Kes on Kadri Luik ja Lauri Luik?

Alkeemia.ee ilmutab katkendeid tõsielulistel sündmustel baseeruvast raamatust "MUST JA VALGE LUIK". Kes on raamatu autorid KADRI LUIK ja LAURI LUIK?
Kadri Luik
Kadri Luik on Lõuna-Eesti juurtega kirjaneitsi, kes on leidnud oma kutsumuse, milleks on kirjutamine – see on tema töö, hobi, kirg ning armastus. Inspiratsiooni kogub ta elust enesest ning teda ümbritsevatest inimestest. Tihtilugu just öösiti istub Kadri kuulvalgel üleval ning välgutab agaralt kirjasulge.

Lisaks kirjutamisele on Kadri leidnud hingetoidu, milleks on muusika ja laulmine ning saanud väljakutse poliitika näol, mis tema elule vürtsi lisab. Kadri naudib psühholoogilist ning vaimset kirjandust, et end vormis hoida ja inimesi nende eluraskustes aidata. Läbi hoolivuse, armastuse ning talle antud annete täidab oma missiooni ning
lapsepõlve unistust, milleks on muuta maailm paremkas kohaks. Olulisem õppetund aga seejuures on olnud, et alustada tuleb ikka ja alati iseendast. Nii töötabki ta iga päev oma hirmude, emotsioonide, tunnete ning mõtetega, sest usub, et just inimene ise loob oma reaalsuse.

Laiemale avalikkusele on Kadri tuntud saanuks oma avameelse blogiga, kus ta oma kogemusi ning õppetunde,  siiralt ja ilma keerutama jagab kõigi Eestimaa lugejatega.

Lauri Luik on pärit pisikesest kuurortlinnast Haapsalust, kus juba väiksest peale kasvas ta vaimus, et ümbritsev keskkond peab olema ilus, puhas ja atraktiivne - selleks, et inimesed tahaksid tema kodulinnas elada ja turistid puhata.

Erialalt on Lauri arvutiinsener, laiemale avalikkusele on ta aga tuntud poliitikuna. Tema tegevusfookus parlamendi kultuurikomisjonis on haridus- ja kultuuripoliitika, sh noorsootöö ning spordi arendamine.

Laurile meeldib jooksmine ning ta parlamentääride maailmameister maratonis juba aastast 2008. Eesti Koolispordi Liidu presidendina on tema missiooniks tervislike eluviiside edendamine koolinoorte, õpetajate ja ka lapsevanemate hulgas.Foto: www.saartehaal.ee

Kadri Luik & Lauri Luik "Must ja valge luik" - Raamatu esitlus toimub neljapäeval, 4. aprillil kell 17.30 Viru Keskuse Rahva Raamatus.

Vaata ka Facebookist.

Loe lisaks: http://alkeemia.ee/artiklid/EKSKLUSIIV-MUST-JA-VALGE-LUIK/

http://alkeemia.ee/artiklid/EKSKLUSIIV-2-MUST-JA-VALGE-LUIK-Mis-on-onn/

Lisa kommentaar

Kommentaarid