Kes on Sinu vastane suhtetandril?

Naised tihtilugu ütlevad mulle lauseid stiilis:"Ma kavatsen selle mehe nimel võidelda!" Ja mina küsin alati vastu, et: "Kellega Sa võitled?" Mehe hirmudega? Saatusega? Teise naisega?
Kommentaare: 1
Kumb on magusam, kas suure võitlusega ja veriselt kättevõidetud "saakloom" või mees, kes on tulnud ise, omal vabal tahtel, usuga, et Teie oletegi see, millest ta on unistanud?

Võitlus oma olemuselt tähendab vajadust kontrollida. Elu ning inimesi paraku ei saa kontrollida, mida kiiremini see endale selgeks teha, seda õnnelikum olete.

Need võitlused lõppevad kõik suht ühes ämbris – te võtate inimeslt vaba tahte ja saate enese kõrvale kellegi, kes ongi nagu jahis alistatud saakloom, kellest erilist asja enam ei saa ja teie lepite teadmisega, et ta püsib seal, kus ta parasjagu on, lihtsalt sellepärast, et kuulihaav ei lase jooksu panna või ämber nr 2, te kaotate viimsegi väärikuse.

Kas te ikka tahate endale partnerit, kel puudub selgroog teha oma valikud ise? Kumb on magusam, kas suure võitlusega ja veriselt kättevõidetud "saakloom" või mees, kes on tulnud ise, omal vabal tahtel, usuga, et Teie oletegi see, millest ta on unistanud?

Inimesed on alati valmis heade asjade nimel võitlema, aga uskuge, armastus ei ole see koht. Võim ning kontroll ei tohiks käia inimsuhetega käsikäes.

Ma olen näinud ka kõrvalt inimesi, kus Sa tajud, et olukorda ei juhi nemad, vaid juhib hirm, aga ka sellisel puhul ei saa üks inimene teise eest tööd ära teha. Sul võib olla vallaline mees ja Sa võid tahta teda nii hirmsasti enda omaks teha, aga kui ta pole tegelikult valmis end siduma, siis see kõva võitlemine ei too seda meest kiiremini Sinu valdustesse.

Lase lahti, las ta käib, kogeb, õpib, harjub ja kui see on tähtedes kirjas, siis juhtuvad asjad nagunii.

Ei ole vaja võidelda, on tarvis usaldada elu. Piisab sellest, kui sosistad talle kõrva, et: "Mina tahan!" Ei pea barrikaadidel kisama:"Ma pean saama, ma tahan, ma võitlen."

Ma küsin veelkord: Kellega te õigupoolest võitlete? See nähtamatu vastane olete teie ise. Mitte ükski teine naine ei saa võtta seda, mis on saatuse poolt määratud. Mitte ükski hirm või kahtlus pole tugevam armastuse väest. Mitte ükski mees ega suhe pole väärt verd ja pisaraid, alandust ning väärikuse kaotamist.

Autor: Kadri Luik

Lisa kommentaar

Kommentaarid

JenniferParks511
2019-01-13 15:47:00
HOW TO GET YOUR EX BACK WITH YOU NOW!!!
I have something to share with you!!! There is a great joy in my heart which I want to share with everyone. My name is Jennifer Parks . I had a misunderstanding with my lover several months ago; which led us to break up and he never wanted to hear my voice again. But as time went on, a good friend of mine recommended DR.PEPOKO who could help me with Love Spell to get my man back. At first, I thought the idea of a love spell was strange,but was willing to give it a try because i really love my boyfriend. For the first time I was scared to contact the DR.PEPOKO because I was not sure if what they did was against my religion. But my friend assured me that they only use Spell which is safe and has no side effects. I felt a little better and decided to contact DR.PEPOKO on his mail (pepokolovespell@gmail.com)I contacted him through his email and explained everything to him. He said that I shouldn't worry, that my lover will come back to me on his knees begging for forgiveness. I bought an item that he told me to buy for the preparation of the spell and assured me that my lover will come to me within 48 hours in remorse. My greatest joy now is that he actually came back to me and fell on his knees begging for forgiveness. We got back together and our relationship has been better this second time around. I have to give DR.PEPOKO all the credit for helping us get back to a better place than where we began. The new found love that my boyfriend has for me is incredible and i can't wait to see what the future holds for us. Do you have any problem with your loved one? Well worry no more because DR.PEPOKO can provide you with a spell to get him or her back. With the help of a spell just as he helped me. Contact DR.PEPOKO via email: pepokolovespell@gmail.com or visit her website: www.pepokolovespelltemple.blogspot.com OR you can contact Dr.PEPOKO through WhatsApp number +2348156148821
Kõik kommentaarid