Kuidas erineb tantramees teistest meestest?

Rõõm on omandada oskusi, mille valdamine varem, tundus kättesaamatuna. Tantras ja Taoismis on tuhandete aastate jooksul välja töötatud lihtsad ja lõbusad harjutused, mis aitavad meestel treenida vastupidavust, ise otsustada, millal jõuda ejakulatsioonini ning saada orgasme.
Kommentaare: 2
Tantristliku seksi praktiseerimine aitab võidelda ka mehi painavate füüsiliste probleemidega - võimetus säilitada erektsiooni, madala intensiivsuse, oskuste ja enesekindlusprobleemidega

Jõudmaks tõelise meistrelikkuseni ejakulatsiooni valdamises, on esmaseks ja põhiliseks ülesandeks saavutada enesekontroll, keskendumine ja mõtestatud hingamine. Sammsammult edasi liikudes, omandad väärtuslikke kogemusi iga hetkega. Avardades nii oma teadlikkust, mõistad, et neid samu harjutusi saab kasutada igapäevaelu erinevates aspektide saavutamaks eesmärke kärjääriredelil, kodus perega olles, peol või mujal.

Ühendades oma meeled kehaga, lood uusi ühendusi oma ajus, mis jäävad sinuga terveks eluks. Uued neuronid kaasavad olemasolevad ja orgasmiline energia muutub oluliseks vahendiks, mis muudab sinu seksuaal- ja igapäevaelu sisukamaks ja nauditavamaks. Suutes hoida hingamine kontrolli all ka erutuse tipphetkel, nõuab vaid vähest harjutamist, et seda ekstaatilist energiat üleval hoida, teiste rutiinsete toimetuste ajal. Need uued ühendused ajus ja oskus energiat juhtida, kulub eriti ära kõrges eas, kui keha ei vasta enam meelte ootustele.

Tantristliku seksi praktiseerimine aitab võidelda ka muude mehi painavate füüsiliste probleemidega - võimetus säilitada erektsiooni, madala intensiivsuse, oskuste ja enesekindlusprobleemidega. Vähendab eesnäärme põletiku ohtu, vabastab vaimsetest pingetest, ebakindlusest ja sooritushirmust. Aitab luua partneriga sügava lähedussideme ja häireteta suhte, ilma närvesööva orgasmini ruttamata.

Alustamaks lihtsate harjutustega, on vaja kõigepealt: leida aega harjutusteks, lõdvestuda naudingu kõrghetkel ja orgasmi ajal, õppida hingama kõhuga, mitte rindkerega, ühendada keha ja meeled ning armastada oma keha. Kuigi teadaolevalt peavad erinevatel põhjustel 75% meestest vastu 2-5 minutit, on nende lihtsate harjutustega võimalik vastupidavust suurendada juba paari nädala jooksul.

1. Esimene samm, on alustada üksi või partneriga koos eneserahuldamist. Erutuse taset loe 1-10, lõpeta stimuleerimine 7, 8 või 9 juures, enne, kui toimub seemnepurse ja saavutad orgasmi. Lõdvestu ja hinga sügavalt kõhuga sisse, mõne minuti pärast alusta uuesti, säilita enesekontroll ja keskendu. Varsti tajud orgasmisarnast tunnet ka ilma lõpuni minemata.

2. Paari nädala möödudes, korda sama harjutust, kaasates oma partner ja palu tal oma käsi ja energiat kasutada. Lõdvestu ja hinga sügavalt. Sellel perioodil võid tunda väikest tagasilööki, vanade mustrite kordumist, kuid see möödub kiiremini, kui harjutustega alustades.

3. Kolmandaks astu partneriga vahekorda, peata end jälle seitsmenda, kaheksanda ja üheksanda erutusastme juures, kujutle kuidas su seksuaalenergia liigub mööda selgroogu ja rindkere üles, kurguni, puhka ning alusta uuesti. Sel korral peaks maksimaalne tulemus saabuma lühema aja jooksul, sest keha ja meeled liiguvad nüüd ühes rütmis.

Kui soovid tundma õppida oma tõelist mehelikkust ning omandada keerukamaid tehnikaid tule juba 11.-13. juulil toimuvale Tantrafestivalile või vaata lisainfot www.tantrafestival.ee ja www.bhairavayoga.com

Autor: Sienna Suvi

Lisa kommentaar

Kommentaarid

Alkeemik
2017-05-03 18:44:44
Olen olnud abielus 17 aastat. lubage mul alustada natuke mulle läks küna olukord noores eas ja kasvas üles
abielu, kus asjad, kus alati halb. nii et mul on küsimus usalduse kuid olen püüdnud ja mu abikaasa ja ma oli töötanud
asjad läbi ja läks küna palju olukordi koos.
viie aasta pärast abielu ta otsustas ta ei olnud õnnelik ja ei armasta mind enam, et ta lahkus,
 et samal õhtul ta maganud tüdruk ta oli rääkinud millalgi enne kui ta jättis mind.
Ta tuli koju ja ütles mulle, et ta oli petnud järgmisel päeval. me eraldatud paar kuud ja seejärel otsustas teha asju
meie jaoks ja minu poeg, kes oli 1 aasta vanune. Ma nägin post Internetis siin niimoodi, kuidas naine tunnistama Baba must maagia õigekirja
Õigekirja Ratas teda aidata tagasi tuua tema endine abikaasa, et lahutatud tema üle 5years tuli tagasi, et täita oma ja nad mõlemad elavad koos õnnelikult. Ma olin nii liigutatud tunnistust nii et ma pöörduda ka sama mees Dr.oduduwa tema e-posti aadress dr.oduduwaspellcaster@gmail.com
vastas ta mulle ja küsi kuidas aidata mind, ma ütlesin talle kõik mu probleemid ja ta ütles, et ma ei peaks muretsema ta saab mind aidata ehitada tagasi, et armastus ja usaldus tagasi mu
Paar tundi ma olin küsida osta mõned kirjed lõunale õigekirja ma tegin osta punkte ja saada teda, ma ootasin
Paar tundi hiljem keskel öösel saan telefonikõne kaugusel mu abikaasa, et ta saab koju hommikul, et arutada tõsine probleem minuga.
Ma ütlesin talle, et tulla ja üllatavalt ta tuli ja vabandame mulle
ta on mulle tagasi ja me elame õnnelik abielu koos meie poeg Felix, see aitas. olime teinud hea ta oli väga toetav küna mõned operatsioonid
Ma pidin minema küna ja oli seal kuni ma lähen kooli. Hiljuti ostis ta auto minu jaoks.
ajast Võtsin Baba õigekirja kõik minu elus on olnud nii suur. Ma olen nii õnnelik ja tänulik Oduduwa õigekirja ratas.
Kallid sõbrad reaalne lahendus teie perekonnaseisu probleeme on siin Kirjuta oma nimi ja probleemid baba2goody@gmail.com Ta vastame teile aidata.
ta saab teha õigekirja tuua tagasi oma endine armastus, Õigekirja tagasi tuua Trust ja armastust oma suhe, Õigekirja tõbesid ja õigekirja Peatus Abielulahutus ja Stopp eraldamine.
Alkeemik
2014-06-25 09:05:54
Kõik kommentaarid