Koomast ärganud arst: taevas on reaalne

Allikas: www.err.ee
Seitsmepäevasesse koomasse langenud Ameerika neurokirurg koges enda sõnul seda, mida ta ei olnud kunagi võimalikuks pidanud - elu pärast surma. Arsti sõnul kavatseb ta oma ülejäänud elu veeta uurides teadvuse tõelist loomust ning selgitada teistele, et me oleme enamat kui meie füüsilised ajud.
Kommentaare: 8

Dr Eben Alexander kirjutas ajakirjas Newsweek, et neurokirurgina teab ta, mis toimub ajuga, kui inimene on surma piiril, ning et ta oli alati uskunud, et ellu tagasi toodud inimeste kirjeldustele kummalisest teekonnast taevasse väljaspool oma keha on olemas rahuldav teaduslik seletus.

Kuid 2008. aasta sügisel pärast seitsmepäevast koomaseisundit, mille jooksul tema uuem ajukoor ehk neokorteks oli inaktiveeritud, koges ta midagi niivõrd tähendusrikast, mis andis talle teadusliku aluse uskuda teadvuse eksisteerimist pärast surma.

Neli aastat tagasi ärkas Alexander väga tugeva peavaluga ning langes mõne tunni pärast koomasse. Virginia osariigis asuva Lynchburgi peahaigla arstid diagnoosisid oma kolleegil väga haruldase bakteriaalse meningiidi, mis tavaliselt tabab vastsündinuid.

"Ei ole teaduslikku seletust tõsiasjale, et kui mu keha oli koomas, oli mu mõistus, minu teadlik sisemine mina elus ja terve. Kui minu ajukoore neuronid olid neid rünnanud bakterite poolt täielikult toimetuks muudetud, rändas mu ajust vaba teadvus universumi teise, suuremasse dimensiooni - dimensiooni, mille eksisteerimisest ma ei olnud kunagi unistanud ning mida mu vana, koomaeelne mina oleks pidanud lihtsalt võimatuks."

Arst toonitas, et see müstiline dimensioon, mida ta külastas, sarnanes paljude kliinilise surma või muu piiriseisundi üle elanud inimeste kirjeldustega. Tema sõnul kujutab see endast sõna otseses mõttes uut maailma, milles oleme midagi hoopis rohkemat kui meie aju ja keha ning kus surm ei ole teadvuse lõpp, vaid üksnes osa lõputust teekonnast.

Alexander kirjeldas, kuidas ta hõljus kusagil kõrgel pilvedes ning nägi seal ebamaiseid kõrgemaid olendeid, keda ta aga ei söanda võrrelda ei lindude ega ka inglitega. Tema sõnul suhtles ta nendega ilma sõnadeta ning koges, et see uus maailm ei ole kohutav, vaid on armastav - pilkane pimedus, mis on tulvil valgust.

Arsti sõnul kavatseb ta nüüd oma ülejäänud elu veeta uurides teadvuse tõelist loomust ning selgitada teistele teadlastele ja inimestele üldse nii palju, kui ta suudab, et me oleme midagi hoopis enamat kui meie füüsilised ajud.

Autor:Heikki Aasaru

Allikas: www.uudised.err.ee

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Velton
2023-01-23 09:56:59
(Whatsapp: +357-961-68055) Hankige pass, ID-kaardid, juhiload ja muud dokumendid.


Pakume ehtsaid ja ehtsaid passe, juhilube, isikutunnistusi, TOEFL-i, IELTS-i, sünnitunnistusi järgmistele riikidele: Austraalia, Belgia, Brasiilia, Soome, Prantsusmaa, Suurbritannia, Iirimaa, Itaalia, Holland, Norra, Austria, Rootsi, Šveits , Hispaania, Suurbritannia, USA jt. Garanteerime teile 100% ehtsad dokumendid, mida saate kasutada mis tahes probleemi korral. meil on rahulolevaid kliente üle kogu maailma.


Võtke ühendust e-postiga: info@patenteitalianaonline.com
Whatsapp: +357-961-68055
privaatne e-post: diplomaticdocsassistance@yahoo.co.uk

https://patenteitalianaonline.com/

Osta Itaalia pass Internetist
Ostke Internetist Itaalia ID-kaarte
Ostke Internetist Itaalia juhiluba
Osta Itaalia kollast lehte Internetist
Osta Saksa passe Internetist
Osta Saksa ID-kaart Internetist
Osta Saksa juhiluba Internetist
Mis tahes passi saamiseks võtke meiega ühendust
Ostke juhiluba Internetist
Uuendage oma juhiluba
Tellige litsentsi duplikaat
Asendage juhiluba
Hankige uus juhiluba
Nime muutmine litsentsil
Aadressi muutmine

veebisait: https://patenteitalianaonline.com/
Alkeemik
2014-08-12 22:59:18
http://www.youtube.com/watch?v=SvKkOYrIkuU

http://www.youtube.com/watch?v=9YFpMXKxBxs

http://www.youtube.com/watch?v=RoCRO37XpAg

http://www.piibel.net/#q=index
Alkeemik
2014-04-24 20:39:30
See ei ole tõend. See on ühe inimese kogemus, kes elab, kes on hallutsinatsioonile sama vastvõtlik kui iga teine. Neuroteadlased on seda fenomeni(NDE) ennegi uurinud ja teavad sellest juba natukene, et kui inimese aju ei saa piisavalt verd, käivitub "viimane faas", mis toob endaga kaasa hallutsinatsioonid, tihti inimesed näevad just end kehadest lahkumas(selle põhjus on solipsism ja eluaegne doktriin vaimust). Ta ei ole esimene, kes nii tõsisest seisundist välja tuleb, enamik muidugi ei väida nii võimsaid väiteid, kui on mõned kes seda teevad ja pea alati nad kirjutavad raamatu peale seda. Mõelge nüüd 2 sekundit, kas ei ole võimalik, et Dr Alexander tahab selle raamatuga lihtsalt raha teenida? Neid raamatuid annab ka võrrelda, kas kõik ikka kattub. Ma muidugi jätan 1% selleks, et nii tõesti võis olla aga kahjuks ei saa mina ega ka keegi teine kunagi teada, kas tegu oli järjekordse luuluga või mitte.
Kõik kommentaarid