Kristallid toovad sinu ellu armastuse

Allikas: J.Hall "Kristallide piibel", internet
Igaüks meist soovib oma ellu armastust, kirge ja lähedust. Kahjuks ei ole sugugi mitte kõik leidnud endale sobivat partnerit. Kristallimaailmas on aga nii mõnigi väekas kivi, mis suudab sind sinu unistusele lähemale viia.
Kommentaare: 2
Kui sa otsid armastust, siis tulevad appi kristallid

Kristallid on kaunid ja müstilised ning nad on läbi aastatuhandete olnud inimeste saatjateks ja abimeesteks. Proovi kasutada kristallmaagiat armastuse ligitõmbamiseks oma ellu.

Rituaalid armastuse toomiseks oma ellu

Rituaal 1. Armastuse äratamiseks on sul vaja nelja roosat kvartsi ja suurt ametüsti. Vaja läheb ka küünlaid ja küünlajalgu, mis võiksid olla valmistatud roosast kvartsist.

Pane kristallid ja neli küünalt roosa linaga kaetud lauale. Üks küünal pane põhja poole, tervitamaks sellest suunast saabuvaid vaime, kui süütad küünla. Teised pane lõunasse, itta ja läände. Küünlaid süüdates palu, et  saabuvad vaimud oleksid nagu valvurid ja hoiaksid sind kindlalt.

Võta roosa kvartsi kristallid kätte ja istu näoga laua suunas. Sulge silmad ja häälestu kristallidele. Lase energial voolata läbi käte, käsivarsi mööda üles, südamesse. Kui energia südamesse jõuab, tunneta, kuidas süda avaneb ja laieneb. Vii kristallid südame kohale. Roosa kvarts on võimas südame puhastaja ja tervendaja, nii et lase kristallide energial oma südant puhastada. Siis ütle valjusti: "Ma olen magnet armastuse jaoks. Ma ütlen armastusele "tere tulemast!" oma südamesse." Pane kristallid lauale ümber ametüsti ja sõna valjult: "Ja armastusele oma ellu." Istu mõni hetk vaikselt ja silmitse kristalle. Kui oled valmis rituaali lõpetama, tõuse püsti, puhu küünlad ükshaaval ära ja ütle:"Ma saadan teie valguse ja armastuse maailma." Täna ka saabunud vaime ning saada nad ära. Jäta kristallid lauale või pane need oma voodi ümber.

Rituaal 2. Pane suur tükk roosat kvartsi maja või korteri suhete nurka (eesuksest kõige kaugem parempoolne nurk toas) või oma voodi kõrvale. Kivi mõju on nii tugev, et mõistlik oleks panna selle kõrvale ametüst, et reguleerida külgetõmmet.

Rituaal 3. Soovituseks oleks kanda rodokrosiitehteid - tema pehmelt triibuline roosa on samavõrd kaunis kui võimas. Peagi tuleb sinu ellu armastus.

Selleks, et suurendada oma elus armastuse osakaalu, on rida kristalle, mis mõjutavad tundemaailma reguleerivaid energiaid:

Ametüst - helelilla ametust on kõrge vibratsiooniga kivi, mis stimuleerib ja seejärel rahustab südametshakrat ning toob armastust sinu ümber.

Berüll - roosa berüll ehk morganiit tõmbab ligi armastust ja säilitab seda. See julgustab armastavaid mõtteid ja tegusid, luues ruumi elu ja elamise nautimiseks.

Tselestiit - helesinine, kõrge vibratsiooniga kivi, mis lahustab valu ja toob armastust. Kuna ta soodustab kurgutshakra avanemist, siis kasutatakse seda kivi siis, kui on vaja abi oma tunnete väljendamisel.

Granaat - instpreesib armastust ja ustavust. Tasakaalustab seksuaaltungi ja leevendab emotsionaalset ebakõla.

Magnesiit - avab südametshakra ja stimuleerib südamega tuntavat armastust, kaasa arvatud armastust iseenda vastu, mis on vajalik, enne kui saate vastu võtta teise inimese armastuse.

Roosa kvarts - tingimatu armastuse ja rahu kivi. Kõige tähtsam südame kristall, mis õpetab armastuse tõelist olemust ja puhastab südame kõigil tasanditel. Suurendab ka enesearmastust.

Topaas - stabiliseerib emotsioone ja muudab sind vastuvõtlikuks igast allikast tulevale armastusele.

Turmaliin - roosa turmaliin on afrodisiakum, mis tõmbab armastust ligi nii materiaalses kui vaimses maailmas. Annab veendumuse, et armastada on turvaline. Annab tuge ka füüsilise mõnutunde jagamisel.

Türkiis - stimuleerib romantlist armastust ning toob kokku mees- ja naisenergiad.

Opaal - võrgutav kivi, mis intensiivistab emotsionaalseid seisundeid ja vabastab keeldusest. Toob armastust, kirge ja iha.

Rubiin - stimuleerib südametshakrat, toob küllust ja kirge ning tõmbab ligi seksuaalset aktiivsust.

Rodokrosiit - esindab isetut armastust. On suurepärane kivi südame ja suhete jaoks. Tõmbab ligi hingesugulasi. Julgustab spontaanselt välja näitama oma tundeid, ka erootilist kirge.

Selleks, et kristalli energia mõjuma pääseks, kanna kristalli enda keha vastas. Kui see pole võimalik, aseta sobiv kivi oma lähedusse, töölauale või voodi kõrvale. Kui tunnetad, et kristalli mõju on sinu jaoks liiga tugev või muud moodi sobimatu, tee katset mõne muu kiviga. Sobiva kristalli leidmiseks on erinevaid meetode, kuid kõige praktilisem on hoida kristalli käes ning tunnetada tema enaergiat. Reeglina annab sobivusest märku peos hoides tekkiv soojuse või muu meeldiv tunne.

Allikas: J. Hall " Kristallide piibel", internet

 

 

 

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2019-02-04 12:49:52
Roosa kvarts koosneb 95% graniidist ja kvartsipurust - täpsem siin https://gmi.ee/materials/kvarts/
Alkeemik
2014-08-25 08:54:14
Kõik kommentaarid