Keskea tantra

Võrreldes teiste Euroopa riikidega, on meie ühiskonnas suhteliselt vähe üritusi suunatud vanemale publikule. Pole just palju kontserte, festivale ja baare, kus võime rahvast kohata, alates kahekümnendatest kuni kuuekümnendate ja kõrgema eani, koos õhtut nautimas. Kas ongi nii, et kui ilu hakkab hääbuma ja jõud raugema, siis peame orbiidilt kaduma?
Kommentaare: 4
Kui oled rahulik ja rõõmus, rahuldatud ja õnnelik, kasvab elujõud ja pikeneb eluiga

Varem ma sellele ei mõelnud. Nüüd, kui endalgi hakkab vanuse esimene number vahetuma ja peres on kasvamas laps, tunnen, et aeg möödub kiiremini kui mõistus uskuda tahab. Seda enam, oli rõõm näha, et Bhairavayoga joogakooli tantrafestivalile oli tulnud osa võtma ka soliidses vanuses paare ja vallalisi.

Seks ja vanus

Miskipärast on veider, piinlik ja veidi tülgastavgi mõelda, et ka meie emad, isad ja isegi vanavanemad "seda" teevad. Kas inimesed on tõesti programmeeritud ainult välisele ilule ja nooruslikule elujõule? Kas vanusega seksiisu kaob? Olen kuulnud, et mitte, see pidavat ajaga hoopis kasvama. Muutub vaid protsess, mille keskmes ei ole enam tundidepikkune armatsemine ja keskendumine suguelunditele, vaid tähtsaks saavad hoopis tõeline õrnus, puudutused ja vaimne ühtekuuluvus.

Tantrafestivalil, oli näha, et inimeste vajadused vanusega ei muutu. Ikka otsime lähedust ja mõistmist, kõige lihtsamat tundelist embust, mis annab jõudu edasi minna. Kuigi tantra järgi peaks hakkama suhtega tegelema, selle emotsionnaalses ja hormonaalses armumise kõrgpunktis, olid ilmselt paljud tulnud otsima värskendust aastaid kestnud abielule, et kired taas lõkkele puhuda või, et lihtsalt midagi uut kogeda. Kindlasti oli seal hulgas ka pikaajalisi tantriste, kes juba teadlikult oma vaimsust ja suguelu tantraga muutnud on.

Võib tunduda kummaline, aga mulle näib, et just nii võibki keskearõõmud nauditavaks teha, sest see pole kaugeltki ainult füüsiline kelmikas seksiõpetus, vaid palju sügavam filossoofia ja praktika, mis aitab läbi teiste inimeste, tundma õppida just iseend. Nautides elu ja olles kohal igas hetkes, suudame ka oma kaaslase vajadusi paremini rahuldada. Miks mitte, kui meeled on ärksad ja hing noor, teha seda aastaid?

Tantra ja tervis

Samuti võib vaadelda seda tervislikusse aspektis. Kui oled rahulik ja rõõmus, rahuldatud ja õnnelik, kasvab elujõud ja pikeneb eluiga. Tantra õpetab naistele muu hulgas rinnamassaaži ning erinevaid punkte kehal, mida stimuleerides hakkavad liikuma takerdunud energiad, suureneb immuunsus ja väheneb erinevate haiguste oht, alates külmetustest kuni vähini. Meestel vähenevad eesnäärme probleemid, kasvab vastupidavus ning enesehinnang, sellest tulenevalt kaob ka pidev stress.

Ma ei tea, kas see oli antud olukorra joovastusest, kummalisusest või imepärasusest, aga mulle tundus, et seal Viljandimaa kaunite metsade vahel olid küll kõik õnnelikud. Arvan, et tantraõpetust ei pea absoluutse tõena võtma, kuid seal on, mida kõrva taha panna, sest mina kavatsen küll veel vähemalt kolmkümmend aastat aktiivset ja nauditavat suguelu elada ning vitaalne olla. Oma vanavanemaid vaatan nüüd samuti hoopis teise pilguga.

Autor: Sienna Suvi

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Velton
2023-01-23 10:04:14
(Whatsapp: +357-961-68055) Hankige pass, ID-kaardid, juhiload ja muud dokumendid.


Pakume ehtsaid ja ehtsaid passe, juhilube, isikutunnistusi, TOEFL-i, IELTS-i, sünnitunnistusi järgmistele riikidele: Austraalia, Belgia, Brasiilia, Soome, Prantsusmaa, Suurbritannia, Iirimaa, Itaalia, Holland, Norra, Austria, Rootsi, Šveits , Hispaania, Suurbritannia, USA jt. Garanteerime teile 100% ehtsad dokumendid, mida saate kasutada mis tahes probleemi korral. meil on rahulolevaid kliente üle kogu maailma.


Võtke ühendust e-postiga: info@patenteitalianaonline.com
Whatsapp: +357-961-68055
privaatne e-post: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk

https://patenteitalianaonline.com/

Osta Itaalia pass Internetist
Ostke Internetist Itaalia ID-kaarte
Ostke Internetist Itaalia juhiluba
Osta Itaalia kollast lehte Internetist
Osta Saksa passe Internetist
Osta Saksa ID-kaart Internetist
Osta Saksa juhiluba Internetist
Mis tahes passi saamiseks võtke meiega ühendust
Ostke juhiluba Internetist
Uuendage oma juhiluba
Tellige litsentsi duplikaat
Asendage juhiluba
Hankige uus juhiluba
Nime muutmine litsentsil
Aadressi muutmine

veebisait: https://patenteitalianaonline.com/
dhbfa
2018-08-15 05:44:59

Hi views did you know there are spell to win love back from an ex. I have done it. I love reading about relationships and how to make them work, how to better the relationship, and how to keep the spark alive, even how to talk to them a certain way to get them to think a different way about the situation and you. If you need advice or want to win your ex back, try this: augusmimi789@gmail.com copy and message on the following(augusmimi789@gmail.com )It will change your mentality and get you what you want.
eve ves
2018-08-01 10:31:55
laenupakkumine üksikisikutele, kes vajavad rahastamist

mikrokrediidi struktuur Oleme välja kujunenud ja aastate jooksul
aastad on välja töötanud sügava arusaamise teie vajadustest ja
individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide käsitlemisele
õiglane ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust.
Meie protseduurid on loodud teie vastutusele selle tagamiseks
pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega.

Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. meie
moto on aidata sind, klient, olenemata teie vajadustest. Me
pakkuda laene vahemikus 1000 kuni 5 000 000 000 eurot.
Taotlused töödeldakse "mitte kohustusena.

 Pakume laenu kindla intressimääraga kõigi laenutüüpide jaoks.

   Palun, kui olete huvitatud meie teenusest
Täida taotleja vorm ja saatke see meile
e-posti aadress allpool

Teie täielik nimi: ....................
Aadress: ................................
Riik: ................................
Laenu summa: .......................
Laenu kestus: ......................
teie e-posti aadress: ..............


Leppige meiega kokku evexves@gmail.com

FINANCIAL CORPORATION'is on meie rahulolu meie peamine mure.
Kõik kommentaarid