemid abielus ärge võtke seda meest abi ja sa liiga hea meelega lõpuks.
Baba ka lahendada probleeme, nagu need allpool; -
- Tooge tagasi ex armastus õigekirja
- lõpetada petmine ja Stopp Lamades suhe
- saada tagasi usalduse oma suhe
- soovite sünnitada oma last
- Stop Abielulahutus / Seperation Õigekirja.
- Pay-tagasi Õigekirja?
- GOOG-õnne õigekirja.
- õigekirja saada promtion tööl kontoris.
- kontrollimine edu Õigekirja.
  Võtke nüüd tema .. baba2goody@gmail.com
 ..information on power..copy ja edasi. võite lihtsalt salvestada abielu.
Kõik kommentaarid