Keskea tantra

Võrreldes teiste Euroopa riikidega, on meie ühiskonnas suhteliselt vähe üritusi suunatud vanemale publikule. Pole just palju kontserte, festivale ja baare, kus võime rahvast kohata, alates kahekümnendatest kuni kuuekümnendate ja kõrgema eani, koos õhtut nautimas. Kas ongi nii, et kui ilu hakkab hääbuma ja jõud raugema, siis peame orbiidilt kaduma?
Kommentaare: 3
Kui oled rahulik ja rõõmus, rahuldatud ja õnnelik, kasvab elujõud ja pikeneb eluiga

Varem ma sellele ei mõelnud. Nüüd, kui endalgi hakkab vanuse esimene number vahetuma ja peres on kasvamas laps, tunnen, et aeg möödub kiiremini kui mõistus uskuda tahab. Seda enam, oli rõõm näha, et Bhairavayoga joogakooli tantrafestivalile oli tulnud osa võtma ka soliidses vanuses paare ja vallalisi.

Seks ja vanus

Miskipärast on veider, piinlik ja veidi tülgastavgi mõelda, et ka meie emad, isad ja isegi vanavanemad "seda" teevad. Kas inimesed on tõesti programmeeritud ainult välisele ilule ja nooruslikule elujõule? Kas vanusega seksiisu kaob? Olen kuulnud, et mitte, see pidavat ajaga hoopis kasvama. Muutub vaid protsess, mille keskmes ei ole enam tundidepikkune armatsemine ja keskendumine suguelunditele, vaid tähtsaks saavad hoopis tõeline õrnus, puudutused ja vaimne ühtekuuluvus.

Tantrafestivalil, oli näha, et inimeste vajadused vanusega ei muutu. Ikka otsime lähedust ja mõistmist, kõige lihtsamat tundelist embust, mis annab jõudu edasi minna. Kuigi tantra järgi peaks hakkama suhtega tegelema, selle emotsionnaalses ja hormonaalses armumise kõrgpunktis, olid ilmselt paljud tulnud otsima värskendust aastaid kestnud abielule, et kired taas lõkkele puhuda või, et lihtsalt midagi uut kogeda. Kindlasti oli seal hulgas ka pikaajalisi tantriste, kes juba teadlikult oma vaimsust ja suguelu tantraga muutnud on.

Võib tunduda kummaline, aga mulle näib, et just nii võibki keskearõõmud nauditavaks teha, sest see pole kaugeltki ainult füüsiline kelmikas seksiõpetus, vaid palju sügavam filossoofia ja praktika, mis aitab läbi teiste inimeste, tundma õppida just iseend. Nautides elu ja olles kohal igas hetkes, suudame ka oma kaaslase vajadusi paremini rahuldada. Miks mitte, kui meeled on ärksad ja hing noor, teha seda aastaid?

Tantra ja tervis

Samuti võib vaadelda seda tervislikusse aspektis. Kui oled rahulik ja rõõmus, rahuldatud ja õnnelik, kasvab elujõud ja pikeneb eluiga. Tantra õpetab naistele muu hulgas rinnamassaaži ning erinevaid punkte kehal, mida stimuleerides hakkavad liikuma takerdunud energiad, suureneb immuunsus ja väheneb erinevate haiguste oht, alates külmetustest kuni vähini. Meestel vähenevad eesnäärme probleemid, kasvab vastupidavus ning enesehinnang, sellest tulenevalt kaob ka pidev stress.

Ma ei tea, kas see oli antud olukorra joovastusest, kummalisusest või imepärasusest, aga mulle tundus, et seal Viljandimaa kaunite metsade vahel olid küll kõik õnnelikud. Arvan, et tantraõpetust ei pea absoluutse tõena võtma, kuid seal on, mida kõrva taha panna, sest mina kavatsen küll veel vähemalt kolmkümmend aastat aktiivset ja nauditavat suguelu elada ning vitaalne olla. Oma vanavanemaid vaatan nüüd samuti hoopis teise pilguga.

Autor: Sienna Suvi

Lisa kommentaar

Kommentaarid

dhbfa
2018-08-15 05:44:59

Hi views did you know there are spell to win love back from an ex. I have done it. I love reading about relationships and how to make them work, how to better the relationship, and how to keep the spark alive, even how to talk to them a certain way to get them to think a different way about the situation and you. If you need advice or want to win your ex back, try this: augusmimi789@gmail.com copy and message on the following(augusmimi789@gmail.com )It will change your mentality and get you what you want.
eve ves
2018-08-01 10:31:55
laenupakkumine üksikisikutele, kes vajavad rahastamist

mikrokrediidi struktuur Oleme välja kujunenud ja aastate jooksul
aastad on välja töötanud sügava arusaamise teie vajadustest ja
individuaalsed nõuded. Oleme pühendunud oma klientide käsitlemisele
õiglane ja pakkuda professionaalset, sõbralikku ja viisakat teenust.
Meie protseduurid on loodud teie vastutusele selle tagamiseks
pakume tooteid, mis sobivad teie tingimustega.

Meie teenus on väga professionaalne ja viivitamata. meie
moto on aidata sind, klient, olenemata teie vajadustest. Me
pakkuda laene vahemikus 1000 kuni 5 000 000 000 eurot.
Taotlused töödeldakse "mitte kohustusena.

 Pakume laenu kindla intressimääraga kõigi laenutüüpide jaoks.

   Palun, kui olete huvitatud meie teenusest
Täida taotleja vorm ja saatke see meile
e-posti aadress allpool

Teie täielik nimi: ....................
Aadress: ................................
Riik: ................................
Laenu summa: .......................
Laenu kestus: ......................
teie e-posti aadress: ..............


Leppige meiega kokku evexves@gmail.com

FINANCIAL CORPORATION'is on meie rahulolu meie peamine mure.
Alkeemik
2017-05-03 18:41:56
Olen olnud abielus 17 aastat. lubage mul alustada natuke mulle läks küna olukord noores eas ja kasvas üles
abielu, kus asjad, kus alati halb. nii et mul on küsimus usalduse kuid olen püüdnud ja mu abikaasa ja ma oli töötanud
asjad läbi ja läks küna palju olukordi koos.
viie aasta pärast abielu ta otsustas ta ei olnud õnnelik ja ei armasta mind enam, et ta lahkus,
 et samal õhtul ta maganud tüdruk ta oli rääkinud millalgi enne kui ta jättis mind.
Ta tuli koju ja ütles mulle, et ta oli petnud järgmisel päeval. me eraldatud paar kuud ja seejärel otsustas teha asju
meie jaoks ja minu poeg, kes oli 1 aasta vanune. Ma nägin post Internetis siin niimoodi, kuidas naine tunnistama Baba must maagia õigekirja
Õigekirja Ratas teda aidata tagasi tuua tema endine abikaasa, et lahutatud tema üle 5years tuli tagasi, et täita oma ja nad mõlemad elavad koos õnnelikult. Ma olin nii liigutatud tunnistust nii et ma pöörduda ka sama mees Dr.oduduwa tema e-posti aadress dr.oduduwaspellcaster@gmail.com
vastas ta mulle ja küsi kuidas aidata mind, ma ütlesin talle kõik mu probleemid ja ta ütles, et ma ei peaks muretsema ta saab mind aidata ehitada tagasi, et armastus ja usaldus tagasi mu
Paar tundi ma olin küsida osta mõned kirjed lõunale õigekirja ma tegin osta punkte ja saada teda, ma ootasin
Paar tundi hiljem keskel öösel saan telefonikõne kaugusel mu abikaasa, et ta saab koju hommikul, et arutada tõsine probleem minuga.
Ma ütlesin talle, et tulla ja üllatavalt ta tuli ja vabandame mulle
ta on mulle tagasi ja me elame õnnelik abielu koos meie poeg Felix, see aitas. olime teinud hea ta oli väga toetav küna mõned operatsioonid
Ma pidin minema küna ja oli seal kuni ma lähen kooli. Hiljuti ostis ta auto minu jaoks.
ajast Võtsin Baba õigekirja kõik minu elus on olnud nii suur. Ma olen nii õnnelik ja tänulik Oduduwa õigekirja ratas.
Kallid sõbrad reaalne lahendus teie perekonnaseisu probleeme on siin Kirjuta oma nimi ja probleemid baba2goody@gmail.com Ta vastame teile aidata.
ta saab teha õigekirja tuua tagasi oma endine armastus, Õigekirja tagasi tuua Trust ja armastust oma suhe, Õigekirja tõbesid ja õigekirja Peatus Abielulahutus ja Stopp eraldamine.
Kõik kommentaarid