Koomik Russell Brand sepitseb revolutsiooni

Allikas: Alkeemia.ee
Briti koomik, näitleja ja sotsiaalterapeut ehk "professionaalne persoon" nagu ta end ise nimetab, Russell Brand, on viimastel aastatel võtnud sõna kehtiva ühiskonnakorralduse vastu. Nüüd otsib ta liitlasi, et algatada revolutsioon.
"Vajame revolutsiooni meie teadvuses, revolutsiooni selles, mil viisil me käsitleme informatsiooni, revolutsiooni tões," ütleb Russell Brand.

"Elame hangunud virtuaalses kongis, mida hoiab käimas oma tiirases luksuses pimestunud eliit - hävitades selle kursiga terve planeedi. Me peame sellele lõpu tegema. Meie esimesed sihtmärgid on korporatiivsed maksupetturid, keskkonna mürgitajad ning väetite ja vaeste vastu ekspluateeriva sõja pidajad," valgustab Russell Brand kodulehel avalikkust oma plaanidest.

Mullu oktoobris jõudis skandaalne Brand meedia huviorbiiti mitte oma etenduste, filmide või eraelu skandaalide tõttu, vaid tänu Jeremy Paxmani saates "Newsnight" antud intervjuule, kus ta teatas, et pole kunagi valimas käinud - mitte sellepärast, et see teda ei huvitaks, vaid kuna kogu kehtiv süsteem vajaks väljavahetamist ning seetõttu on vaja leida alternatiive praegusele ühiskonnakorraldusele ja viia läbi revolutsioon.

Samal ajal oli Brand Suurbritannia iganädalase poliitika- ja kultuuriväljaande New Statesman ühe numbri toimetajaks, millest sai revolutsiooni erinumber, kus olid kaasautoriteks sellised mainekad tegelased nagu Noam Chomsky, David Lynch, Graham Hancock, Naomi Klein, Alec Baldwin ja paljud teised. "Vajame revolutsiooni meie teadvuses, revolutsiooni selles, mil viisil me käsitleme informatsiooni, revolutsiooni tões," tajub Russell Brand mastaapsete fundamentaalsete muudatuste vajadust kogu planeedil.

Vaata ka Russell Brandi kodulehekülge www.russellbrand.com

 

Lisa kommentaar

Kommentaarid